WARTO OBEJRZEć !! METAMFETAMINA !!!!

Problemy związane z uzależnieniami.

Postprzez magoch » 17 lip 2007, o 17:53

Ambrozja napisał(a):....co sie dzieje z tymi zębami???

Przepraszam, zdjęcia s± drastyczne i szokuj±ce.
http://www.drugfree.org/Portal/DrugIssue/MethResources/meth_mouth.html
http://www.drugfree.org/Portal/DrugIssue/MethResources/faces/index.html

Ogl±dałam program. Ten narkotyk stał się plag± w Stanach Zjednoczonych. Jak wygl±da sytuacja w Polsce?
magoch
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 lip 2007, o 17:33

Postprzez bunia » 17 lip 2007, o 20:24

Prawda zazwyczaj jest szokujaca.....chyba nie potrzeba tego komentowac.
Pozdrawiam :cry:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Insomnia » 17 lip 2007, o 21:31

w Polsce .. w moich rejonach metfeta nie jest popularna .. bardziej normalne bialko ...
Ambrozja na torrentach znajdziesz ... moge linka podeslac jesli chcesz do tego dokumentu
Insomnia
 
Posty: 97
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 11:37

Postprzez Ambrozja » 18 lip 2007, o 08:54

zdjęcia szokuj±ce!!!!!
Insomnio jesli mozesz to przeslij mi ten link...
dzieki
pozdrawiam!!!!
Ambrozja
 

Postprzez desiderata » 18 lip 2007, o 11:40

Co sie dzieje z zębami , chm wiadomo ze jak człowiek jest porobiony to wydziela mniej ¶liny wiec w ustach jest o wiele więcej bakterii niszcz±cych szkliwo i dzi±sła ,feta i meta wypłukuj± z zębów i ko¶ci wapń dlatego jak kto¶ długo ćpa jego zęby robi± sie szare i jakby przezroczyste ćpanie powoduje tez zniekształcenie szczęki (przez szczęko¶cisk) ci±głe żucie gumy albo zaciskanie zębów na pewno im nie służy.

Ja jak ćpałam miałam fobie na punkcie mycia zębów bo bardzo sie bałam ze będ± wygl±dać tak jak te na zdjęciach , kiedy¶ podczas żucia gumy rozleciał mi sie z±b (6),dwie ¶ciany odpadły dwie zostały i co teraz !? poszłam do dentysty a kobitka prawie padła , spytała sie mnie co ja robie ze mam tak starte tylne zęby (były tak po¶cierane ze krawędzie cieły mi język) były tez poukruszane , i wbite w dzi±sła około 5 mm (a to sporo)

Nie ćpam juz 8 miechów a nie wszystkie z±bki jeszcze wyleczone , ale ¶migam do dentysty i będzie dobrze :)
ze szczęk± tez mam problemy wiecznie wypada mi z "zawiasów" i czasami boli przy jedzeniu.


Jeszcze dodam ze jak kto¶ chciał a nie miał jak obejrzeć powtórka dokumentu będzie 31 lipca o godz. 1.00

I co do popularno¶ci to Beskidy preferuj± białko z meta spotykałam sie rzatko i jako¶ nikt o ni± nie zabiegał , nie wiem czy to ma jak±¶ różnice bo spustoszenie jakie sieje białko w Polsce jest potworne tyle ze nikt na to nie zwraca uwagi
Avatar użytkownika
desiderata
 
Posty: 259
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 17:38
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez Ambrozja » 18 lip 2007, o 13:33

To jest straszne wszystko, nawet nie zdawałam sobie sprawy , ze tak bardzo czlowiek sie niszczy, dopóki nie zaczełam miec problemu z nerkami- ćpałam sobie beztrosko hmm....teraz jeszcze jak zobaczylam te zęby to juz w ogóle!!!!
Metamfetaminy nigdy nie probowałam i nie mam zamiaru!!!!
Chodz kto wie co kupowałam!!!!????

Jak narazie nie wciagam od soboty....ale caly czas mysle o tym , zeby sie zaswiecic!!!

P.S
niestety nie obejrze powtórki , bo nie mam tego programu....
...ale mysle ze insomnia przesle mi ten link??

upalne pozdrowienia z gór!!!! 8)
Ambrozja
 

Postprzez narkussska_16 » 19 lip 2007, o 12:35

Desi...
Ja tez mialam i mam nadal problemy z zebami...nieraz sie krusza i bola,szczeka przy gryzieniu tez boli...nie mowiac o tym ze mam pelno plomb pozakladanych itd...

Nie ogladalam bo w moich stronach meta jest popularna...Nieraz zazywalam...Dlatego wolalam tego nie ogladac...

Nie cpam i nie mysle o tym...Nie pale papierosow od jakis 2 tygodni z czego tez sie ciesze :) Pracuje,zarabiam i jest mi dobrze..Brakuje mi tylko znajomych ale w tym tygodniu sciagam do siebie przyjaciolke-wiec bedzie fajnie...
pozdrawiam.

P.S.Zdjecia bardzo szokujace...Przy tych twarzach cos zauwazylam...Przyjrzyjcie sie zdjeciu nr 7 (facet) na normalnym zdjeciu w oczach widac ze ma silny charakter a zobaczcie pozniej...Wolanie o pomoc...;( to smutne...
Avatar użytkownika
narkussska_16
 
Posty: 97
Dołączył(a): 5 lip 2007, o 11:51
Lokalizacja: Kielce

Postprzez desiderata » 19 lip 2007, o 13:14

Ambrozjo a posłuchała¶ mnie czy olała¶ badanie tych nerek ??
To nie s± żarty musisz zacz±ć co¶ robić żeby im pomóc !!!!
Nawet jeżeli dalej będziesz ćpać musisz zacz±ć je leczyć nie olewaj tego !!!!!!!!!
Wiem ze nie łatwo skończyć z białkiem , ale łatwo jest zacz±ć leczyć nerki !!!!!!!
więc zrób to !!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
desiderata
 
Posty: 259
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 17:38
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia strona

Powrót do Uzależnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 322 gości

cron