Podryw, znajomość kobiecej natury, a może manipulacja?

Rozmowy ogólne.

Postprzez Forsaken » 28 paź 2008, o 14:23

Ewka, Dziękuje :)
Moje nurty leżą jeszcze daleko od siebie, ale najdzie czas gdy się kiedyś połączą.....
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Postprzez mahika » 28 paź 2008, o 18:24

Sanna napisał(a):




ewka napisał(a):
mahika napisał(a):"pojedynek słowny tytanów"

Świetne podsumowanie... ale o co, to już nie wiem;)


Pamiętajmy o naszym niezbywalnym prawie do nieczytania ! ;)


ha ha, dobre sanna :) myslisz że mam taką silą wole zeby nie czytac taaaakiego pojedynku tytanów?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Sanna » 28 paź 2008, o 18:29

Kurna, Mahika, za brak silnej woli i przesiadywanie tu chyba się zaraz postawię do kąta !
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez laissez_faire » 28 paź 2008, o 18:37

Fil. napisał(a):powszechnie znanego i szanowanego klasyka naszego Portalu


ten sarkazm kiedys cie zabije...
laissez_faire
 

Postprzez Sanna » 28 paź 2008, o 18:39

laissez_faire napisał(a):
Fil. napisał(a):powszechnie znanego i szanowanego klasyka naszego Portalu


ten sarkazm kiedys cie zabije...




Dla takich chwil warto tu być :D.
Między innymi oczywiście.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez mahika » 28 paź 2008, o 18:43

:D oj tak
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Filemon » 28 paź 2008, o 19:50

Sanna napisał(a):
laissez_faire napisał(a):
Fil. napisał(a):powszechnie znanego i szanowanego klasyka naszego Portalu


ten sarkazm kiedys cie zabije...




Dla takich chwil warto tu być :D.
Między innymi oczywiście.


:shock: :haha:
laissez, kocham Cię jak... brata ;) choć przyznaję, że jest to miłość trudna i... najeżona rafami przeszkód niczym wybrzeże egzotycznego lądu, na którym niejeden już okręt zapewne przepadł w otchłaniach głębin doszczętnie rozbity wpośród wzburzonych fal oceanu... :lol: ;)
(to napisałem ja, Filemon, powszechnie znany i szanowany klasyk literacki tego portalu... :haha: )

:kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :slonko: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :slonko: :kwiatek2: :kwiatek2: :kwiatek2: :buziaki:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez Forsaken » 28 paź 2008, o 20:03

---------- 19:01 28.10.2008 ----------

Hej :)
Kończy się druga runda... Mam jeden punkt, Malutka trzy, chwieję się już z lekka na nogach... Zaczyna do mnie uderzać jej koleżanka seksistka... Odświeżyłem kontakt z inną Bejbi, a dzisiaj miałem iść na solkę do Malutkiej...
Napisałem jej z rana "Miłego dnia" i pare uśmieszków nie odpowiedziała...
Wiem jedno - solka odpada, nawet jakby sama zadzwoniła - to już dla mnie koniec. Nie warto robić żadnych więcej kroków. Ona potrzebuje teraz może miesiąca albo i więcej żeby sobie przemyśleć. Nie odpuszczam jej sobie całkiem - zostawiam ją sobie na potem. Jak się namyśli i będzie szukać kontaktu, to powiem jej po prostu, że nie mam ochoty na gierki i nie szukam tak naprawdę znajomej, a dziewczyny. Być może postąpię po nastolatkowemu i pobujam się trochę z jej koleżanką. Tamta jest puszczalska i napalona, to chociaż przyjemność z tego będę miał. Podejrzewam zresztą, że chłód mojej Malutkiej to jej sprawka, widziałem jej reakcję jak się spotkaliśmy gdy o Małą pytałem. Ponieważ ona ma na nią większy wpływ niż ja muszę najpierw koleżanki poróżnić, a kto wie - może się i zabujam w tej drugiej...
Pozatym chyba nie ma lepszego braku dostępu niż chłopak, którego mogła mieć chodzący z jej przyjaciółką. Niech płacze po nocach - ja będę zimny jak stal...
Runda druga mija o 21:00 - wtedy Mała zamyka zakład.
Możecie sobie mnie jechać do woli - pozostanę niewzruszony :P

Pzdro,
Forsaken

---------- 19:03 ----------

Fil :shock: ? Tyle słoneczek? Taki dobry humorek?
Co się stało? Czyżby spotkało Cie dzisiaj coś szczególnie miłego? No pochwal się :P
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Postprzez nana » 28 paź 2008, o 20:04

ja tylko zapytam co z tą wielką miłością? okazujesz ja bzykając sie z innymi?
Avatar użytkownika
nana
 
Posty: 634
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 19:59
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Filemon » 28 paź 2008, o 20:09

Forsaken, ja tam uważam, że scenarzysta Isaury, to przy Tobie mały pikuś :lol:
w budowaniu fabuły kolejnych odcinków jesteś w moim odczuciu po prostu... rewelacyjny i niezastąpiony!
(co prawda... prawdziwe życie to może trochę coś innego, ale to już inna sprawa... ;) )
co złego to nie ja... :kwiatek2: :slonko: :kwiatek2:

P.S. nic szczególnie miłego mnie dzisiaj nie spotkało, ale faktycznie jakoś humor mi dopisuje... :) może jednak te Twoje pozytywne czary-mary zadziałały, Forsaken...? ;) tak czy siak pozdrawiam Ciebie i wszystkich w całkiem dobrym nastroju będąc... :) :kwiatek2:
Avatar użytkownika
Filemon
 
Posty: 3820
Dołączył(a): 2 gru 2007, o 20:47
Lokalizacja: Matka Ziemia :)

Postprzez Forsaken » 28 paź 2008, o 20:24

nana napisał(a):ja tylko zapytam co z tą wielką miłością? okazujesz ja bzykając sie z innymi?


Robię to tylko z miłości do mojej Malutkiej i obiecuje że nie będę przy tym oczuwał najmniejszej przyjemności... :P
Ja nie wiem czy ona się właśnie nie bzyka i nawet nie mógłbym mieć jej tego za złe... Więc o co cho?
A może jak się zabujam i dostane kosza to nawet konia nie wolno mi już sobie zwalić? Mam czekać, aż się namyśli? Kocham ją i walę co popadnie - wolno mi :P
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Postprzez nana » 28 paź 2008, o 20:57

powinieneś ją powiadomić o swoim wielkim poswięceniu dla niej! to przyzpieszy jej namyślanie się i będziecie żyli długo i szczęśliwie... osobno rzecz jasna!
Avatar użytkownika
nana
 
Posty: 634
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 19:59
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Forsaken » 28 paź 2008, o 21:01

Myślę że seksistka powiadomi ją o tym w dużo lepszy i delikatniejszy sposób... W końcu to jej najlepsza koleżanka, być może prawdziwa przyjaciółka :P
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Postprzez cvbnm » 28 paź 2008, o 21:13

Kocham ją i walę co popadnie
......tak z serca....i swietliscie....
czyli koniec z perlami?
cvbnm
 

Postprzez nana » 28 paź 2008, o 21:59

Forsaken napisał(a):... W końcu to jej najlepsza koleżanka, być może prawdziwa przyjaciółka :P
a ja myslałam, że tylko ja mam problem z definicją przyjaźni :lol:
Avatar użytkownika
nana
 
Posty: 634
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 19:59
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 565 gości