bardzo prosze o pomoc !

Problemy natury seksualnej.

bardzo prosze o pomoc !

Postprzez Kallikene » 29 paź 2008, o 17:15

Witam wszystkich
jestem tu po raz pierwszy bo nie radze sobie z pewna sytuacja: mam 26 lat i chlopaka mlodszego o 4 lata. Mieszkamy ze soba rok czasu. Mialam wczesniej partnerow seksualnych, ja jestem jego pierwsza dziewczyna. Moze to cos znaczy poniewaz on ma problem z erekcja. Podnieca sie, ale gdy ma do czegos dojsc jemu opada, twierdzi ze z nerwow. Tak jest prawie zawsze.Nigdy zas nie osiaga pelnego wzwodu. Jestem juz pozadnie sfrustrowana. Dbam o siebie i nigdy nie narzekalam na powodzenie u plci przeciwnej ale w tej sytuacji boje sie ze go po prostu nie pociagam, nie krece, jestem za malo sexy, albo robie cos co jemu sie nie podoba. Dbam o higiene intymna ale nie pamietam kiedy on zrobil mi przyjemnosc w inny sposob. ( liczac ten rok moze 3 razy) nie mowie juz o 69 -0 razy. Mam wielkiego dola i ...kompleksy ktorych nigdy wczesniej nie mialam. On swierdzil ze zdal sobie sprawe ze ma problem i ze musi isc do lekarza... ze to nic zwiazanego ze mna , ale ja dostaje korby od mysli ktore kraza mi po glowie. Bardzo go kocham. Prrosze o jakies rady
Kallikene
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 paź 2008, o 14:48

Postprzez Kwiat Pomarańczy » 29 paź 2008, o 17:53

Moim zdaniem winny jest stres.
Miałam do tej pory dwóch partnerów, w obu przypadkach problem ten wystąpił na początku. Tzn dla mojego pierwszego partnera to też był pierwszy raz- biedak się denerwował do tego stopnia, że nie mógł, a dla drugiego partnera byłam już kolejną dziewczyną, a problem się pojawił mimo to. I czym dłużej to trwało, tym bardziej się frustrował i tym bardziej akcja była niemożliwa.

Co Ci mogę doradzić.
Spróbuj nie okazywać zniecierpliwienia. Niech wie, że to nic takiego. Wiem, trudno powiedzieć, ale musisz zlikwidować w nim blokadę psychiczną. Na erekcję dobrze działa też czerwone wino w umiarkowanych ilościach - poprawia ukrwienie, ROZLUŹNIA...
Kwiat Pomarańczy
 
Posty: 33
Dołączył(a): 28 paź 2008, o 18:32

Postprzez Ingeniana » 29 paź 2008, o 22:24

Hej, podeślę Ci linka na temat zaburzeń erekcji, może Ci to pomoże jakoś. Osobiście uważam, że partner Twój powinien iść do lekarza i absolutnie nie szukaj winy w sobie, bo nie z Twojego powodu on ma problem. Uważam, że wymaga leczenia farmakologicznego. Życzę powodzenia i dużo cierpliwości.

http://mediweb.pl/data/print.php?id=108 ... &width=600
Avatar użytkownika
Ingeniana
 
Posty: 17
Dołączył(a): 27 paź 2008, o 19:30

Postprzez zagubiona19 » 30 gru 2008, o 12:17

moj chlopak tez mial ten problem ale wystapil on tylko jak zblizylismy sie do siebie poraz pierwszy... teraz jestem szczesliwa chociaz do naszego zycia seksualnego znowu wkradla sie nuda.. :/ staram sie jak moge, kupilam sobie nawet sexy bielizne!!! poczatkowo jest nawet fajnie i wszystko zmierza w dobrym kierunku, a potem nasze zblizenie trwa 20 do 30 minut i to koniec... zastanawiam sie czy to moja wina?? jak na razie slyszalam ze to przez stres.. tylko ze to trwa juz 3 miesiące...

prosze doradzcie mi cos poniewaz nie wiem co moge zrobic w tej sytuacji...
zagubiona19
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 gru 2008, o 15:36
Lokalizacja: BDG


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 264 gości