jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Rozmowy ogólne.

jakie sa wasze marzenia?? wpisujcie!!

Postprzez pozytywnieinna » 2 lis 2008, o 17:56

mam dzis bardzo zly dzien, dlatego szukam czegos pozytywnego w zyciu... wszyscy jestesmy rozni, ale sa rzeczy, ktore nas lacza, koszmarne traumy, ktore przezylismy w zyciu i ... marzenia... bo choc czasem mowimy, ze ja juz nie mam marzen to nieprawda. DLATEGO WPISUJCIE SWOJE MARZENIA... moze choc jedno z nich stanie sie mozliwe do zrealizowania... zaczynam od siebie...
1. to najbardziej aktualne, marze znalezc w koncu prace... tak by znow poczuc wiatr w zaglach....
2. to bardziej nierealne - marze ze w koncu mnie ktos pokocha z moja wzajemnoscia i zaakkceptuje mnie taka jaka jestem i nie bedzie obwiniac za chorobe ...
3. i marze znowu zobaczyc swoj kraj... i swoje miasto i odwiedzic swoje ukochane miejsca, posluchac spiewu ptakow.... :( i to marzenie sie spelni jak zrealizuje marzenie numer jeden!!!
4. a tak calkiem nierealnie marze o BMW cabrio, granatowym z alufelgami, :D widzialam takie w sklepie zabawkowym

pozdrawiam kochani i czekam na wasze marzenia!!!
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Zimna » 2 lis 2008, o 18:42

moje marzenia chyba są niezbyt wygórowane, ale są tym czego najbardziej pragnę...

1.Praca
2.Sczczęśliwy dom - swój dom, albo stancja byleby z daleka od rodziców
3. żeby mój mąż był dla mnie dobry i żebym choć raz poczuła sie przy nim jak kobieta
4. Żeby rdzina - brat - zastanowił sie czy warto tak dalej postepować, separować bratanice ode mnie, albo chociaż żeby powiedział dlaczego to robi;/

w sumie tyle, jak to by sie udało to byłabym najszczęśliwszym człowiekiem świata
Avatar użytkownika
Zimna
 
Posty: 74
Dołączył(a): 30 wrz 2008, o 15:07
Lokalizacja: z doliny chłodu

Postprzez laissez_faire » 2 lis 2008, o 19:21

o zachlysnieciu sie uczuciem spelnienia...
laissez_faire
 

Postprzez kaśku » 2 lis 2008, o 19:43

a ja na chwile obecna przestaje marzyc, to chyba strata czasu, dopada mnie prawdziwe zycie i moj optymizm sie pograza ...
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez Dziunia » 2 lis 2008, o 19:46

podobno nie mówi sie głośno bo sie nie spełnią
po pierwsze zycze sobie powrotu do zdrowia;(
a po drugie zdania matury, (sama sie nie zda wiec musze nad nia popracowac) czyli cos za cos.
dziś chyba taj jak porcupine' przestaje marzyc
zbyt wiele przyziemnych spraw mnie gniecie bym mogła oderwac sie choc na chwilę i pomarzyć
Dziunia
 

:)

Postprzez pozytywnieinna » 2 lis 2008, o 19:58

glosno nie mozna mowic tylko tych urodzinowych... reszte mozna... to taka moja teoria :P

a pozatym my nie mowimy, a piszemy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

matura, jak to dawno bylo :( jaka ja stara jestem :(

a jak mnie przytlacza dzien taki zwykly, wlanczam spokojna muze zapalam swieczki (teraz ne moge bo mi sie moj kocurek "zaswieci" znajac jego) i marze, bo to jedyny swiat na ktory mam calkowity wplyw ... no nie na spelnienie, ale samo marzenie... :)
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Filemon » 2 lis 2008, o 20:08

Marzy mi się, żeby wreszcie ustabilizowały się pewne moje sprawy i żebym mógł przez dłuższy czas odpocząć wolny od wszelkich kłopotów i niepokojów i zająć się tym, czego dusza zapragnie... :)

a wówczas wyruszyłbym w parę podróży - mam zaproszenie do Wiednia, do Londynu, do Szkocji, do Rzymu, na Suwalszczyznę i do Gdańska i... wszędzie chciałbym pojechać :D :P

marzy mi się spokój błogi sprzyjający czytaniu książek całymi godzinami w długie jesienno-zimowe wieczory... :)

marzy mi się jakaś bliska dusza (wraz z ciałem... ;) ) u mego boku :)

marzą mi się umiejętności techniczne (plus sprzęt) do robienia dobrych zdjęć i talent w tym kierunku; marzą mi się także uzdolnienia plastyczne i rozwijanie ich, bym mógł na przykład oryginalnie, pięknie malować lub rysować

marzy mi się małe mieszkanko w Londynie + plus skromny acz stały i wystarczający dochodzik... ;) :lol:

marzy mi się pokosztować różnych ciekawych, oryginalnych potraw, których nigdy jeszcze nie próbowałem...

marzy mi się duuuuuuuuużo słońca i plaża, wycieczka do lasu i wylegiwanie się na ciepłej pachnącej łące w ciszy i miłym towarzystwie kogoś bliskiego... :)

marzy mi się wolne jakieś parę tysięcy dolarów i... mały rajd gdzieś na zachodzie po sklepach z fajnymi ciuchami i po antykwariatach z książkami... :lol:

marzy mi się... przygoda aktorska! ;) - czyli zagrać ciekawą rolę w jakimś psychologicznym, obyczajowym, albo w ogóle jakimś odjechanym lecz ciekawym, wartościowym filmie amatorskiej produkcji, albo jakimś niezależnym, niskobudżetowym... :lol: :P

marzy mi się... długa półka z... dziesiątkami pięknie pachnących olejków, wód kolońskich i toaletowych w mojej łazience

marzy mi się....

no dobra - na razie wystarczy... :lol: ciekawe co z tego się spełni... ;)

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

a tak fokule, to życzę wszystkim SPEŁNIENIA MARZEŃ!!!!!



