zazdro¶ć o przeszło¶ć

Problemy z partnerami.

zazdro¶ć o przeszło¶ć

Postprzez bromba » 20 lip 2007, o 15:40

zazdro¶ć o przeszłosc partnera. bardzo głupie uczucie. i niepotrzebne. a jednak obecne. nie można być zazdrosnym o co¶, co było, zanim się tego kogo¶ spotkało. nie można być zazdrosnym o tamte uniesienia i chwile rado¶ci. nie można być zazdrosnym o co¶, na co się nie miało wpływu. a jednak ta zazdro¶ć jest obecna. i choć jest ¶wiadomo¶ć, że to, kim jest ten człowiek teraz, co sob± reprezentuje, jest również w pewnym sensie dzięki temu, że kiedy¶ co¶ przeżył, czego¶ się nauczył - zazdro¶ć jest. całkowicie zbyteczna i prymitywna. a jednak. czasem cichnie a czasem wręcz krzyczy. nieraz doł±cza się do niej strach o porównianie do tego, co było kiedy¶ i o wnioski.
nie można pozbyć sie jej. wstyd się przyznać do niej przed sob± samym. jak j± oswoić??
bromba
 
Posty: 76
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 13:36

Problem ... oto pomoc

Postprzez pikolo1703 » 20 lip 2007, o 16:11

To nie takie proste.. sam wiele przyzlem i ja potrafie juz z tym zyc i to jest dla mnie tylko przeszloscia. Jednak Moja partnerkajest taka jak Ty i dodzis nie potrafie jej tego wytlumaczyc. Dalej jest zadrosna o moje byłe dziewczyny i o to co z Nimi przezylem . Nic na to nie moge poradzic. Jednak ciesze sie ze pokochała mnie całym sercem a moje kolezanki choc jest ich niewiele z czasem zaczeła akceptowac gdy w pelni pokazalem jej ze ona jest najwaznijesza .
pikolo1703
 
Posty: 22
Dołączył(a): 3 lip 2007, o 20:17

Postprzez california » 20 lip 2007, o 16:16

Noooooo wrocila z zagranicy byla mojego faceta dlugo razem byli mieli sie poprac, ladna jest widzialam ostatnio i jestem zazdrosna:)
Avatar użytkownika
california
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 15:16
Lokalizacja: Bliżej morza

Postprzez bromba » 23 lip 2007, o 16:57

należy cieszyć się tym, co jest. powtarzam to sobie.

ja, ekstrawertyczka z tendencj± choleryczki pokochałam introwertyka w okazywaniu uczuć.
bromba
 
Posty: 76
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 13:36


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 370 gości