czy jest możliwość...

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

czy jest możliwość...

Postprzez agik » 14 lut 2009, o 22:20

Chciałam zapytać, czy jest możliwość włączenia opcji "ignoruj"
Chodzi mi o taką mozłiwość, żeby był mozliwy wybór uzytkownika, którego wpisy byłyby dla mnie (np) niewidoczne?

zdaje sobie sprawę doskolane z faktu, że moge zwyczajnie nie czytać.

Tylko to czasem takie trudne jest ;(

Jest taka możliwość?
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez ewka » 14 lut 2009, o 23:52

Agik... ;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez mahika » 15 lut 2009, o 18:13

:mrgreen:


good idea, moja kochana Agik :serce:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 15 lut 2009, o 18:51

oj a ja jestem sceptyczna co do tego...jak to trudno nie czytać?Chcieć to móc!A opcja "ignoruj" to mi się jakaś taka...nieprzyjazna wydaje.I bez tego można ignorować-tak mi się wydaje :wink:
ale żeby nie było-na pewno jest też zasadniczy plus takiej opcji:obyłoby się bez kłótni i innych nieprzyjemnych sytuacji.
Tylko że życiu nie jest tak,że mogę włączyć dla wybranej osoby przycisk "ignoruj"...problemom i konfliktowym sytuacjom też czasem trzeba stawić czoła,zamiast uciekać lub udawać że tego nie ma.
Taka mała dygresja :D
Goszka
 

Postprzez dziunia » 15 lut 2009, o 21:55

:shock:
dziunia
 

Postprzez KATKA » 15 lut 2009, o 23:49

:twisted:
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez caterpillar » 16 lut 2009, o 12:22

Tak Mahiczko super pomysl!
Wyrzucmy wszyystkie zle i irytujace nas komentarze,zostawmy tylko te,ktore sa bliskie naszemu swiatopogladowi,tylko ,te z ktorymi sie zgadzamy!
I bedziemy sie taplac we wlasnym soskiku "aho i ehow" na nasz temat :roll:

Z calym szacunem dziewczynay rozumiem ,ze Was ktos tu irytuje i stad ten post ale to rozwiazanie to zwyczajna dziecinada :roll:

pozdrawiam i proponuje opcje"zamknac oczka i przewinac" jesli nie chce nam sie wchodzic w dyskusje z osobnikiem :wink:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Goszka » 16 lut 2009, o 12:34

i potem nie ma się co dziwić,gdy ktoś napisze że na psychotekście są kółka wzajemnej adoracji.
No ale-zawsze można włączyć opcję "ignoruj" dla takiej osoby :roll: :P
Goszka
 

Postprzez mahika » 16 lut 2009, o 12:41

---------- 11:39 16.02.2009 ----------

hmmmm. ja nie powiedziałam ze super pomysł, tylko ze dobra idea, dla kogos zirytowanego tak jak zirytowała się agik, w jakims momencie, a nie ja, caterpillar. rozsmieszyło mnie to, poniewaz miałam kłopoty z niedenerwowaniem sie na posty michała85, wiec pomyslałam ze moze aktualnie nie widzę jego postów :mrgreen:

---------- 11:41 ----------

a bardzo proszę goszka.... jesli czujesz taką potrzebę :?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 16 lut 2009, o 12:42

a dziękuję mahika,ale nie ja...NIE JA :mrgreen:
Ostatnio edytowano 16 lut 2009, o 12:43 przez Goszka, łącznie edytowano 1 raz
Goszka
 

Postprzez bunia » 16 lut 2009, o 12:43

Proponuje niezawodna :gites: Mahiki.... :haha:

:papa:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Goszka » 16 lut 2009, o 12:44

a ja proponuję niektórym żeby dobrze się zastanowili zanim coś napisza :mrgreen:
Goszka
 

Postprzez caterpillar » 16 lut 2009, o 12:44

aa ok luz podzielam smiesznosc tej wizji :lol:

ale ogolnie pomysl sam w sobie do bani wiec ja pozostaje przy opcji "zamknij oczka" :D
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Abssinth » 16 lut 2009, o 12:46

Agus, kochana....

*sciskam*

moze warto byloby sprobowac zmiany podejscia....kiedy cos tak poteznie, ciezko wkurza, sprobowac sie zastanowic....

dlaczego mnie to wkurza? co mnie dokladnie w tym wkurza? dlaczego az tak bardzo mnie to drazni, ze chcialabym to zignorowac? czego to we mnie samej dotyka?

czesto jest tak, ze w innych drazni nas najbardziej to, co chcielibysmy sami w sobie wyplenic...czesto jest to cos, czego nie chcielibysmy widziec sami w sobie....czesto jest to reakcja na cos z dziecinstwa, ktos wazny dla nas zachowywal sie w podobny sposob, raniac nas - i nie bylismy w stanie tego zmienic wtedy...

nie wiem, jaki jest schemat tego wkurzenia u Ciebie...wiem, z mojego doswiadczenia, ze taka zmiana nastawienia czesto pomaga, i rowniez pomaga poznac siebie, zauwazyc w sobie i przerobic rzeczy, nad ktorymi nie zastanowilibysmy sie poprzednio...


sciskam jeszcze raz....
A.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez mahika » 16 lut 2009, o 12:48

tak. proponuje zeby kazdy się zastanowił nad tym co pisze ZAWSZE. nie tylko tu i nie tylko w tym wątku.... i niech przypadkiem nie podda sie emocjom, no przeciez to takie proste, prawda niektórzy????
bo niektórzy osiągneli panowanie nad emocjami w kazdej sytuacji i tym niektórym gratuluję.

w tedy swiat bedzie idealny.prawda???
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Następna strona

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 294 gości