porazka

Problemy związane z depresją.

Postprzez flinka » 16 lis 2008, o 19:19

Jak Ci minął weekend? Co dobrego dla siebie zrobiłaś? :wink:
Jak się czujesz?

Pozdrawiam cieplutko :usmiech2:
Avatar użytkownika
flinka
 
Posty: 907
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:57
Lokalizacja: z krainy marzeń

Postprzez kaśku » 16 lis 2008, o 21:49

witam, nie odzywalam sie bo chcialam kilka spraw sobie przemyslec, dzis czuje sie lepiej moze dlatego ze jestem u rodzicow, przyjechala tez moja siostra, wiec nie jestem sama, wczoraj i dzis uczylam sie jezdzic samochodem bo w przyszlym tygodniu zaczynam jazdy - robie kurs kat B ... ;)

teraz jest niby ok jutro z powrotem wracam do siebie, wydaje mi sie ze mam inne nastawienie, ale wszystko sie okaze w najblizszych dniach ..., czuje sie teraz strasznie samotna i w tym wlasnie problem, to mi odbiera chceci do dzialania ...

strach generuje mzliwosci? mnie raczej paralizuje, nie jestem wtedy zdolna do zadnego dzialania ... :(

dzieki ze jestescie, duzo to dla mnie znaczy :usmiech2:
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez Dziunia » 16 lis 2008, o 21:56

Witaj kochana
:*
zaczynasz kurs na kategorie B. ja konczę juz niedługo.
miło ze jestes martwiłam sie.
u mnie weekend minał chyba tak jak zawsze, jak zawsze z Nim i jak zawsze.. noooo
nieciekawie

Andrew: a Ty skąd wiesz jakie sa moje oczy? moze są pelne strachu albo łez?
Dziunia
 

Postprzez flinka » 16 lis 2008, o 22:32

No to gratuluje Słonko rozpoczęcia kursu. :usmiech2: Autentycznie gratuluję, bo np. ja nie zebrałam jeszcze w sobie odwagi na taki wyczyn. :wink:
A czy będąc w domu udało Ci się trochę ukoić swoją samotność?

Cieszę się, że się odezwałaś...
Avatar użytkownika
flinka
 
Posty: 907
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:57
Lokalizacja: z krainy marzeń

Postprzez kaśku » 17 lis 2008, o 20:39

wybaczcie ze sie nie odzywam, albo jak juz pisze to bardzo zdawkowo, chwilowo nie mam czasu, mam do zrobienia kilka spraw zaleglych, odezwe sie pozniej, jak znajde luzna chwile, tak w ogole to u mnie narazie ok, lepiej sie czuje, nie mam czasu myslec, moze dlatego jest lepiej ...

:usmiech2:
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez flinka » 17 lis 2008, o 23:02

Cieszę się, że jest lepiej. :usmiech2:

Nie masz obowiązku pisać (także wybaczenia nie będzie :wink: ), odezwij się jak będziesz miała czas, ochotę i potrzebę.
Avatar użytkownika
flinka
 
Posty: 907
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:57
Lokalizacja: z krainy marzeń

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 504 gości

cron