czy jest możliwość...

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

Postprzez Goszka » 16 lut 2009, o 12:49

nieee świat będzie idealny kiedy włączysz opcję "ignoruj" :lol:
Goszka
 

Postprzez mahika » 16 lut 2009, o 12:50

własnie właczam :mrgreen:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 16 lut 2009, o 12:54

też się cieszę Twoim szczęściem :D
ps.niektórzy nie twierdzą że osiągnęli panowanie nad emocjami,bo to równałoby się z osiągnięciem stanu nirwany.
Ci niektórzy twierdzą za to że opcja ignoruj nie jest sposobem,a inni niektórzy niech zastanowią się zanim...NO! ;)
Goszka
 

Postprzez KATKA » 16 lut 2009, o 21:18

:shock: no to brawo za kolejną totalną...czy raczej fatalną dyskusję......Ludzie no....to Agik nie mogła już miec jakiegoś pomysłu.....dlaczego nie....a jesli by taka opcja byłą...nikt Wam nie każe z niej korzystac :(...dla mnie to w sumie bez różnicy...za to czasem myślę, ze powinien byc czujnik zgryźliwości, który zapukałby w monitor 10 razy przed dodaniem "jakiegoś" postu :(
zresztą zaraz pewnie się przyczynię do rozwoju nie dosc, że kółka wzajemnej adoracje :p to jeszcze do fali "totalnie-fatalnych" postów......
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez mahika » 16 lut 2009, o 21:36

:twisted:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez caterpillar » 16 lut 2009, o 21:52

A coz tu takiego fatalnego w tej dyskusji Katko? ja odnosze wrazenie,ze juz zesmy sobie wyjasnili (jak na me oko bardzo kulturalnie ) sprawe.

Ja mysle ,ze post Agika byl taka forma manifestu,czy bezradnosci wobec irytujacego ja zjawiska(osoby).

Agik miala prawo napisac i my tez mamy prawo napisac tak?

Wiesz mi opcja "ignoruj" kojarzy sie z portalem dla glupiutkich blondynek-(pt."Jak pomalowac paznokcie nie bedac zauwazonym przez nauczyciela") ,ktore nie moga zniesc,ze ich kolezanki uwazaja kolor zolty paznokci za bardziej modny niz czerwony..i taka opcja bardzo ulatwila by im zycie :roll:

sory Katko ale ja wierze ,ze na tym portalu sa troche madrzejsi ludzie ,ktorzy radza sobie z takimi sprawami,jesli ktos nie lamie regulaminu to przecie ma prawo pisac...podobno akceptujemy ludzi takimi jakimi sa i staramy sie dostrzec w nich troche pozytywnych cech..jak wlaczysz opcje "ignoruj"to nie bedziesz w stanie zobaczyc niczego.

szczerze, mnie bardziej zasmucila ta propozycja i to ,ze byli by ludzie ktorym by to pasowalo :?
mysle ,ze Agik nie myslal o tym serio serio.

pozdrawiam!
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez KATKA » 16 lut 2009, o 22:21

a odczułam troche niemiłej zgryźliwosci w paru postach ale to moje osobiste odczucie.....
miłego wieczoru wszystkim :)
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez flinka » 16 lut 2009, o 22:31

Ja osobiście nie włączyłabym takiej opcji i zgadzam się tu z Abssinth (pozdrawiam Kociczko! :) ). Myślę, że to forum jest takim bezpiecznym miejscem, gdzie można się uczyć nieraniącej wymiany poglądów, przyjrzeć się temu co nas irytuje i czy problem na pewno tkwi w drugiej osobie czy może jednak w nas samych. Łatwiej tu zapanować nad emocjami, łatwiej dyskutować z ludźmi, z którymi nie łączą nas tak silne więzi uczuciowe. Myślę, że nie tylko wsparcie jest tu ważne, ale także możliwość poznawania innych punktów widzenia, obserwowania odmiennych relacji i w oparciu o to budowaniu z jednej strony samoświadomości (np. tego co nam odpowiada w relacji), a z drugiej nabrania też dystansu do siebie i pewnej weryfikacji swoich postaw i poglądów.

