Z innej beczki :)

Problemy z partnerami.

Z innej beczki :)

Postprzez Mania » 28 gru 2008, o 01:29

Wiecie co, jestem tu dziś od 14, ale dopiero teraz troszkę się zaludniło, to jakiś nocny portal jest :D Troszkę pożartujmy dziś, dobrze, może na te święte wieczory postarajmy się odsunąć nasze problemy i bolączki, nie mówię, że w ogóle, jak ktoś ma chęć się "wypłakać" pomożemy oczywiście, ale niech ten temat tutaj błyśnie troszkę humorem, co Wy na to???
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ik » 28 gru 2008, o 01:46

hej!
Wiesz co? nie znosze jak mój mąż ma wolne!
Właśnie zrobił dym o pieluszkę z kupą pozostawiona w łazience (zapomniałam). Cały dzień łaził i fukał... uch.....
Fececi - do roboty! :)))) :twisted:
Avatar użytkownika
ik
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 wrz 2008, o 22:06
Lokalizacja: Irlandia

Postprzez Mania » 28 gru 2008, o 01:52

A sam nie mógł wyrzucić??? Rączki by sobie umył później :P
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ik » 28 gru 2008, o 16:46

No wyrzucił! Ale namarudził się na maxa (ciągle to robie, gdzie nie zajrze to bałagan, cholera po wszystkich sprzątam itd) Po czym poszedł spać do gościnnego! też coś!
Chyba nie wie, biedaczyna, że moje życie właśnie tak wygląda przez 7 dni w tygodniu : sprzątam po wszystkich, gotuję, odkurzam, zajmuję się dziećmi, wychodzę z psem i na zakupy. A jak wykroję chwilkę na komputer i malowanie i w tym czasie zaniedbam dom- katastrofa!
Chromolę!
Faceci, kufffa!
Nie wytrzymam z nim do starości. To będzie Stary Pierdoła na stare lata!
Avatar użytkownika
ik
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 wrz 2008, o 22:06
Lokalizacja: Irlandia

Postprzez Mania » 28 gru 2008, o 21:38

Tia, popieram, a mój dobry, świąteczny nastrój diabli wzięli, właśnie przez faceta :nerwus:
Mania
 
Posty: 163
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 18:00
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości

cron