ból

Problemy natury seksualnej.

ból

Postprzez madzia21635 » 25 cze 2007, o 16:15

a jeżeli to bardzo boli ,gdy sprawia straszny ból i cierpienie i może kosztować bardzo wiele? :?: :?: :?: :?: :?:
madzia21635
 
Posty: 57
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:27

do madzi

Postprzez pikolo1703 » 20 lip 2007, o 16:31

witaj...
nie wiem czego dotyczyl ten post ale wydaje mi sie ze pierwszego razu... tak to boli... tak mi mowi Moja Kobieta... nie potrafie jej zrozumiec bo trwa juz to ponad rok... juz mi psycha siada .. zastanawiam sie nad odejsciem ...
pikolo1703
 
Posty: 22
Dołączył(a): 3 lip 2007, o 20:17

Postprzez Goszka » 20 lip 2007, o 16:37

odej¶cie??a dlaczego??dlatego że nie chce z Tob± się kochać??No to już widać co jest dla ciebie priorytetem w zwi±zku :?
chyba że Ľle co¶ zrozumiałam?
Goszka
 

Postprzez Goszka » 20 lip 2007, o 23:32

Mnie niestety bolało i to bardzo,ale wiem że wiele zależy tu od delikatno¶ci i czuło¶ci partnera oraz stopnia pobudzenia kobiety.Mój ówczesny partner jak tak patrze teraz z perspektywy niestety taki nie był.Nie to co teraz z moim ukochanym :)
A pierwszy raz naprawdę nie powinien boleć i obie strony powinny sprawić aby pozostał w pamięci i sercu jako co¶ pięknego i wyj±tkowego jakkolwiek nie potoczyłyby się potem losy zwi±zku.
Goszka
 

Postprzez Bianka » 21 lip 2007, o 00:07

Pierwszy raz bolal mnie bardzo i wlasciwie nie przeszlo, boli mnie zawsze na poczatku choc juz nie powinno, bo od paru lat :( moja ginekolog mowi ze wszystko ze mna ok, ze bol jest psychiczny a nie fizyczny :((
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Bianka » 21 lip 2007, o 12:00

Niestety to mog± byc skutki doznanej przemocy seksualnej :( Jak narazie nie mam odwagi rozmawiac o tym z psychologiem, jestem na poczatku drogi...Madziu na to moze pomoc pewnie tylko psychoterapia.
Avatar użytkownika
Bianka
 
Posty: 5298
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 20:29
Lokalizacja: nieokreślona

Postprzez Goszka » 21 lip 2007, o 12:01

no cóż obawiam się że nie zgodzę się z Tob± Michale...nie tylko z do¶wiadczonym partnerem możesz dobrze zacz±ć...dla mnie priorytetem w doborze partnera z którym przeżyję swój pierwszy raz były takie warto¶ci jak:miło¶ć,zaufanie i poznanie.
Wówczas trafiłam na tak± osobę,nie był to kto¶ przypadkowy.Potem wyszło już inaczej i kiedy patrzę z perspektywy to mój pierwszy raz chciałabym przeżyć z moim obecnym partnerem.
Goszka
 


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 353 gości

cron