A napisałam sobie to tak ogólnie, bez odnoszenia do kogoś z Was, bo w gruncie rzeczy to kwestia wyboru i jeśli ktoś ma taką potrzebę to ja to akceptuję.
Avatar użytkownika
flinka
 
Posty: 907
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:57
Lokalizacja: z krainy marzeń

Postprzez caterpillar » 16 lut 2009, o 23:45

zgryzliwosc? hmm no moze ale w granicach przyzwoitosci :D

Flinko ja nie akceptuje a gdyby sie tak stalo to bym uciekla stad gdzie pieprz rosnie ..na wyzej wymieniony portal..tam przynajmniej nic by mnie juz nie rozczarowalo hlip hlip :cry:serio! (taka wieczorna potrzeba wyrzucenia z siebie zalu na swiat zly :zmeczony: )

dobrej nocy :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez mahika » 17 lut 2009, o 00:04

widzisz caterpillar, nikt z nas nie jest z żelaza i kazdy (prawie) się stara zachowac tak jak potrafi najlepiej. a ze czasem cos nie wyjdzie jak trzeba...... przykro mi jesli moje rozbawienie z wynikłej syt. cie zawiodło, mam prawo do słabości jak Ty, jak Agik i inni.

A teraz powaznie, przytulam na noc :pocieszacz: zebys juz nie robiła hlip hlip cry :pocieszacz:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez flinka » 17 lut 2009, o 00:14

Gąsieniczko akceptuje w sytuacji, gdy byłoby to używane z umiarem, w skrajnych sytuacjach (chociaż tu są moje wątpliwości, bo gdyby działo się coś naruszającego zdecydowanie czyjeś granice bądź powszechne granice to od przywołania do porządku jest tu Administrator). Natomiast myślę, że może trochę popadłaś w fatalistyczną wizję, że ignorowani będą wszyscy, którzy nie będą odpowiadali mojemu wyidealizowanemu obrazowi siebie, co uniemożliwiłoby już w ogóle sensowną rozmowę, zakładam, że jednak jesteśmy dojrzałymi ludźmi i...

Zresztą nie pojawiła się taka opcja, prawda?

Dobrej nocki :usmiech2:
Avatar użytkownika
flinka
 
Posty: 907
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:57
Lokalizacja: z krainy marzeń

Postprzez ewka » 17 lut 2009, o 00:54

mahika napisał(a):czasem cos nie wyjdzie jak trzeba......

Zgadzam się Mahiczko - czasem nie wyjdzie... mamy wtedy czynną jedną godzinę na zmianę tego, co napisaliśmy. Jak nie zdążymy, to mamy wieczne i najwspanialsze na świecie PRZEPRASZAM - "czynne" zawsze.;)

Opcja "ignoruj" to chyba jakaś pomyłka... nie lubisz, nie masz cierpliwości - nie wchodź, nie czytaj, nie pisz. BARDZO DOBRY materiał na ćwiczenie emocjii.

Dobranoc;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez caterpillar » 17 lut 2009, o 01:09

ale mahika ja tez sie z tego smialam oo tam wyzej..widzisz?

Masz prawo do slabosci i ja to akceptuje wiec nie musze wlaczac opcji "ignoruj" 8)
flinko tak, wlasnie mam taka wizje :roll: a sama idea tego portalu zupelnie odbiega mi od tego pomyslu .to tak jakbys przyszla w realu na grupe wsparcia i powiedzial "sory stary dzis ci zakladam worek na glowe ,bo nie mam ochoty cie ogladac".Mnie sie to cholernie kloci z grupa samopomocowa i juz.

Tak mam i juz a im pozniej sie robi tym ma wizja bardziej fatalistyczna wiec koncze :D

dobrej nocki..ja sie juz ustosunkowalam do tego pomyslu wiec wiecej stosunkow w tym temacie odbywac nie bede, o!

pozdrawiam! :kwiatek2:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez flinka » 17 lut 2009, o 01:19

---------- 00:18 17.02.2009 ----------

Mi też się kłóci, zdecydowanie, ale mam w sobie wiarę (oby nie złudną!), że tak się nie stanie...

---------- 00:19 ----------

Swoją drogą Administrator gdzieś nam zniknął (?)
Avatar użytkownika
flinka
 
Posty: 907
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:57
Lokalizacja: z krainy marzeń

Postprzez mahika » 17 lut 2009, o 09:33

chyba nie właczył na nas opcji "ignoruj" 8)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 119 gości