czy jest możliwość...

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez agik » 18 lut 2009, o 00:42

flinka napisał(a):Agik poczułaś trochę dotknięta tą dyskusją, dobre mam wrażenie?


A skad!!!
Raczej jestem zdziwwiona, ze temat w sumie bzurka taka wywołała az takie zainteresowanie :)

Ja bardzo lubie, jak ktoś się ze mną nie zgadza- bo wtedy moge dyskutowac, dyskutowac, dyskutowac... :D

nawet nie wiem, co miałby mnie dotknąć...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez flinka » 18 lut 2009, o 01:09

No tak właśnie pomyślałam, że pewnie moje przewrażliwienie dało o sobie znać, ale co tam przynajmniej jestem sobie spokojniejsza. A w sumie myślę, że ta dyskusja nie była taka całkiem zbędna.

Moje zaufanie do Was jest tak wielkie, że się nie obawiam

O jak dobrze nie czuć się jak potencjalny przestępca. :wink: Ale rozsądny i wyrozumiały nadzór jednak jest szalenie przydatny i zapewniający nam poczucie bezpieczeństwa. :slonko: (powinien być chyba księżyc, ale co tam :wink: )
Avatar użytkownika
flinka
 
Posty: 907
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:57
Lokalizacja: z krainy marzeń

Postprzez caterpillar » 18 lut 2009, o 13:58

---------- 12:56 18.02.2009 ----------

No dobra, przegiąłem, ide sie zbanować :yyy: [/quote]


ee tam ja proponuje sie ZDZBANOWAC i to dzbanem grzanego wina bo sluchy mnie dopadly,ze w PL znowu zima :D

ja tez bym nic nie przenosila agiku pod latarnia przecie najciemniej :twisted: :wink:

pozdrowka!

---------- 12:58 ----------

Ewo znaczy :oops:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Goszka » 19 lut 2009, o 18:05

KATKA napisał(a):a odczułam troche niemiłej zgryźliwosci w paru postach ale to moje osobiste odczucie...

pewnie mnie miałaś na myśli Katko...w takim razie przepraszam jeśli Cię to uraziło...
Ciebie Mahiko też przepraszam,bo zapewne mogłam być niemiła...
Tak mam,że kiedy źle się dzieje w moim życiu wszystko odbieram jako atak i staję się zaczepno-zgryźliwa...może w ogóle nie będę się odzywała w tym czasie :oops: :(
Goszka
 

Postprzez mahika » 19 lut 2009, o 18:10

a przestan, gożka :pocieszacz:

chodź lepiej na pączka z przeceny do mnie :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez KATKA » 19 lut 2009, o 22:15

a mnie to już nie zaprosisz co :P Goszka no właśnie lepiej na pąka idz :P...nie miałam na myśli nic konkretnego...tak poprostu z całości wyczytałam...ale to juz i tak po ;) a tak wogóle to co to za zwyczaj objadac się tymi pączkami :P potem musze godzinami na aerobiku siedziec ..... :twisted:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Filemon » 24 lut 2009, o 19:41

ooo... że też mnie ominęła ta dyskusja <żaalll...> ;))) - ostatnio jestem na necie tylko z doskoku i zobaczyłem dopiero dzisiaj :P

jestem zdecydowanie ZA IGNOREM - pozakładam na dwa tygodnie... WAM WSZYSTKIM i będę sobie tylko same tematy czytał + puste szpalty...!! - co za zysk dla skołatanych nerwów.... :lol: ;)

hi hi... pozdrowienia od Filemona :) (jak by ktoś chciał, to dam się dziś pogłaskać, bo jak zwykle trochę mi smutno...)

:kwiatek2: - ten kwiatek jest dla agik... :)
:kwiatek: - ten dla pozostałych Pań... :)
:serce: - a serce me bije, jak zwykle żywo, dla Admina... ;) :lol:

p.s. chyba wiosna zaczyna unosić się w powietrzu, bo jak widać mam... lekkiego bzika... :) (wiem, wiem... niektórzy powiedzą, że zawsze miałem! :P )
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez KATKA » 24 lut 2009, o 22:11

a co to za wyróżnienia dla Agik :twisted: :lol: bo "bendem" zazdrosna :P
Czesc FIL dawno Cie nie było :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Orm Embar » 24 lut 2009, o 22:13

Filemon napisał(a): :serce: - a serce me bije, jak zwykle żywo, dla Admina... ;) :lol:


Uważaja, Filemonku. :) Admin to rockandrolowiec. :) Nawet w telefonie ma dzwonek bodaj z Floydów. :) Na pewno robi mnóstwo bezecnych rzeczy, jak na rockandrolla przystało. :)

POWODZENIAAAAA!!!

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez agik » 24 lut 2009, o 22:37

KATKA napisał(a):a co to za wyróżnienia dla Agik  :twisted:  :lol: 

A co to za wątpliwości?  :twisted: A co to Agisiowi juz się nie nalezą żadne kwiatki <tupie nogą>?Częśc Katusia  :buziaki: - nie mam Twojego gg odkąd mi padł system.Nie lubisz mnie już? ;)
Cześć Filemon :)- dzięki, ze mnie doceniłes slicznym kwiatkiem ( to żonkil, prawda? ) :), bo już się czuję, jak ostatni kocmołuch :)

Cześć Orm :D
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez mahika » 24 lut 2009, o 22:54

jesli zaliczam się do pozostalych pań to również dziękuje z kwiatka, a raczej za płatka tego rumianka, bo podzielic sie nim musze z innymi paniami :twisted:
jak ja Was kocham wszystkich :serce: :D
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez KATKA » 24 lut 2009, o 23:06

hehe......Agikuś mój kochany...czasu nie mam na nic...wstyd się przyznac ale czas mi przecieka jakoś przez paluchy :P i nie umiem go zatrzymac.....może tak wydłuzenie doby 8) .....
dobra kwaitek ci sie należał :P ode mnie też
:kwiatek2:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez bunia » 24 lut 2009, o 23:19

Ale tu cieplo.......uff

:buziaki:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez KATKA » 24 lut 2009, o 23:25

:twisted: :slonko:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez agik » 25 lut 2009, o 00:14

Filemon napisał(a): (jak by ktoś chciał, to dam się dziś pogłaskać, bo jak zwykle trochę mi smutno...)


(zapomniałam dopisac ... )

Pogłaskam Cię dziś... :cmok: ... ale pod włos... :twisted: ... bo mi tez smutno...
bo mnie nikt nie głaska...
... choc własciwie dałeś mi kwiatek...
hmmm...
nawet nie pod włos... :)
:serce2:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości