terapia DDA - gdzie?

Dorosłe Dzieci Alkoholików.

terapia DDA - gdzie?

Postprzez niesmiala » 28 maja 2007, o 18:30

Chyba powinnam sie wybrac na terapie DDA, juz od dawna nosze sie z tym zamiarem, ale zawsze cos staje mi na drodze. Poczytalam troche stron, ale im wiecej wiem tym trudniej mi cos wybrac. Szukam czego w Warszawie. Nie wiem czy powinnam zdecydowc sie na terapie indywidualna czy grypowa? Od czego to zalezy? Jakie osrodki brac pod uwage? moze ktos ma jakies doswiadczenia? Czy wszedzie to jest tak strasznie drogie? (1500-1900 zl) Czy na spotkania trzeba uczeszczac regularnie? Najchetniej zaczelabym teraz, ale boje sie ze w wakacje gdzies wyjade i bede musiala przerwac. Moze wiec spotkania indywidualne? Bardzo prosze o wskazanie sprawdzonego osrodka, albo konkretnego terapeuty.

Z gory bardzo dziekuje
Pozdrawiam serdecznie
niesmiala
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 18:14
Lokalizacja: warszawa

grupy

Postprzez Radość » 4 lip 2007, o 08:13

Witam.
Co do grup w Warszawie niestety nic nie wiem.Ale ja chodzilam na terapie w Krakowie i to za darmo.Byla terapia łaczona grupowa i indywidualna, więc mysle ze i Warszawie tez tak jest.WejdĽ w internecie na stronę swojego miasta i poszukaj osrodków, one sa refundowane z budzetu miasta i dofinansowane przez sponsorów. Normalna rejestracja z dowodem i ksi±żeczka ubezpieczeniowa.Jesli czujesz ze powinnas i¶ć to zrób to, nie odpuszczaj.
Pozdrawiam
Radość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 08:07
Lokalizacja: Kraków

Postprzez niesmiala » 4 lip 2007, o 09:59

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie
niesmiala
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 maja 2007, o 18:14
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Polinu » 20 lut 2008, o 20:31

Hej. czy moglaby mi podac adres i nr telefonu do tego miesjca gdzie robilas terapie?? bede bardzo wdzieczna
Polinu
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 lut 2008, o 20:18
Lokalizacja: Kraków

Postprzez nutka » 21 lut 2008, o 00:18

Ja nie moglam długo odszukac w moje miejscowosci jakiejs terapi do czasu...
Wojewodzkie Osrodki Terapii Uzaleznień i Wspoluzaleznien prowadza takie terapie.Odszukaj takiego osrodka w swojej miejscowosci i tam szukaj pomocy.
Terapia prowadzona „pod skrzydłami” WOTUW jest bezpłatna.Mozesz tez szukac w Osrodkach Pomocy Rodzinie,badz po prostu ,prywatnie". Warszawa zdaje sie miec duzo takich mozliwoscie.wejdz na strone http://www.dda.pl/ tam w dziale ,,baza spotkań DDA" jest wiele wypowiedz o warszawskiej pomocy i spotkaniach dda.

Informacji udziela takze Instytut Psychologii Zdrowia (Warszawa-Włochy, ul. Gęślarska 3).


wystarczy tylko troszke poszukac:)

powodzenia
nutka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 11:11
Lokalizacja: pięciolinia


Powrót do DDA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 207 gości

cron