ile razy można ponosić porażke?

Problemy z partnerami.

ile razy można ponosić porażke?

Postprzez as » 17 lut 2009, o 15:31

ile razy można pragnąć fajnej, ciepłej uczciwej relacji i ile razy można być odrzuconym, oszukanym


już mam tego dość

Pragnę poważnego związku pełnego uczuć, zrozumienia... pragnę miłości

a odnoszę porażki które zniechęcają do tego stopnia, że chciałbym w ogóle przestać interesować się kobietami, nie zwracać na nie uwagi w rozumieniu związku



co czynić?

jestem za słaby, za mało stanowczy? za mało męski.... kompletnie nie wiem o co chodzi


znajomi twierdzą, że to wina środowiska a te kobiety to wariatki

a jesli maja racje to dlaczego tak własnie jest?

i dlaczego ja? skoro inni potrafią wchodzić szybko w nowe znajomości, nie przeżywają, nie oskarżają siebie?
as
 
Posty: 76
Dołączył(a): 14 lip 2007, o 08:41

Postprzez Moon » 17 lut 2009, o 15:49

opisz szerzej jak to u Ciebie wygląda :)
Avatar użytkownika
Moon
 
Posty: 41
Dołączył(a): 12 lut 2009, o 14:24

Postprzez as » 17 lut 2009, o 16:00

na początku zdaje się, że mój opór przed znajomościami spowodował, że pewna osoba sobie wybrała mnie za cel do zdobycia co po jakimś czasie się jej udało

tylko już po osiągnięciu celu przestałem być interesujący najwidoczniej co wiązało się z tym, że w znajomość dość bolesną dla mnie, zamieszani byli inni mężczyźni

formalnie związku nie było ale poczułem się oszukany



poźniej było podobnie choć tutaj nie jestem pewien czy druga strona nie wyczuwała że po jakimś okresie znajomości nie widzę w tym perspektyw



raz nawet chciałem rozwijać pewną znajomość ale trafiłem głową w mur i ponownie poczułem się oszukany bo wydaje mi się, że nie wszystko co słyszałem było prawdą
as
 
Posty: 76
Dołączył(a): 14 lip 2007, o 08:41

Postprzez tender » 17 lut 2009, o 20:00

As jeżeli sytuacja się powtarza z różnymi osobami to znak, żę być może błąd leży gdzieś w Tobie...?
Czy widzisz między tymi porażkami i znajomościami wspólny mianownik? Jakie są podobieństwa Twoim zdaniem?
tender
 
Posty: 34
Dołączył(a): 6 lip 2007, o 00:27
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Off_topic » 17 lut 2009, o 20:31

ile razy można być odrzuconym, oszukanym


Dużo.

Ile razy byłeś odrzucany w ciągu ostatniego roku?
Off_topic
 
Posty: 194
Dołączył(a): 13 paź 2007, o 21:10

Postprzez as » 17 lut 2009, o 21:13

chyba wchodziłem w układy bez przyszłości - moze strach? a moze czuje sie gorszy



2 raz w ostatnim roku
as
 
Posty: 76
Dołączył(a): 14 lip 2007, o 08:41

Postprzez Off_topic » 17 lut 2009, o 21:43

2 raz w ostatnim roku


Nooo, stary... gdybyś napisał 20 razy, to można by się zastanawiać czy nie za dużo :)

Na dobrą sprawę jakbym miał dobrze policzyć, to w ciągu ostatniego roku zostałem... czekaj... cztery razy odrzucony i raz "zaakceptowany" (wiem że to słowo pasuje tu jak pięść do nosa, ale jestem zmęczony dziś i nie przychodzi mi lepsze). I to ja się uważam za typ ekstremalnego samotnika, a tacy zawsze mają mniej burzliwe życie towarzyskie...
Off_topic
 
Posty: 194
Dołączył(a): 13 paź 2007, o 21:10


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 178 gości

cron