Ja piernicze!

Problemy z partnerami.

Postprzez kate_s_ » 29 paź 2008, o 10:40

tenia554 napisał(a):Jestem tu nowa i również widzę,że są osoby które to forum uważają jako swoje ,czują się lepsze od innych.


niestety ja mam dokładnie takie same odczucia.
Avatar użytkownika
kate_s_
 
Posty: 122
Dołączył(a): 4 wrz 2008, o 15:07
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez ewka » 29 paź 2008, o 10:46

Walcie dziewczyny śmiało... jak pierzemy, to pierzemy.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Sanna » 29 paź 2008, o 10:46

KATKA napisał(a)::? :shock:


No właśnie - ale o co chodzi???
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez kate_s_ » 29 paź 2008, o 11:19

Tak to odczuwam po prostu i tyle.
Że czasem nie ważne co się pisze tylko kto to pisze.

Przepraszam nie podam przykładów bo jest ich niemało a być może moje odczucie jest błędne (w końcu mam małą tendencję do szukania dziury w całym i wrogów wokół :twisted: ). I nie dotyczy to mojej osoby osobiście (przeważnie..)

Czasem forum się przeradza w grupę wzajemnej adoracji...bardzo zamkniętą grupę...Jestem duuużą dziewczynką i osobiście mi to wisi ale tak czasem...trochę idiotycznie to wygląda.....piesek Mahiki, butki Szafirowej.....może ten priv to nie takie głupie jednak...

(strzeliłam sobie samobója ale nie wyrzucicie mnie stąd :lol: , no żartuję oczywiście).

Tak naprawdę czytam dużo tutaj i bardzo szanuję Was wszystkich (wszystkie..... :wink: ).
Może za stara po prostu jestem....
Avatar użytkownika
kate_s_
 
Posty: 122
Dołączył(a): 4 wrz 2008, o 15:07
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez Szafirowa » 29 paź 2008, o 11:36

Kate - może ten piesek Mahiki i moje nieszczęsne buty (zaraz zamienię je na coś mniej kobiecego skoro tak przeszkadzają) sa małą, chwilową odskocznią, od wielkich problemów, z którymi się zmagamy ?
Tak to odbieram.
Po prostu oprócz naszych rozmów, prób rozwiązywania kłopotów, oprócz dzielenia się doświadczeniem - jest jeszcze takie zwykłe życie, w którym jest i piesek i błękitne szpilki i dziura w zębie ... ot - istniejące szczegóły.

Cieszę się, że forum jest miejscem, w którym nie tylko się rozpacza, w którym nie tylko wielkie problemy - ale takim, w którym można czasem lekko i frywolnie i niekoniecznie w związku z tematem - bo to nic złego.
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez KATKA » 29 paź 2008, o 11:45

Nowłąsnie tak samo to odpbieram...czasem warto oderwac sie od tego całego zmaiesznaia i problemów...kto powiedzial;, ze wsparcie ma polegac tylko na głaskaniu....ja nieraz też byłam potrząsnieta...kto powiedział,z e wsparcie musi polegac tylko na ubolewaniu nad tematem i konkretnych radach :( moim zdaniem kazdy ma prawo pisac co chce...no a kay inny ma prawo to w jakis sposób skrytykowac :P
Nie znosze jednak tego określenia " kółko wzajemnej adoracji" jakoś ....kurcez nie wiem jak to napisac....osoby, które to pisza....no nie wiem...mam mieszane uczucia...bo każdy tez ma prawo sie tu kolegowac czy przyjaźnic...to jest społecznosc jak każde inne forum! jak te o tipsach, kosmetykach, chorobach, zwiarzetach...normalne,z ę zawiazują sie tam znajomosci i nie znosze okreslenia "kółko wzajemnej adoraczji". W szkołach też sa grupki...jedni lubią się bardziej inni mniej...i jaos z takim okresleniem się nie spotkałam :( Sory ale jednej wielkiej cudownej i kochającej się rodziny nie damy rady stworzyc......
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez mahika » 29 paź 2008, o 11:51

gąska, kurka, myszka....

No własnie, kate co to jest na awatarze u Ciebie? bo mi dzięki niemu przypomniało sie ze mam jeszcze szczurkę Nensi, zaniedbałam ja całkowicie i ładnie jej wysprzątałam. jesc dostawała co dzien... zeby nie było.

