Po jakim czasie sex???

Problemy z partnerami.

Po jakim czasie sex???

Postprzez pikolo1703 » 23 lip 2007, o 16:11

Jaka Waszym zdaniem jest granica rozpoczecia sexu w zwiazku?? jaka minimalna a jaka maxymalna???
pikolo1703
 
Posty: 22
Dołączył(a): 3 lip 2007, o 20:17

Postprzez ewka » 23 lip 2007, o 16:27

Nie ma reguł... kwestia podej¶cia do sprawy.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Goszka » 23 lip 2007, o 16:31

Również uważam że to kwestia indywidualna,choć osobi¶cie wolę przeżyć ten moment z osob± któr± znam,kocham i której ufam-więc na pewno nie jest to kwestia jednego miesi±ca.Z moim chłopakiem przeżyli¶my nasz "pierwszy raz" po pół roku bycia razem i nie żałuję że się nie spieszyli¶my.Najpierw dobrze jest poznać własne ciała i potrzeby partnera :)
Niektórzy znów czekaj± z tym do ¶lubu i to w pewien sposób jest bardzo piękne i szlachetne,a zarazem często wi±że się z religijno¶ci± i postaw± z ni± zwi±zan±.
Jednak tak naprawdę zależy tylko od Was jak i gdzie będziecie chcieli to przeżyć.
Ps.swoj± drog± trochę dziwne podej¶cie takie wyznaczanie granicy maxymalnej i minimalnej :? nie ma granic.
Ostatnio edytowano 23 lip 2007, o 17:03 przez Goszka, łącznie edytowano 1 raz
Goszka
 

Postprzez Olsa » 23 lip 2007, o 16:58

niektórzy kochaj± się na drugiej czy pierwszej randce a niektórzy czekaj± lata... to wszystko zależy od zwi±zku i indywidualnego człowieka
Avatar użytkownika
Olsa
 
Posty: 64
Dołączył(a): 9 maja 2007, o 15:38
Lokalizacja: warszawa

Postprzez california » 24 lip 2007, o 15:20

Ja ze swoim obecnym narzeczonym poraz pierwszy wspolzylismy 1 dnia gdy sie poznalismy...Osobi¶cie nie cierpie tego typu zachowan, ale po roku bez seksu...nie wiem czy mialam ochote sie zabawic czy rozladowac napiecie. W kazdym razie nie zaszkodzilo w tym przypadku i nigdy ani mi tego nie wypomnial ani nic... A nawet jest to dla nas juz teraz smieszna historia. W kazdym razie po tym pierwszym zajsciu:) byla przerwa z seksem:)
Avatar użytkownika
california
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 15:16
Lokalizacja: Bliżej morza


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości