Dla Forsakena - ostanie słowo na drogę....

Rozmowy ogólne.

Dla Forsakena - ostanie słowo na drogę....

Postprzez Forsaken » 29 paź 2008, o 02:34

Żegnam się z Wami. Nie mam żalu do nikogo Was. Z kilkoma osobami się gryźliśmy, z kilkoma szczególnie lubiliśmy, otarło się nawet o >sympatię...
Jak w jednej klasie - i tak będę Was pamiętał i wspominał (a będę na pewno) - jako moją klasę w szkole życia. Teraz nadszedł na mnie już czas - dowiedziałem się o sobie co miałem się dowiedzieć. Potwierdziliście moją wartość na różne sposoby. Doszedłem do przemyśleń które samego mnie zaskoczyły i czuję się bogatszy... dotałem też znak że czas ruszać dalej w drogę i pozostawanie z Wami (a naprawdę żyłem tym forum przez ostani czas), byłoby już staniem w miejscu.
Żegnam Was, nie dlatego że poczułem się urażony, czy że się obraziłem. Wiem że przestałem być wiarygodny w oczach części z Was przynajmniej... Trudno - taki lajf :) Ja już prostu czuję że mój czas tutaj dobiegł końca...
Dziękuję że z waszą pomocą moglem poznać swoje myśli, samego siebie. Pewnie wejdę tu jeszcze czasem zobaczyć jak Wam się wiedzie ale nie będę się już udzielał. Pozdrawiam Was naprawdę serdecznie i życzę Wam wszystkiego naj naj. Będę myślał o Was :) Pamiętajcie o moich naukach i pozytywnej energii :)
Tu możecie powiedzieć mi ostatnie swoje słowo na dalszą drogę. Pożegnać się ze mna...
To było dla mnie naprawdę budujące doświadczenie - będę Was miło wspominał i przesyłał Wam moją dobroczynną słoneczną energię...


Kiedy nadchodzi chwila rozstania, wojownik żegna wszystkich poznanych w Drodze przyjaciół.
Jednych nauczył jak usłyszeć dzwony zatopionej świątyni, innym opowiedział przy ognisku koleje swojego losu.
Smutno mu na duszy, lecz wie, że jego szabla jest święta i musi być posłuszny rozkazom Tego, któremu poświęcił swą walkę.
Tak więc wojownik światła dziękuje swoim towarzyszom podróży, bierze głęboki oddech i rusza naprzód pełen wspomnień z niezapomnianej podróży.


Trzymajcie się ciepło,
Ściskam każdego z osobna Obrazek,
Forsaken
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Postprzez ewka » 29 paź 2008, o 07:54

Każdy wojownik światła bał się kiedyś podjąć walkę.
Każdy wojownik światła zdradził i skłamał w przeszłości.
Każdy wojownik światła utracił choć raz wiarę w przyszłość.
Każdy wojownik światła cierpiał z powodu spraw, które nie były tego warte.
Każdy wojownik światła wątpił w to, że jest wojownikiem światła.
Każdy wojownik światła zaniedbywał swoje duchowe zobowiązania.
Każdy wojownik światła mówił „tak", kiedy chciał powiedzieć „nie".
Każdy wojownik światła zranił kogoś, kogo kochał.

l dlatego jest wojownikiem światła. Bowiem doświadczył tego wszystkiego i nie utracił nadziei, że stanie się lepszym człowiekiem.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez nana » 29 paź 2008, o 08:08

dzięki za wioskę smerfów!:)


P.S. podziwiam twoją odwagę, bo ja odchodziłam stąd nieraz, tyle, że ja znikałam bez pożegnania, bo zawsze bałam się, że jak się pożeganm głupio mi będzie wrocić. jakoś tak zawsze zakładałam, źe życie jeszcze mi dokopie i będę potrzbowała tu zajrzeć.
p.s.2. z drugiej strony szkoda, że tak odchodzisz. rozumiem, że osiągnałeś swój cel tutaj, ale zobacz ilu nas zostało z podciętymi skrzydłami? czy to egocentryzm? szkoda, że nie chcesz nam czasami pokibicować.
Avatar użytkownika
nana
 
Posty: 634
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 19:59
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Szafirowa » 29 paź 2008, o 08:58

Forsaken, myślę że w obecnej sytuacji Twoja decyzja jest słuszna i jak najbardziej zasadna.