Mysle ze po to sa takie rozmowy zeby rozładowac napiecie...
osobiscie kate, nie jestem Twoim wrogiem ;)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez KATKA » 29 paź 2008, o 12:00

Fajnie by było po takim zamieszaniu zeby każdy poszedł i odetchnął....jestesmy tylko ludzmi...którymi nieraz kieruja emocje...i to najzupełniej normalne...szkoda,z e czasem ranimy...albo potrafimy kogos przez to pominąc....
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez kate_s_ » 29 paź 2008, o 12:15

KATKA napisał(a): moim zdaniem kazdy ma prawo pisac co chce...no a kay inny ma prawo to w jakis sposób skrytykowac


Amen!!!

Szafirowa - zostaw Ty te butki, bo gumofilce to zdecydowanie gorszy pomysł :lol:

Nie podobało mi się tylko robienie off topic (tak to się nazywa??) w pożegnalnym wątku Forsakena.
Miałam wrażenie, że "kółko adoracji" koniecznie chce gościa usadzić, trochę ośmieszyć, zapominając, że sens tego forum jest chyba trochę inny.
A przecież tak naprawdę konflikt powstał tylko między trzema osobami.

Idę odetchnąć :lol:
Avatar użytkownika
kate_s_
 
Posty: 122
Dołączył(a): 4 wrz 2008, o 15:07
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez KATKA » 29 paź 2008, o 12:18

Wdech i wydech.....kiedyś było cos o wspólnym oddychaniu :P jakiś wątek...dawno.... :P
KATKA
 
Posty: 3593
Dołączył(a): 23 maja 2007, o 20:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Szafirowa » 29 paź 2008, o 12:18

Nieee, aż tak to nie.
Ośmieszającym w moim mniemaniu jest jednak fakt, że ktoś zakłada sam sobie topik z dobrymi życzeniami na drogę, sam siebie żegna.
To takie trochę narcystyczne dla mnie.

Miłego dnia !
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez kate_s_ » 29 paź 2008, o 12:58

Nensi - zawsze będę Cię wspierać :lol:
Avatar użytkownika
kate_s_
 
Posty: 122
Dołączył(a): 4 wrz 2008, o 15:07
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez ewka » 29 paź 2008, o 13:05

kate_s_ napisał(a):Czasem forum się przeradza w grupę wzajemnej adoracji...bardzo zamkniętą grupę...

A mnie, jak i Katkę... ta adoracja wydaje się jakaś ciężka do strawienia. Kiedyś nawet ktoś rzucił "kółko wzajemnej adoracji" - więc "grupa" jednak brzmi chyba trochę sympatyczniej;)

kate_s_ napisał(a):Jestem duuużą dziewczynką i osobiście mi to wisi ale tak czasem...trochę idiotycznie to wygląda.....piesek Mahiki, butki Szafirowej.....może ten priv to nie takie głupie jednak...

O rety... jakiś Anioł nade mną czuwał chyba, bo wyszukałam do tych ślicznych butków torebkę dla Szafirowej - ale zdjęcie było dość duże, więc zrezygnowałam;))) Chcę powiedzieć, że jeśli ktoś inny miałby takie butki, to też szukałabym torebki;)))

No dobra, a serio... trzeba wyluzować Kochani, tak jak Dziewczyny mówią. Ot i tyle.

Kate_s, odnośnie że "za stara", to powiem Ci tak: liczy się średnia wieku, a ta jest chyba niezła (tym się pocieszam, haha;)

Aaaa, i jeszcze coś... od jakiegoś czasu nad tym próbuję zapanować (z różnym skutkiem, biję się w pierś) - jeśli mnie coś tutaj "ponosi", to jest to zawsze przede wszystkim mój problem: dlaczego mnie ponosi? - ale to wniosek mój odnośnie siebie samej.

Szafirku, zostaw butki, bo jak zmienisz na gumofilce to Ci normalnie poszukam jakąś taczkę;))
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez mahika » 29 paź 2008, o 13:14

??
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez nana » 29 paź 2008, o 13:27

WOW!

kompletnie nie wiem o co tym razem poszło... i powiem szczerze, że zazwyczaj tego nie kumałam (poza 123). Ale zawsze mi się smuto robi jak forumowicze zaczynają sobie wygarniać w takim nieprzyjaznym tonie.

Kochani! Niech chociaż tu będzie nasza oaza spokoju! Niech chociaż tu każdy ma swój spokojny zakątek do którego może się schować albo z którego może wyjść.

Jasne, że nieraz ktoś kogoś urazi i zdenerwuje, to się zdarza, ale można to chyba jakoś inaczej rozwiązać niż psując przyjazną i ciepłą atmosferę?

Ja was o to proszę.
Avatar użytkownika
nana
 
Posty: 634
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 19:59
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron