zagadka

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

zagadka

Postprzez agik » 21 sty 2009, o 22:16

Dziwna sprawa-
Na stronie głownej widze na forum "seksualnym" date ostaniego postu "1 stycznia 1970 r" bez tytułu...
Klikając- pojawia się hasło, ze nie mażadnego postu.

Mój komputer oszalał, ja mam białe myszki, żart ktoś sobie zrobił, czy ?

P.s. To nic waznego.:) tylko zastanawiające.
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez rainman » 21 sty 2009, o 22:31

tez to widze,
moze sex to juz historia ;)
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez wuweiki » 21 sty 2009, o 22:57

hmm.. a ja myślę, że po prostu ostatnią wykonaną czynnością na forum "problemy seksualne" było usunięcie przez administratora postu i dlatego to widzimy :)
to moja interpretacja :D najlepiej niech się wypowie jednak szef ;)
wuweiki
 

Postprzez administrator_Paweł » 22 sty 2009, o 03:19

x-yam napisał(a):hmm.. a ja myślę, że po prostu ostatnią wykonaną czynnością na forum "problemy seksualne" było usunięcie przez administratora postu i dlatego to widzimy :)
to moja interpretacja :D najlepiej niech się wypowie jednak szef ;)


:oklaski:
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Megie » 22 sty 2009, o 10:05

a to pierwszy raz post zostal usuniety- i takich rzeczy nie bylo....
dla mnie nadal to jest nie zrozumiale.

co ma do tego taka stara data...
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez wuweiki » 22 sty 2009, o 10:24

jako że lubię się wymądrzać :D to znów od siebie powiem co kombinuję na ten temat ..na mój babski rozum to strona została tak napisana [to bełkot trochę będzie :D nie jestem informatykiem i mam o tym pojęcie "0" ;) ] ...a więc strona portalu została napisana tak, że czasowo mieści się w jakimś przedziale "od-do" po to, aby bez konieczności ciągłego poprawiania np. znaków czy czasu i innych kwestii po prostu sobie działało wszystko jak trzeba ...no i tym czasem początkowym jest właśnie ten 1 styczeń 1970 godz. 01:00 ...i jeśli post został usunięty "do zera" to pokazuje tę datę zerową -to po pierwsze ....a po drugie wciąż widzimy ten post z datą zerową, bo jak wyżej wspomniałam -czynność usunięcia posta była ostatnią czynnością wykonaną na forum "problemy seksualne" -po tym nikt nic nie napisał w żadnym innym poście w tymże forum ...jak ktoś coś tam napisze, to będziemy widzieli na stronie głównej właśnie początek tego postu ...uch uff :D nie wiem czy to tak czy nie tak działa ...ale sobie za to powiedziałam/napisałam co wiedziałam :D:D:D i mam radość ;)
wuweiki
 

Postprzez Megie » 22 sty 2009, o 11:44

no to fajnie
dzieki za wyjasnienia
ja nie mam pojecia jak to dziala i tyle...nie mam pojecia o jakis datach zerowych i o pisaniu stron internetowych itp...wiec moge nie rozumiec...
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez wuweiki » 22 sty 2009, o 13:17

pewnie że możesz nie rozumieć

ja też nie wiem właściwie czy rozumiem,ale trochę z przymrużeniem oka potraktowałam temat :D i sobie tak pierdółkowato się powymądrzałam ;) bo wyjaśnić kwestię to może tylko ktoś, kto się zna i wie o co cho, w tej sytuacji Administrator :)
wuweiki
 


Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 295 gości