Przystanek Woodstock

Problemy z partnerami.

Przystanek Woodstock

Postprzez mahika » 19 lip 2007, o 19:01

Witam wszystkich.

Nie będę tym razem rozpisywac sie o moich problemach, fobiach, schizach, szałach, bo wła¶ciwie to nie ma sensu.
3 tyg. temy znowu to zrobił. Wła¶ciwie nie wiem co. Nie wrócił na noc, słyszałam ze były panienki..... Mam do¶ć, powoli wygrzebuję sie z depresji w jak± popadłam, znowu.
Paradoks. Znów mi się otworzyły oczy kto tak naprawdę jest ważny w moim życiu jak mama trafiła do szpitala z siln± anemi± (rok temu miała okropny udar, więc każda choroba teraz stwarza zagrożenie). Dzisiaj wyszła i obiecałam sobie że znowu będę cieszyć sie życiem i jak najmniej my¶leć o tym czy co¶ zrobił czy nie.

Kochana mama :)

Pan i władca teraz baaardzo się stara, a ja gasnę, nie wiem nawet co czuje....
1.08 jedziemy na woodstock, tam moze odzyskam siły, jak zreszt± co roku od 10 lat :) :) :)

Moje pytanie do Was, czy kto¶ jeszcze się wybiera na t± zajebist± imprezkę???
Ja już odliczam dni.... jeszcze 13.....

A tym czasem pozdrawiam wszystkich gor±co.

za 7 dni mija rok jak jestem na forum. Rok od rozpoczęcia się mojej traumy.

Rok temu, o fu!

agaa, moze nie ma sensu powrotu do EX ;) ???
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 19 lip 2007, o 19:15

Haha Mahika :lol: :lol: :lol: fajnie wiedzieć że s± tu jacy¶ zwolennicy imprez typu woodstock :!:
Ja również się wybieram :)
Miejmy tylko nadzieję,że te upały trochę osłabn± bo nie wiem jak człowiek wyrobi w tym pyle :P
No to odliczamy dni do woodstocka :)
Jeszcze 13 ... ;)
a może na siebie trafimy?? hmm?? ;)
Ps.trzymam kciuki za zdrowie Twojej mamy,aby wszystko zakończyło się pomy¶lnie !!!
no i przepraszam za przeładowanie emotkami mego posta ale po prostu...strasznie się ucieszyłam :)
Goszka
 

Postprzez mahika » 19 lip 2007, o 19:29

O super, ja siedzę zawsze koło Bandżi (nie wiem jak to sie pisze)
stara jestem ale tej imprezy nigdy sobie nie odpuszcze!!!

A emoty po to s±, taki pozytyw wprowadzaj± :) :) :)

mozemy zrobić zlot problemowców hi hi, koło bandżi, może kto¶ do nas doł±czy !!!
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 19 lip 2007, o 19:33

Mahika ja bardzo chętnie się z Tob± spotkam :) Mam nadzieję w takim razie że jeszcze się zgadamy???Ja wyjeżdżam na wood 2 sierpnia...
ah,i powiem Ci że też najczę¶ciej jestm blisko bungee ;)
Będzie ¶wietna zabawa mam nadzieję :D
wiesz...odno¶nie staro¶ci czasem mi się wydaje że mentalnie jestem juz za stara na takie imprezy gdzie przyjeżdża większo¶ć osób w przedziale wiekowym 17-20 lat,ale gdybym zrezygnowała z wyjazdu do Kostrzyna to tym samym udowodniłabym sobie że robi się ze mnie piernik a to nie byłoby dobre ;)
W tym roku poluję na Martynę Jakubowicz,jeszcze nigdy nie byłam na jej koncercie-a choć muzyki na codzień słucham inkszej to ogromnie j± cenię :)
Goszka
 

Postprzez mahika » 19 lip 2007, o 19:44

no to pięknie, ja to tak na muzę nie jadę tylko zawsze bardziej dla klimatu, ale powiem Ci że ucieszyłam się że będzie Alians, GA-GA - Zielone Żabki, bo to moje stare klimaty, ale wiem ze teraz graj± troche inaczej. No to się zgadamy. Przy bandżi jest fajnie bo łatwo potem trafić i wszystko widać. Nasz punkt odniesienia he he. To się jeszcze zgadamy. moze przed wood prze¶le ci jaka¶ fotkę żeby było łatwiej sie znale¶ć.
Chciałam jechać juz 1.08, żeby w czwartek z rana oddać krew ale nie wiem czy mi to wypali.
ile masz lat, je¶li to nie tajemnica, ja 27.
A dla wszystkich co nie znaj±, niech wejd± i poczytaj± !!!
http://www.wosp.org.pl/przystanek/2007/
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 19 lip 2007, o 19:55

ja jestem 4 lata młodsza od Ciebie,ale widzę że różnica wieku między nami nie tak wielka,więc powinny¶my się dogadać :)
Też po¶lę swoj± fotkę,żeby potem nie było problemów się odnaleĽć.
Gaga i Zielone Żabki powiadasz...? ;)
Tak się składa że również ich lubię aczkolwiek zatwardział± fank± nie jestem...
Mogłabym się jednak umiejscowić gdzie¶ pomiędzy punkiem a reggae i dodatkowo moje ostatnimi czasy ukochane psychobilly :)
Cieszę się niemożebnie że napisała¶ tego posta :mrgreen: ...aha takie pytanie:sk±d będziesz jechała?
Goszka
 

Postprzez agaa » 20 lip 2007, o 17:46

moze nie ma sensu powrot do EX, dlatego zwalczam uczucie ktorym go obdarzylam ponad 2 lata temu....

zycze odzyskania sil, mam nadzieje ze Ty, ja i cala reszta osob znajdzie to czego tak naprawde szuka i potrzebuje....

pozdrawiam :)

ps. udanego Woodstocku :)
agaa
 
Posty: 27
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 09:25

Postprzez mahika » 21 lip 2007, o 10:21

:evil: :evil: :evil: No Sory, Michał czy jak ci tam, po raz kolejny błysn±łe¶. Podejrzewam że masz niezbite dowody na to że owsiak to złodziej, bo jak nie to może chciałby¶ przed s±dem odpowiadać za pomówienia??? Ale wierzę ze złapałe¶ go za rękę, może
Tobie co¶ ukradł.... :evil: :evil: :evil:

Goszka, jeszcze się zgadamy, nie będę pisać tak publicznie sk±d jestem :oops:

Kto¶ do nas doł±czy??
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 23 lip 2007, o 19:10

Michał mylisz się-nie do jego kieszeni a raczej na organizację woodstocku jako wyraz wdzięczno¶ci dla młodzieży za pomoc w organizowanych akcjach np. WO¦P.
Ale tak-najlepiej samemu nic nie zrobić a krytykować-to takie polskie ehh i ta zawi¶ć :twisted:
Co?Przeczytałe¶ na onecie o tym że Owsiak kradnie i teraz powtarzasz.
Poprzyj może te informacje jakimi¶ wiarygodnymi dowodami to inaczej porozmawiamy a póki co nie mam nic do powiedzenia na ten temat poza tym co napisałam wyżej.
Ps a to o j±kaniu jak widzę ¶wiadczy o Twojej wielkiej dojrzało¶ci,naprawdę daruj sobie bo to już jest poniżej poziomu :x
Goszka
 

Postprzez Goszka » 23 lip 2007, o 19:35

podaj mi linka gdzie to pisze...eee albo nie sama znajdę stronę internetow± faktu albo super expressu :lol:
i dla Twej informacji:poza kultem m±dro¶ci nie wyznaję żadnego kultu ;)
ahh i ostatnie:otrzep się ze złudzeń-nie ma co gdybać bo gdyby babcia chodziła na rękach,byłaby skarbonk± na drobne.
Pytanie do Ciebie:co takiego zrobiłe¶ w życiu że ro¶cisz sobie prawo do krytykowania innych???
Chyba Tobie o.Dyrektor nam±cił w głowie.
Ostatnio edytowano 23 lip 2007, o 19:40 przez Goszka, łącznie edytowano 1 raz
Goszka
 