Zielonych świateł na każdej drodze, choćbyś nawet chciał iść do piekła :wink: Zawsze szczerych i oddanych przyjaciół. Wielu wzruszeń. Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, bo tylko na to zasługuje każdy człowiek.
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez ewka » 29 paź 2008, o 09:14

Piękne masz pantofelki, Szafirku;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez bunia » 29 paź 2008, o 09:32

Najbardziej zgubne jest chyba stawianie sie w roli sedziego i wydawanie "wyrokow",szufladkowanie i pewnosc siebie w ocenach nie tylko sytuacji ale ludzi(generalnie)....a Tobie zycze powodzenia kimkolwiek jestes.
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Szafirowa » 29 paź 2008, o 09:50

Ewo, bardziej adekwatne byłby gumofilce, ale jakoś mi się tak zachciało romantycznym motylkiem pobyć :D
Avatar użytkownika
Szafirowa
 
Posty: 774
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 22:30
Lokalizacja: Wro

Postprzez ewka » 29 paź 2008, o 10:18

I dobrze! Szarość trzeba łamać na wszelkie, możliwe sposoby;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez kate_s_ » 29 paź 2008, o 10:21

przeginacie trochę.....
Avatar użytkownika
kate_s_
 
Posty: 122
Dołączył(a): 4 wrz 2008, o 15:07
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez ewka » 29 paź 2008, o 10:25

Dlaczego?
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez kate_s_ » 29 paź 2008, o 10:38

Może po prostu zakończcie temat zamiast pisać posty o dupie maryni, lekceważąc autora wątku (może i zasłużył ale chyba warto być ponad to).
Avatar użytkownika
kate_s_
 
Posty: 122
Dołączył(a): 4 wrz 2008, o 15:07
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez ewka » 29 paź 2008, o 10:41

Nie lekceważę, na pożegnanie odpowiedziałam... a w ogóle - to się aby nie dajmy zwariować.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez Ladybird » 29 paź 2008, o 10:54

By uwierzyc w sluszność wlasnej drogi,
wojownik światla nie musi udowadniac,
Ze cudza jest blędna.
Avatar użytkownika
Ladybird
 
Posty: 1115
Dołączył(a): 19 gru 2007, o 09:40

Postprzez tenia554 » 29 paź 2008, o 11:04

A mi będzie Cię bardzo brakowało.Nie zawsze rozumiałam o czym piszesz,ale czytałam i zmuszałeś mnie do myślenia.Nie odnosiłam wrażenia że mogłeś komuś tutaj przeszkadzać.Nie odnosiłam wrażenia że chcesz kogoś obrażać,ani narzucać swojej woli.Będzie mi Ciebie bardzo brakowało.I mam nadzieje,że przemyślisz i powrócisz,bo zawsze komuś będziesz potrzebny.Byłeś bardzo barwną postacią,ale nikt nie ma prawa wykonywać na Tobie egzekucji.Ponoć jest to forum na którym trzeba się wspierać.
Avatar użytkownika
tenia554
 
Posty: 1291
Dołączył(a): 29 mar 2008, o 13:02
Lokalizacja: wrocław

Postprzez kate_s_ » 29 paź 2008, o 11:08

:oklaski:

....nawet, jeśli do końca nie rozumiemy istoty konfliktu.
Avatar użytkownika
kate_s_
 
Posty: 122
Dołączył(a): 4 wrz 2008, o 15:07
Lokalizacja: Wlkp.

Następna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 563 gości