nie wiem co robic - sprobowac?

Problemy z partnerami.

nie wiem co robic - sprobowac?

Postprzez tiger77 » 5 sty 2009, o 18:51

Spróbowalibyście wejść w związek z osobą o której zaznaczam ze od osoby zaufanej slyszeliscie ze ma trudny charakter, zaznaczam cholernie trudny, może byc cięzka we współżyciu i w sumie dlatego nie miala powaznego partnera od lat (32) ? Kobieta naprawde mnie kreci z wygladu, spotkalem sie z Nią niedawno na randce ..bylo milo bez trzasków motylów w brzuchu i tematów powaznych i ...poniekąd pewne słowa sie potwierdziły...nie wiem co robic boje sie w to wejsc...zmarnowac sobie zycie ale z drugiej strony ...chyba cos mnie ciągnie...
tiger77
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 sty 2009, o 18:42

Postprzez smerfetka0 » 5 sty 2009, o 19:17

nie nastawiaj sie...nie obiecuj nie zapewniaj...spotkaj sie drugo trzeci raz...staraj sie poznac...poznasz sam...sam bedziesz mial o niej zdanie...i dopiero zadecydujesz
Avatar użytkownika
smerfetka0
 
Posty: 3954
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:01
Lokalizacja: Londyn

Postprzez tiger77 » 5 sty 2009, o 20:40

zagubiona0 napisał(a):nie nastawiaj sie...nie obiecuj nie zapewniaj...spotkaj sie drugo trzeci raz...staraj sie poznac...poznasz sam...sam bedziesz mial o niej zdanie...i dopiero zadecydujesz


Faktycznie spróbuje ale bez emocji napinania się :)
tiger77
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 sty 2009, o 18:42

Postprzez joanka34 » 5 sty 2009, o 21:28

A nie kierujesz się trochę tym co powiedziała Ci ta zaufana osoba...? I z góry zakładasz,że zmarnujesz sobie życie... ? Daj sobie (wam ) czas, spróbuj ją poznać bliżej, nie oceniaj od razu kogoś,tylko na podstawie opinii innej osoby. A może będziesz mile zaskoczony :)powodzenia :)
joanka34
 
Posty: 180
Dołączył(a): 26 paź 2008, o 11:03

Postprzez isiaaa20 » 8 sty 2009, o 09:20

może akurat Ty otworzysz jej wnętrze?
isiaaa20
 


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 88 gości

cron