Prezerwatywy

Problemy natury seksualnej.

Prezerwatywy

Postprzez salome » 16 gru 2008, o 12:34

Kto powinien zakładać prezerwatywę. Czy ja partnerowi, czy on sam sobie? On próbuje mnie do tego nakłonić, ale jakos mi niezrecznie. Kiedys mówił, ze wpoprzednim zwiazku to ylo zadanie kobiety. A w moim poprzednim mężczyzny. Nie wiem czy mu o tym przypomniec, za tak kiedys mówił?
salome
 

Postprzez cvbnm » 16 gru 2008, o 16:48

dziwne sformulowanie 'zadanie"

jak mam miec jakies zadanie w seksie to wogole mi sie nie chce.
cvbnm
 

Postprzez sikorkaa » 16 gru 2008, o 18:34

tak naprawde nie ma przydzielonej osoby do zakladania prezerwatywy. mozesz to zrobic zarowno Ty jak i on (albo oboje).

kiedy Twoj partner proponuje Ci, zebys to Ty sie tym zajela, chodzi mu zapewne o to, zeby poczul sie przy tym przy okazji jeszcze przyjemniej, w koncu zakladajac prezerwatywe dotykalabys jego penisa co dodatkowo wzbudziloby jego podniecenie.

jesli masz przy tym opory, to powiedz mu o nich, zeby wiedzial o co chodzi. byc moze jest dla Ciebie za wczesnie, by az w tak intymny sposob sie do niego zblizac, by tak go dotykac. wyjasnijcie to sobie, zeby nie dochodzilo na tym tle do niepotrzebnych nieporozumien miedzy Wami.

powodzenia!!
sikorkaa
 

Postprzez wuweiki » 16 gru 2008, o 21:27

cvbnm napisał(a):dziwne sformulowanie 'zadanie"

jak mam miec jakies zadanie w seksie to wogole mi sie nie chce.


:D dla mnie to też dziwne :usmiech2: ...dla mnie sex=spontaniczność, inaczej nijak ;)
wuweiki
 

Postprzez Loki86 » 17 gru 2008, o 07:05

Może sobie bida nie radzi z gumką. Daj mu marchewkę i powiedz żeby poćwiczył ;] Poza tym brzmi to faktycznie jak rodzaj zajęcia w pracy rotacyjnej. Dzisiaj ja jestem na górze a ty na dole a później obsługujesz automat ze spermą yś.
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości