Problem z erekcją

Problemy natury seksualnej.

Postprzez Kanarka » 6 sty 2009, o 11:45

Kochana, faceci praktycznie w każdym wieku mogą stosować permen. (Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku, panowie po 80 już rzadziej TO robią:P). Z tym, że osoby w podeszłym wieku, starsze powinny najpierw tą decyzję skonsultować z lekarzem.
Kanarka
 
Posty: 95
Dołączył(a): 28 maja 2008, o 15:30

Postprzez Kanarka » 7 sty 2009, o 13:53

wiesz, dla mnie nie była to strata pieniędzy, bo właśnie dzięki permenowi mój facet znowu "może". Jak dla mnie jest to jeden z lepszych środków na tego typu "dolegliwości", bo sama widzę efekty ;)
Kanarka
 
Posty: 95
Dołączył(a): 28 maja 2008, o 15:30

Postprzez isiaaa20 » 7 sty 2009, o 13:56

Goszka ma rację... mój facet ma 24 lata i czasami tez problemy z tym.. Nie wyrzucam go na smietnik w kazdym bądż razie...jak coś to on mnie...
isiaaa20
 

Postprzez kuleczka002 » 8 sty 2009, o 12:18

Ale wiesz Michał jak się kogoś kocha i chce się żeby ten człowiek był zdrowy to chce się dla niego wszystkiego co najlepsze. Kanarce ktoś doradził te tabletki, chyba nawet lekarz o ile się nie mylę. Poza tym jeżeli podziałały to nie można mówić o jakiejkolwiek stracie ;) Ja tam się cieszę szczęściem kanarki i podejrzewam, że sama swojemu też bym permen kupiła.
kuleczka002
 
Posty: 47
Dołączył(a): 9 lip 2008, o 10:45

Poprzednia strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 379 gości