dzień marudzenia

Problemy związane z depresją.

dzień marudzenia

Postprzez magosza » 31 paź 2008, o 10:44

nie jest ciekawie ..
jakieś takie załamanie mnie naszlo...,od dwoch dni siedzę w domu ,obżeram się byle czym ,zaspakajam swój "głód fizyczny"po czym czuję się jeszcze gorzej...
za dużo zmartwień ,problemów , ważnych sytuacji o niepewnym zakończeniu..do tego studia ,które zaczęłam ledwo co ,choroba o niepewnym zakończeniu..:(

najchętniej zaszyłabym się w domu nie wychodziła donikąd.. ,szkoda,że trzeba...

..nie mam siły wysyłać już więcej swojego cv..chodzić na rozmowy ,to wszystko jest stratą czasu ,moich nerwów ,stresujące... ,nie wiem co robię źle,co bym mogła zmienić ,naprawdę się staram..

tracę wiarę pomału w to,że znajdę cokolwiek .. ,że już na zawsze będe skazana na pieniądze mojej nie za biednej rodziny... w zamian za jakieś szantaże różnorakiej formy..

nie mogę na siebie znów spojrzeć w lustrze ,i nie koniecznie chodzi tutaj o aspekt fizyczny.. ,choć też po części..

i martwię się o studia ,że tymrazem też nie ukończę ..trzeba mieć wolną glowę do nauki ,a moja zapchana jest problemami:(

nawet mój facet mnie draźni ,bo kompletnie mnie nie rozumie.. bagatelizuje sprawę...
magosza
 
Posty: 468
Dołączył(a): 8 maja 2007, o 10:21

Postprzez Dziunia » 31 paź 2008, o 13:53

Nie wiem czy to poczatkie depresji ale ja tez tak mam.
ja z kolei od dwóch tyg siedze w domu. nie robie nic. śpię jem, ogladam filmy. spie, jem itd....
dziś z trudem posprzatałam kuchnię.
mam mnóstwo problemów. jestem w maturalnej klasie mam juz tyle zaległosci ze watpie w to iż kiedykolwiek z nich wyjde..
nie umiem Ci pomoc ani nic doradzic
bo powiem "bedzie lepiej, głowa do góry" z własnego doswiadczenia wiem ze to pomaga ale na krótko.
kazdy tez z bliskich mówi "co ty mozesz miec za problemy?" itd
mój chłopak równiez bagatelizuje wszystko mówi ze za duzo mysle....
;/
nie lubie tej bezradnosci.
nie umiem pomóc sobie
Tobie co najwyzej moge podac rękę
Dziunia
 


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 418 gości

cron