Ależ ja jestem głupia!!

Dorosłe Dzieci Alkoholików.

Ależ ja jestem głupia!!

Postprzez teoria gier » 4 lut 2009, o 16:07

Witam :)

Nigdy nie proszę nikogo o pomoc a tym razem jest mi szczególnie trudno, biorąc pod uwagę formę. Jenak postanowiłam zaryzykować...
Nie wiem, jak żyć ??? Nie mam żadnych chęci, niijakiej motywacji, wszystko wydaje się bez sensu. Jestem młoda, w tym roku skończę studia - prestiżowy kierunek na renomowanej uczelni jednocześnie mam spore doświadczenie zawodowe... jest wiele powodów, dla których można mi zazdrościć a jednak rysa na szkle... Absolutnie nie mogę narzekać na brak zainteresowania płci przeciwnej, wręcz odwrotnie - żaden facet mi nie pasuje, w każdym znajdę wadę a potem narzekam, że jestem sama i zazdrość mnie ściska, jak patrzę na szczęśliwie zakochane koleżanki.
Ależ ja jestem głupia!!
teoria gier
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lut 2009, o 15:58

Postprzez Orm Embar » 4 lut 2009, o 21:21

Siemanko,

Po pierwsze nie zarysowałaś, gdzie tkwi problem, co takiego męczy Ciebie tak mocno, iż zapisujesz się na portal psychologicznej samopomocy. Trudno w takiej sytuacji z Tobą rozmawiać. Nie wiemy bowiem - nawet przy najszczerszych chęciach, o które akurat łatwo na tym forum - O CZYM z Tobą rozmawiać.

Tata chlał? Mama była oziębła? Czujesz się całkowicie samotna i odrzucona? Znajdujesz w sobie cechy osobowości DDA - skoro tutaj akurat umieściłaś swój wpis?

trzymaj się cieplutko :)

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez Off_topic » 4 lut 2009, o 21:42

Jeśli mam zgadywać na podstawie tego krótkiego postu, to chyba teorii gier chodziło o tą "niezdolność" do zainteresowania się którymkolwiek z licznych adoratorów, ale z czego by to miało wynikać (poza roboczą teorią że może adoratorzy byli nie teges) to już nie wiem...
Off_topic
 
Posty: 194
Dołączył(a): 13 paź 2007, o 21:10


Powrót do DDA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 203 gości

cron