dystymia

Problemy związane z depresją.

dystymia

Postprzez maio » 15 gru 2008, o 17:13

Cześć,jestem chory na dystymie. Dowiedziałem sie o tym trzy lata temu podcas terapi indywidualnej, brałem różne leki i różnie się ponich czułem.Zawsze mnie troche otumanieły. Rok temu zmieniłem psychologa, a ten o dystymi to niechce słyszeć i uważa że jestem zdrów jak ryba.Więc jak tylko mówie o tym jak się czuje , że mam ciągle objawy takie jak chory na depresje to psycholog albo to bagatelizuje, albo obraca w rzecz którą zbyt przeżywam. Jest mi bardzo ciężko ponieważ chcę wieżyć że jestem zdrowy,ale zdaje sobie sprawe z tego jak się czuje, a czyje się okropnie. Wcześniej chodziłem do doktora z dużym doświadczeniem w terapiach( przez trzy lata) ,. Teraz chodzę ale wraz z żoną do stecjalisty od terapi rodzinnych. Zależy mi na tych spotkaniach, a niestac mnie płacic za dwóch lekarzy. A pozatym jaki byłby sens chodzić na terapie do dwóch lekarzy którzy na dodatek mają odmienne zdanie na temat pacjenta.Oni z tym sobie poradzą ale ja niekoniecznie.Jest to dlamnie ciężka sytuacja i niewiem jak sobie poradzić.Jeśli ktokolwiek był w podobnej sytuacji proszę o pomoc. Pozdrowienia.
maio
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 wrz 2007, o 13:56

Postprzez wuweiki » 15 gru 2008, o 17:45

hmmm... nie wiem,może to głupie... ale ja bym poszła w takiej sytuacji do trzeciego lekarza...
:roll:
wuweiki
 

Postprzez flinka » 18 gru 2008, o 20:20

Pomyślałam tak jak x-yam. Przecież możesz znaleźć innego terapeutę, który też zajmuje się rodzinami. Szkoda przecież płacić za terapię, która nie daje efektów (mówiłeś terapeucie jak to przeżywasz?). Jesteś niezadowolony z obecnej terapii, tak? A jakie były efekty tej poprzedniej, zaszły w Tobie zmiany pod jej wpływem? Bo 3 lata to kawałek czasu i coś już powinno się zadziać, poprawić. Czy to Twoja choroba wpływa na relacje z żoną?
Avatar użytkownika
flinka
 
Posty: 907
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:57
Lokalizacja: z krainy marzeń


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 462 gości

cron