No i...początek nowego

Problemy z partnerami.

Postprzez smerfetka0 » 22 lut 2009, o 22:08

no i brawo. jestem z Ciebie dumna :*
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez z » 22 lut 2009, o 22:10

Powiedz mi Lad, a czemu go nie zablokowalas na gg ?
z
 
Posty: 226
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 13:04

Postprzez ewka » 22 lut 2009, o 22:13

Ladybird napisał(a):Wlasnie przed chciwla poprosil mnie ,abym weszla na gg ,odpisalam ,ze nie mam zamiaru

Ja bym nie odpisała.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Ladybird » 22 lut 2009, o 22:15

on mi pisze smsy ,a nie na gg. to jest naprawde prosty czlowiek, on nawet nie wie ,ze mozna pisac na gg jak ktos jest niedostepny i nie wie ,ze mozna byc na niewidoku . Jka mnie nie widzi ,to nie pisze ,wiec po co mi go blokowac.
Jej ,to naprawde bardzo prosty i nieskomplikowany czlowiek .Zrozumialam to i wiem ,ze nie bylabym nigdy z nim szczesliwa.
A na sympatii powodzenie mam i moze spotkam tego ,ktory będzie zmojej bajki. Pmalutku i nic na sile. Pisze sobie nawet z męzczyznami ,ktrorzy tez maja identyczne zainteresowania. Zawsze marzylam o czyms takim.
Avatar użytkownika
Ladybird
 
Posty: 1115
Dołączył(a): 19 gru 2007, o 09:40

Postprzez woman » 22 lut 2009, o 22:17

Ladybird, jestem tu nowa i byc może nie powinnam się wypowiadać, ale cóż...
Czytam wątek od początku i niestety wydaje mi się Lad, że jesteś na etapie oszukiwania samej siebie.
R ciągle lezy Ci na sercu i wynajdujesz setki powodów dla których odbierasz jednak telefon, odpisujesz na sms, dla których nie zrywasz całkiem kontaktu.
Ja to rozumiem, bo też przeszłam przez te wszystkie fazy i przez szukanie na siłę zapchajdziury (czyt. P...) również :)
Wkurza mnie jednak że nie jesteś tutaj szczera. Tak to wygląda z zewnątrz Lad...
Ps.bardzo nie podoba mi się Twoje zdanie o kolażankach córek, wychodzi że same puszczalskie, pijaczki i cudzołożnice...
Avatar użytkownika
woman
 
Posty: 923
Dołączył(a): 26 sty 2009, o 21:12

Postprzez ewka » 22 lut 2009, o 22:17

Ladybird napisał(a):A na sympatii...

Uważaj na siebie, Lad.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez smerfetka0 » 22 lut 2009, o 22:17

oj nie czepiacie sie troszeczke za bardzo?
nie chce nic mowic przeciwko i negowac no ale moim zdaniem co z tego ze odpisala? jest mila po prostu, szanuje czlowieka ze wzgledu na to ile z nim przezyla i jakim uczuciem go darzyla - moze to swiadczyc ze jednak nie potrafi sie odciac calkowicie, koniec i juz zero wszystkiego, ale tez moze swiadczyc a tym jaka jest dojrzala, ze sie wyleczyla i traktuje go z gory, z szacunkiem jednak obojetnoscia. i moim zdaniem druga wersja juz tu bardziej pasuje.
i to samo z blokadą na gg.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Honest » 22 lut 2009, o 22:20

---------- 21:18 22.02.2009 ----------

Prosty człowiek...

Nie skomentuje tej oceny jego osoby...

---------- 21:20 ----------

woman napisał(a):Ladybird,
Ps.bardzo nie podoba mi się Twoje zdanie o kolażankach córek, wychodzi że same puszczalskie, pijaczki i cudzołożnice...


Dokładnie woman. Pracowałam w szkole i dzieci - młodzież są inni niż się często słyszy... Młodzież jest piękna, choć inna.
Avatar użytkownika
Honest
 
Posty: 8326
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 22:03

Postprzez woman » 22 lut 2009, o 22:21

Ladybird napisał(a):on mi A na sympatii powodzenie mam i moze spotkam tego ,ktory będzie zmojej bajki. Pmalutku i nic na sile. Pisze sobie nawet z męzczyznami ,ktrorzy tez maja identyczne zainteresowania. Zawsze marzylam o czyms takim.

Lad, proszę nie obraź się, ale co Cię zagnało na tę sympatię??
Mam okrutnie pejoratywny stosunek do tego portalu...
Avatar użytkownika
woman
 
Posty: 923
Dołączył(a): 26 sty 2009, o 21:12

Postprzez Ladybird » 22 lut 2009, o 22:26

Ha , i to dowod jak jestem tu postrzegana, bo kolezanki mojej starszej corki takie sa i nic na to nie poradze. a imprezy u mnie byly nie raz i sie tez napatrzylam . A moje corki ,jedyne trzezwe ratowalytylko kolerzanki z opresji i szukaly po lesie ,albo w stodole .
A R.to prosty czlowiek i wlasciwie to mu tego zazdroszcze, bo mu latwo zyc.
na pewno nie dla mnie. A zbylymi kiedys tez pisalam ,bo taka jestem ,a juz dawno bylam wyleczona i nawet w zwiazkach z innymi.
Nie mam zwyczaju ucinac znajomosci ,bo wg mnie to dowodzi mojej sile. Zreszta zwiazek trzeba skonczyc pozywtywnie ,aby wejsc tak samo w nowy. tego sie nauczylam u cytowanego tu Greya i tak robie ,jak wiem ,ze to mi nie szkodzi.
Avatar użytkownika
Ladybird
 
Posty: 1115
Dołączył(a): 19 gru 2007, o 09:40

Postprzez smerfetka0 » 22 lut 2009, o 22:29

no i ja to popieram!
a co do koleżanek - jestem towarzyską 18latką. i wcale się nie dziwie że lady ma takie zdanie o koleżankach córki bo to możliwe. napatrzyłam się na różne grupki, paczki i ludzi młodych.
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Ladybird » 22 lut 2009, o 22:32

woman ,kurde a skad mam wytrzasnac faceta , mieszkajac na zadupiu ,zajmujac sie caly dzien dziecmi i biznesem. pokierowalam sie tym, ze znam sporo szczesliwych par z tego portalu , lącznie z moim eks męzem .
Ciekawe ,gdzie my ,sredniolatkowie z odzysku ,mamy szukac swego szczescia? Po klubach ,na ulicy? Naprawdę ciesze sie ,ze jest cos takiego ,jak ten portal ,bo niestety wiekszosc rozwiedzionych ,czy wdow z poprzedniego pkolenia skonczyla samotnie. i to jest prawda.Znam kilkaw swojej rodzinie i wsrod znajomych .
Avatar użytkownika
Ladybird
 
Posty: 1115
Dołączył(a): 19 gru 2007, o 09:40

Postprzez smerfetka0 » 22 lut 2009, o 22:32

i sama należe do paczki osób, za które mi czasami wstyd na jakiejś imprezie, które wydawało by sie mają siano w glowie i sie nie szanuja. ale wbrew pozorom jak nie ma alkoholu to sa fajne normalne osoby, troche inny poglad maja na niektore rzeczy niz ja no ale to ich sprawa. po prostu. w każdej paczce są osoby i takie i z normalniejszym spojrzeniem na świat. świadczy to o dojrzałości. jej córki są dojrzałe i juz
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez mahika » 22 lut 2009, o 22:33

twoje słowa sa tak postrzegane, nie ty. nikt cie nie zna, tylko twoje słowa.

wszystko jest na podstawie twoich słów. i wiesz co?
sama tez bardzo czesto oceniasz innych....zapewne nie zawsze trafnie.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez tenia554 » 22 lut 2009, o 23:37

Lad, z całych sił próbuje Cię zrozumieć.I rozumię jako kobieta .Ale nie rozumię twojego postępowania.W jednym momencie jesteś bezradna i skrzywdzona przez los,a za chwilę jesteś silną kobietą której wydaje się że wie czego oczekuje.Masz ogromne powodzenie na sympatii,setki meili i wiesz że są to wspaniali mężczyżni.W sekundzie znajdujesz usprawiedliwienie dla każdego swojego postępowania,a winę zrzucasz na innych.W innym poście przeczytałam''TO TEŻ MOJA CHOROBA ,BYĆ GONIONYM I GONIĆ'','ON MNIE BARDZO KOCHAŁ,TYLKO NIE BYLIŚMY DLA SIEBIE.''Zastanawiam się czym dla ciebie jest miłość i czy napewno wiesz za czym gonisz.Kiedy czytałam jak zostałaś pobita, 11 szwów,bardzo Ci współczułam,ale za chwilę przeczytałam że wiesz że Cię kocha.Myślę,że za dużo jak na mnie jest tu sprzeczności,niekonsekwencji ,złego odczytywania intencji innych.A szczególnie mężczyzn.Jestem zmęczona tym haosem,idę spać.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 296 gości

cron