Postprzez Goszka » 23 lip 2007, o 19:42

a Ty jeste¶ tak± osob± o wielkim czystym sercu nieskalanym złem ¶wiata że krytykujesz innych Michale?Proszę o odpowiedĽ.I przy okazji napisz co takiego zrobiłe¶ w życiu.Proszę również o stronkę na której takie informacje odno¶nie Owsiaka znalazłe¶,bo chętnie bym sobie poczytała t± "prawdę".
Goszka
 

Postprzez Goszka » 23 lip 2007, o 19:47

za Twoje może co?Też płacę podatki i daję na WO¦P,poza tym wspomagam Greenpeace-finansowo wła¶nie.Więc akurat nie idę się kulać w błotku za cudze pieni±żki ale również za swoje.Poza tym nikogo nie krytykuję i nie ¶mieję się z jego ułomno¶ci typu j±kanie co jest wyrazem szczeniackiej mentalno¶ci.
Teraz czekam na Twoj± odpowiedĽ na moje wcze¶niejsze pytanie.
Co¶ widzę że chyba z babci± wieczorami słuchasz radia na "M" :wink:
Goszka
 

Postprzez Goszka » 23 lip 2007, o 20:50

nikt im nie broni tam jechać bo impreza jest dla wszystkich,więc nie widzę żadnego problemu.
Przynajmniej nikomu niczego nie zawiszczę :twisted:
Goszka
 

Postprzez Goszka » 23 lip 2007, o 21:23

Michał ale co ja mogę za to że dany wykonawca ma takie a nie inne teksty?Nie do mnie pretensje o to.Nie czepiajmy się tego,czego kto słucha,zreszt± nawet nie wiesz jakich ja mam idoli wiec do mnie nie trafia ten argument.
Wiesz co?Proponuję może przerwać tę bezsensown± wymianę zdań,bo niczego to nie wnosi...Ty pozostaniesz przy swoim a ja przy swoim więc mogliby¶my tak odbijać piłeczkę przez Bóg wie ile a efekt byłby ten sam...no może w końcu stałoby się to bardziej chamskie i poniżej pasa.
Nie wiem jak Ty ale ja wolę trzymać poziom tego forum.Poza tym powstało ono po to by ludzie mogli rozwi±zywać swoje problemy życiowe,a sprawa Owsiaka czy WO¦P-u na pewno nie jest ani moim ani Twoim problemem.
Ja w każdym b±dĽ razie mam zamiar jechać do Kostrzyna,¶wietnie się bawić i obiecuję że wypiję tam tanie wino również za Twoje zdrowie ;)
Goszka
 

Postprzez mahika » 24 lip 2007, o 16:50

A ja sobie nie życze żeby¶ kiedykolwiek odpisywał na moje posty. zwłaszcza nie na temat.

Dla mnie nie istniejesz tak jak Twoje chore teorie.

chcesz się kłócić otwórz swój temat i piepsz głupoty jake chcesz.
Ja pytałam kto jedzie na woodstock a nie o twoje zdanie na temat owsiaka.

wogóle tam byłe¶ czy naogl±dałe¶ się reportarzy z telewizji trwam..... bo grzmisz jak Rydzyk...

"Ze wzgledu na aryjskie rysy mialem do nich wstapic -nie zgodzilem sie. " co to ma być, człowieku jak można wstępować gdzie¶ do organizacji która ma swoje ideologie, pomijam dresiarzy, ze względy na rysy twarzy?????? to miało kogokolwiek wzruszyć, że jeste¶ wspaniały bo się nie zgodziłe¶??? Tylko pić potrafisz i żyć na cudzy koszt. nie odzywaj się wiecej do mnie.



Już kiedy¶ mnie wkurwiłe¶ ale teraz to przesada.
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Następna strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: uzufzaca i 327 gości