:kwiatek2: :slonko: :kwiatek2: :slonko: :kwiatek2: :slonko: :kwiatek2: :slonko: :kwiatek2: :slonko:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez Megie » 2 lis 2008, o 21:23

1. marze zeby M w koncu dal mi ten pierscionek :oops:

2. marzy mi sie zeby udalo nam sie znalezc jakis fajny stary domek jednorodzinny do remontu i zebysmy dostali kredyt na ten domek.

3. marzy mi sie to zebym byla w ciazy- jak fajnie ze M bardzo tego tez chce :)

4. marzy mi sie czasem swiety spokoj...

5. marzy mi sie zeby wszyscy na okolo byli szczesliwi i usmiechnieci..

6. marzy mi sie zeby moj brat potrafil docenic i wykorzystac wszystkie szanse jakie daje mu zycie a jego zona potarfila go wesprzec tak jak on tego potrzebuje..

7. marzy mi sie dobry maz dla mojej siostry

8. marzy mi sie potomstwo dla mojej drugiej siostry i jej meza

9. marzy mi sie to aby rodzice nigdy nie byli sami..


banalne... :roll:

i dolaczam sie do Filla- SPELNIENIA MARZEN! :kwiatek:
Megie
 
Posty: 1479
Dołączył(a): 11 maja 2007, o 15:24
Lokalizacja: nie wiem skad..

Postprzez Sanna » 2 lis 2008, o 21:31

A mnie się tylko marzy żebym czuła się już zawsze tak jak teraz- spokojna i uśmiechnieta w środku. Jeśli tak zostanie to mogę wszystko! :)

No dobra, może nie wszystko mogę .... ;). Marzyło mi się od zawsze żeby grać na basie w Pixies albo mieć taki talent jak Bjork albo panny z Cocorosie albo Katarzyna Pakosińska z Kabaretu Moralnego Niepokoju :). Marzy mi się tworzenie.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

megie, sanna

Postprzez pozytywnieinna » 2 lis 2008, o 21:44

megie to nie jest banalne, to piekne co piszesz! fakt ja w marzeniach jestem egoistka, sa tylko moje i najczesciej dotycza mnie! piekne! ciekawa jestem jaki dostaniesz w koncu ten pierscionek i wogole jaki sobie wymarzylas... oj jakie to piekne sa chwile :zawstydzony:

sanna moze zdradzisz tajemnice swojego stanu !!! ja tez tak chce !!! :D :D
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Re: megie, sanna

Postprzez Sanna » 2 lis 2008, o 21:53

pozytywnieinna napisał(a):
sanna moze zdradzisz tajemnice swojego stanu !!! ja tez tak chce !!! :D :D


Niebycie w depresji to cudowne życiowe doświadczenie ! :)
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez tenia554 » 2 lis 2008, o 22:10

Wszyskim życzę spełnienia wszystkich marzeń.

No cóż moje marzenia się spełniły ( w tym domek z ogródkiem),fajne dzieci,mąż też nie ma co narzekać więc myślę że życzyłabym sobie dużo więcej zdrowia,dużo kwiatków i ciekawych odmian drzewek i krzewów.Dużej rodziny żab (bo ciągle gdzieś mi się rozchodzą).

Fajny post,bo będzie można tu zajrzeć i wykreślać już te które się spełniły.

Życzę wam jak najwięcej marzeń ,bo marzenia się spełniają tylko trzeba bardzo,bardzo wierzyć.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez KATKA » 2 lis 2008, o 22:40

kurcze....chyba jestem w miarę szczęsliwa...mam super faceta ;> dwa kochane potworki...rodzice mają sie nawet anwet...brat tez...Suzi już nie ma ale gdzies tam szczęsliwa pewnie biega ......Chyba teraz najbardziej marzy mi się, zeby wtorkoy drugi etap rozmowy klasyfikacyjnej wypalił :P wtedy byłoby już super :)...jakos mi niczego nie potzreba....no moze chciałabym zeby wszytskie zwierzeta miały domki...i zeby udało mi sie złapac takiego bezdomnego kociaka ze śmietnika :P a to graniczy chyba z cudem....pewnie banalne...ale jakoś tak tylko to mi przychodiz do głowy :P no i moze zdrowa bym chciał byc ale tu jestem dobrej myśli :P
Ale wszytskim życze pięknej pogody :D
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

do katki

Postprzez pozytywnieinna » 2 lis 2008, o 23:01

z tym kociakiem to nie jest takie trudne ... mnie sie udalo... moj "potwor" ma teraz 5 miesiecy, odkarmiony i odzdrowiony :) jest moim spelnionym marzeniem i w tej chwili najwiekszym przyjacielem, to dzieki niemu musze codziennie wstac, bo nie znioslabym mysli ze jest glodny, albo spragniony.... no i nietypowo jak na faceta :lol: :lol: :lol: okazuje milosc przy kazdej okazji ...
pozytywnieinna
 
Posty: 3447
Dołączył(a): 5 lut 2008, o 22:15
Lokalizacja: z piekla rodem ...

Postprzez Sinuhe » 2 lis 2008, o 23:07

Jakie mam marzenie?
Hm... może takie, żeby marzyć...
Avatar użytkownika
Sinuhe
 
Posty: 468
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:02

Następna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 428 gości

cron