Jak żyć?

Problemy związane z depresją.

Postprzez nemo » 9 lip 2007, o 09:22

...nie wiem jak żyć...
od jakiego¶ czasu zostałam pięknie uwolniona od przeszło¶ci i przyszło¶ci...
teraz łatwiej się żyje,
trwanie powolutku przeistoczyło się w życie, jak poczwarka przeobraża się w motyla...
moje życie polega na degustacji
smakuje poranek
tak jak dzi¶
piękne promienie słoneczne lekkki wietrzyk ¶wieże powietrze w płucach ¶piew ptaków i żadnego uzależnienia od drugiego człowieka...
...tyle życia wokoło tyle zapachów...
s± i czarne chmury, zatrzymuj± się na troche, wtedy jest trudniej ale da się wytrzymać....
nie wiem czy zabrzmiało to odrobine optymistycznie...: )
ale starałam się : )
pozdrawiam
Avatar użytkownika
nemo
 
Posty: 161
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 11:27
Lokalizacja: ...spomiędzy tęczy...

Postprzez straconaa » 3 sie 2007, o 23:08

---------- 13:12 09.07.2007 ----------

teraz to już nie ważne jest nic...odeszła osoba któr± bardzo kochałam...moja bratnia dusza...mój Anioł Stróz...moja nadzieja na lepsze jutro...na życie lekarstwo... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nie podniose sie już nigsy z tego stanu.......... ;(;(;(;( już nigdy!!!!!!!!!!

Marlena....
Chciałam spróbować opisać to, co czuje do Ciebie, ale nie potrafię. Nie potrafię zawrzeć tego w kilku słowach, Nie wiem, jakich słów mam użyć, aby odzwierciedlić nasz± więĽ. Nigdy nie liczyłam na to, że poznam kogo¶, Z kim będę dzieliła wszystkie smutki i rado¶ci. Każdy u¶miech i Wszystkie łzy. Takim kim¶ okazała¶ się wła¶nie Ty. PrzyjaĽń z Tob± to co¶ najlepszego, co mogło spotkać mnie. Dzięki Tobie po strasznej burzy pojawiała się tęcza. Dzięki Tobie potrafiłam normalnie żyć Zawdzięczam Ci moje szczę¶ciem przepełnione dni Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie... Dziękuje, że była¶ i wiem ze nadal jeste¶ Bo ja nigdy nie zostawię Cie Ty przychodziła¶ przytulić i pocieszyć mnie A wtedy to życie od razu innym wydawało się Jakby lepszym bez kłopotów i kłamstw To dzięki Tobie poznałam ¶wiat też z tych dobrych barw To Ty pokazała¶ mi ¶cieżki, którymi mam i¶ć ¦cieżki, dzięki, którym mogę omin±ć zło i fałsz Dziękuję, że zawsze przy mnie była¶ I zawsze mogłam liczyć na słowa prawdy Szczerej prawdy Jeste¶ dla mnie jak Anioł Stróż Anioł, który pilnuje, aby nikt nie skrzywdził mnie A zadany ból nie znikł... I pozostawił wiele łez...

Jeste¶ w naszych sercach już po wieki kres....Bo człowiek umiera wtedy gdy umiera pamięć po nim...

Ja tak bardzo kocham Cie ale prosze, wróc do mnie jeszcze prosze Cie, nie umiem już życ bez Ciebie...nie potrafie,....








wykanczam sie............................................... :cry:

---------- 23:08 03.08.2007 ----------

(*)...odeszła¶...a miała¶ być wieczna...(*)

Niezno¶na cisza wokół
pustka zabija od ¶rodka
jej blade usta zapomniały co to ¶miech...
kiedy¶ tak czerwone
dzi¶ jest taka tylko krew
zastygaj±ca na lodowatych dłoniach...
jej mokre oczy utkwione w bezkresie
kiedy¶ pełne blasku promyki nadziei
dzi¶ nieobecne w owym czasie...
jej suknia biała jak ¶nieg
a teraz szaro¶ć i czerwień j± okryła
tak było kiedy¶...
..bywa..
lecz wiara odeszła
z ni± szczę¶cie... u¶miech... piękno
został smutek i łzy
kiedy¶ chwila...
dzisiaj wieczno¶ć...


PS.wiem ze moze Was to nie interesuje ale musialam to napisać nawet nie wiem dlaczego...poprostu... :cry: :cry: :cry:
Avatar użytkownika
straconaa
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 cze 2007, o 23:36

Postprzez 4graffk4 » 3 sie 2007, o 23:46

Wlasnie moja corenka daje mi kopniaczki ,za 2 miesiace ja zobacze juz po tej stronie......dlaczego nie umiem sie cieszyc?siedze teraz przed kompem czytam posty i mam ochote rozjebac wszystko i wszystkich ktorzy sa w zasiegu mojej reki.Wlasnie mam ochote sie wykrzyczec i nabic komus guza ,zrobic krzywde popatrzec jak cierpi.I tylko dlatego ze nie wiem jak zyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Osadzaja mnie ze jestem dziwna bo osadzam wszystkich w kolo ze kazdy chce mi zrobic(i robi na zlosc)Nie wiem dlaczego tylko ja to widze,ze stalam sie ofiara...ja silna zawsze dziewucha ktora walczyla i zawsze byla na gorze pomiomo tego ze nie raz mnie zycie zkopalo zawsze mialam usmiech na pysku teraz chce zygac tym wszystkim,chce widziec jak ktos cierpi byle to nie byla ja ,nie wumiem zyc normalnie ja nawet nie umiem m siebie samej zorganizowac a co dopiero zajac sie dzieckiem.Nie wiem gdybym miala kogos z kim bym mogla pogadac przytulic...kto by mnie zrozumial dal chwile bezpieczenstwa.......Kurwa ja sie bojeee zycia wszystkiego co mnie otacza nie chce tak juz ja nie wyrabiuam pomozcie mi ..
4graffk4
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 sie 2007, o 13:44
Lokalizacja: londyn

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości