W sekrecie powiem Wam... ;))

Problemy z partnerami.

Postprzez bunia » 21 lis 2008, o 11:57

Ogolna filozofia medrcow azjatyckich "od energii"(w uproszczeniu)sprowadza sie:....na kazdy dzien:
1)nie badz zly(nie zlosc sie)
2)nie martw sie
3)badz pelen wdziecznosci
4)angazuj w swoja prace
5)badz mily i uprzejmy dla innych

Do mnie to przemawia.....kazda inna kalkulacja w powiazaniu z energia moze tylko odwrocic sie przeciwko....przemawia za tym sama logika wiec wszystko inne rowniez powiazane z "obfitoscia" to chyba naiwne naciaganie.....chyba,ze jest uzyte w innym kontekscie....?
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Pytajaca » 21 lis 2008, o 21:17

Ewka, dla Ciebie Wizir czy sekta dla Sonaty, dla innych to co sie w zyciu realizuje. Jesli o czyms intensywnie myslisz to to przyciagniesz, to jasne! A jakimi srodkami sie zrealizuje - to juz inna sprawa. W jakim czasie i co ty ZROBISZ pod wplywem wlasnego myslenia - o tez Twoj wybor.

Sonata czytajac Sekret myslaby o sekcie, Ewka o reklamie Wiziru, ja o tym, ze jesli bym mocno chciala, przyciagnelabym bogactwo. Kazdy z nas jest przeciez inny!Wolnosc polega na tym, ze kazdy mysli o tym, co chce i odczuwa jak chce. I wierzy w co chce - to jest wolna wola!

Ja poznalam "sekret Sekretu" juz dawno temu i jesli potrzebuje, robie z tego uzytek.
Avatar użytkownika
Pytajaca
 
Posty: 690
Dołączył(a): 19 maja 2007, o 18:34

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości

cron