co z nim zrobić??

Problemy z partnerami.

Postprzez ewka » 7 lis 2008, o 08:12

A na miłość trzeba "zasłużyć"? Czasami kocha się wbrew logice, wbrew rozsądkowi... taka to właśnie magia. I siła;)

Sylweczek, nie umiem Ci nic doradzić... myślę, że gdybym miała taki problem szukałabym pomocy w jakiś ośrodkach pomocy dla współuzależninych - bo czasami sama miłość, to za mało. Trzeba umiejętnie i taktycznie. I skutecznie. Tylko jak? Serce nie zawsze dobrze podpowie.

Dużo siły życzę
:serce2:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez sylweczek » 7 lis 2008, o 12:35

kocham i dlatego nie potrafię uciec...
nie chce zostawić bo wierze ze uda mi sie go z tego wyciagnac...
podobno wiara czyni cuda...
pytaliście co on robi: ma 27 lat skończył szkołe, zdal mature teraz pracuje.
poznalismy sie kiedy i ja bylam w dolku pilam, palilam trawke, z nim pierwszy raz wziełam ekstazy ale wtedy jeszcze nie bylismy para i nawet o tym nie myslelismy
spotykamy sie od pol roku tylko ja przestalam brac jakiekolwiek srodki poprawiajace humor on nadal pije :(
dziś z nim pogadam ale nie chce go straszyc rozstaniem bo moze to doprowadzic do tego ze przestanie tylko dlatego zeby utrzymac zwiazek a jak juz zobaczy ze mnie ma pewnie znowu zacznie ech...
kocham go za troskliwosc, za to że sie rozumiemy jak z żadnym innym moim chłopakiem, ze potrafimy przegadac cala noc i nigdy nie koncza nam sie tematy... jestesmy bardzo podobni do siebie i gdy on nie pje jest super..

dajcie jakies pomysly co mam mu dzis powiedziec prosze :*
Avatar użytkownika
sylweczek
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16 wrz 2008, o 21:41

Re: co z nim zrobić??

Postprzez wolfspider » 7 lis 2008, o 14:35

sikorkaa napisał(a):
sylweczek napisał(a): było cięzko bo non stop pił i ćpał

co ja mam zrobić??


zabierac nogi za pas poki nie jest za pozno !!!
Porada ode mnie czyli nie pijącego alkoholika. Uzależnienie krzyżowe to najgorsze co może być. Dziewczyno uciekaj z tego związku. Będą z nim tylko mu pomagasz dalej to robić. Najlepiej wybrać się do poradni uzależnień i się tam doinformować co robić.
wolfspider
 
Posty: 250
Dołączył(a): 5 lis 2008, o 09:55

Postprzez tenia554 » 7 lis 2008, o 14:42

A najlepiej żeby zajęli się nim ludzie którzy wiedzą jak to zrobić.Nie kierują się uczuciem,ani emocjami,tylko fachową wiedzą.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 214 gości