dzieki adminie...

Kącik na szczotki, tu nawet admin nie zagląda!

dzieki adminie...

Postprzez rainman » 8 gru 2008, o 22:27

za informacje w sprawie Laissez'a.
r
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez mahika » 8 gru 2008, o 22:31

:kwiatek:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez ewka » 9 gru 2008, o 07:50

Ja też :kwiatek2: ... no i szkoda - lubiłam go czytać.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Filemon » 9 gru 2008, o 19:16

Początkowo zainteresował mnie i zdecydowanie go polubiłem - ale okazało się, że moje przejawy sympatii są odbierane w bardzo nieprzyjemny sposób i interpretowane mylnie... :? tak więc po pewnym czasie moja sympatia ostygła, ponadto zauważyłem pewne kwestie, w tym co pisał laissez i w jego postawie życiowej, które omówiłem nie tak dawno w jego wątku, więc nie będę się w tym miejscu powtarzać (kwestie, które obudziły we mnie pewien dystans do laissez)

niewątpliwie był tutaj postacią barwną, interesującą jak dla mnie i jedyną w swoim rodzaju... :) ale potrafił też robić krzywdę, zachowywać się po chamsku i w podły sposób... będzie mi go tutaj brakować, bo mimo wszystko go lubiłem, w tych momentach kiedy wypowiadał się w inspirujący, oryginalny sposób natomiast nie lubiłem go bardzo, kiedy zachowywał się wobec mnie niczym paranoik i do tego jeszcze wredny...

a tak fokule, to... spoko-loko... nie wytrzyma i jeszcze powróci tu... i nie raz weźmie się ze mną za łeb, bo bez tego miałby chyba nieudany tydzień... ;) :lol: :P

pozdrawiam mojego ulubionego portalowego kolegę laissez i życzę mu duuuuuuużo pięęęęęęęęęękknych prezentów na zbliżające się Boże Narodzenie... (posłałbym chętnie pluszowego Kota Filemona pod choinkę, ale niestety... nie znam adresu... :haha: :P )
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez Goszka » 10 gru 2008, o 12:13

brawo,cóż za barwne epitafium :oklaski: :o
ps. I ja dziękuję Adminie,aczkolwiek nadal mnie to nie dziwi :P
Goszka
 

Postprzez sikorkaa » 10 gru 2008, o 14:29

wszystko jasne, admin zamknal 1 watek, to otworzyl sie nastepny :?
oj laissez jakie Ty masz branie :P
sikorkaa
 

Postprzez administrator_Paweł » 10 gru 2008, o 14:58

sikorkaa napisał(a):wszystko jasne, admin zamknal 1 watek, to otworzyl sie nastepny :?


:ok:
Avatar użytkownika
administrator_Paweł
Administrator
 
Posty: 805
Dołączył(a): 29 kwi 2007, o 18:06
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 273 gości