Problem

Problemy natury seksualnej.

Problem

Postprzez Księżycowa » 13 sty 2009, o 15:52

Może to nie temat na to miejsce, ale jakiś czas temu w miejscach intymnych wyczułam coś w rodzaju guza, czy krostki. Jeśli pójdę z tym do lekarza, to pewnie będzie chciał to wycinać? Nie chciałabym, bo nie wyobrażam sobie później czekać na wynik czy to jakiś nowotwór, czy nie, więc bardzo proszę o pinię, czy kogoś spotkało cos podobnego. Pozdrawiam
Księżycowa
 

Postprzez kropelka » 13 sty 2009, o 19:45

Mysle ,że nikt na forum nie pomoże Ci tak jak bys sobie tego zyczyła.Pójscie do lekarza jest jedynym rozsądnym wyjsciem.Ja nie wyobrażam sobie czekania ale raczej w druga strone.
Niewątpliwie "nicnierobienie" z tym jest złe,choćby dla świętego spokoju.
Pozdrawiam.
kropelka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 7 lip 2008, o 17:07

Postprzez mahika » 13 sty 2009, o 21:25

kasiorku, no wiesz, a wyobrazasz sobie umrzec z tego powodu? w męczarniach? nie mozna zaniedbywac takich rzeczy. idź i daj sie zbadac!!!
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez bunia » 13 sty 2009, o 21:46

Sorry....cos mi sie pokrecilo we wpisie...upss.
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez ewa_pa » 13 sty 2009, o 21:53

powinnas jednak zebrac sie na odwage i pójsc wiem ze sie boisz ze to jest trudne ale zobacz jesli okaze sie ze to nic takiego bedziesz spokojna a tak?cały czas bedziesz sie zamartwiac a sama wiesz ze im wczesniej tym łatwiej sie leczy powodzenia Kasiorku
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Postprzez Księżycowa » 13 sty 2009, o 22:57

Nic się chyba nie stanie jak poczekam jeszcze kilka dni czy nie zniknie.Póki co cały czas pracuję i w tym tyg. nie mam szansy iść i mam nadzieję że uda mi się w przyszłym. Trochę boli, więc to chyba dobrze. Słyszałam gdzieś, że coś co pobolewa jest mniej niebezpieczne...
Księżycowa
 

Postprzez mahika » 13 sty 2009, o 23:00

kasiorku, nie słuchaj tam takich rzeczy, u kazdego inaczej, na pewno bedzie wszystko dobrze. tylko idx na pewno kiedy bedziesz mogła, jak najszybciej :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez kropelka » 14 sty 2009, o 12:07

tak sie mają sprawy dotyczące piersi,jak boli to znaczy,że niegroznie jak jest guzek i nie boli może byc niebezpieczne ale TO NIE REGUŁA i nie dotyczy wszystkiego.Nie bola mnie zęby i raczej maloprawdopodobne,żebym niebawem musiała je usunąc:)
kropelka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 7 lip 2008, o 17:07

Postprzez Księżycowa » 14 sty 2009, o 18:15

Obserwuję to i wygląda jakby ginęło. Robi się mniejsze chyba. Mam nadzieję, że to tylko jakaś krostka jest. Zobaczymy...
Księżycowa
 


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 204 gości