Dlaczego on mnie rozumnie?

Problemy z partnerami.

Dlaczego on mnie rozumnie?

Postprzez Łośka » 29 lis 2008, o 19:07

Nie mam siły już tak żyć ale też nie potrafie wyobrazić sobie życia bez niego. Co mam robić. Mówi że mnie kocha a nie potrafi mi tego powiedzieć,okazać. Nie jestem dla niego ważna woli sie wyprowadzić.Nie zamierza nic zmieniać tzn. rezygnować ze swoich przyjemności. Jesteśmy 15 lat po ślubie i teraz koniec. Starałam się mimo że mnie okłamywał,uderzył.Nie warto być dobrym w zamian nie dostaje sie tego samego. Jak mam przetrwać, straciłam resztki szacunku dla siebie.
Łośka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 07:23

Postprzez bunia » 29 lis 2008, o 19:15

"Byc dobrym" to dosc szerokie pojecie,wazna sprawa ale nie kosztem szacunku do siebie.....o tym nie wolno zapominac,sadze,ze problemy nawarstwily sie i przekraczaja poczucie mozliwosci wyjscia z impasu...."jedyna droga" to odejscie....jesli sprawy zaszly za daleko to pozwol mu odejsc....byc moze ten czas przyda sie Wam do nabrania dystansu i spojrzenia bardziej realnie na przyszlosc tzn. czy ewentualnie mozna cos zmienic,nareperowac......tak mysle.

Pozdrowka.
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Łośka » 29 lis 2008, o 19:27

Też tak myślałam ale on twierdzi że to będzie najgorsza decyzja w moim życiu że to będzie miało wręcz odwrotny skutek.
Łośka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 07:23

Postprzez isiaaa20 » 9 sty 2009, o 12:49

bo faceci myslą,że kobiety są silnie od nich uzależnione-po ich idejściu będzie sodoma i gomora. Otóż nieprawda,będzie Ci ciężko ale sobie poradzisz;* bądż tylko dzielna i sie nie zalamuj;*
isiaaa20
 


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 112 gości

cron