Podryw, znajomość kobiecej natury, a może manipulacja?

Rozmowy ogólne.

Postprzez mahika » 26 paź 2008, o 22:12

walcz walcz, ale czy jest o co?
Forsaken jest dorosły wie co robi. wszystko to wie :roll:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Sanna » 26 paź 2008, o 22:17

Agik, to dlatego że mam świadomość, że w moim życiu też były okresy kiedy moje zachowanie można by określić tak jak ja ,, oględnie" określam zachowanie Forsakena. Dlatego ciężko mi rzucać kamieniem :). On tym kamieniem pewnie sam wcześniej czy później zacznie się uderzać w czoło. Jeśli dorośnie.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez agik » 26 paź 2008, o 22:20

Sanna- ja też...
I już sama nie wiem, czy to lepiej, czy nie- żeby ten kamień był owinięty chociaż w watę....
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez mahika » 26 paź 2008, o 22:22

a czy macie na to jakikolwiek wpływ?
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez kate_s_ » 26 paź 2008, o 22:22

Forsaken napisał(a):Czy coś innego miałaś w ogóle na myśli, bo nie czaje bazy...


odpowiedź na privie, pozdrawiam
Avatar użytkownika
kate_s_
 
Posty: 122
Dołączył(a): 4 wrz 2008, o 15:07
Lokalizacja: Wlkp.

Postprzez Sanna » 26 paź 2008, o 22:27

mahika napisał(a):a czy macie na to jakikolwiek wpływ?


Nie mamy oczywiście wpływu. Chyba nawet nie chciałabym mieć wpływu- to za duża odpowiedzialność. Ale tak działa forum - my sobie możemy popisać i wyrazić swoją opinię. Zakładający wątek musi się liczyć, że nie zawsze to co pisze spotka się z aplauzem.
Ostatnio edytowano 26 paź 2008, o 22:30 przez Sanna, łącznie edytowano 1 raz
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez agik » 26 paź 2008, o 22:29

mahika napisał(a):a czy macie na to jakikolwiek wpływ?


Nie chodzi o wpływ...
Jezusie kochany :shock: jak można mieć wpływ na człowieka w necie :roll:
I w ogóle co mi ( na ten przykład) po jakimś głupim wpływie :shock:
Nie znam człowieka.

Wyrażam własne zdanie.
Nie wiedziałam, ze wyrazanie własnego zdania ( szczególnie mojego ( .....) ma wpływ na czyjekolwiek życie :shock: :shock: :shock:

Do pewnego momentu czytałam z przyejmością- ładne zgrabne, zdania.
Teraz zaczyna budzić to mój niesmak...
No i odpowiadam na pytanie- bo tak mnie mamunia wychowała...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez mahika » 26 paź 2008, o 22:35

tak tylko pytam, bo sie emocjonujesz jakbys mogła miec na cokolwiek wpływ
:shock:
tylko tyle...
emocje emocje emocje :shock: :shock: :shock:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez agik » 26 paź 2008, o 22:41

---------- 21:35 26.10.2008 ----------

Sanna- naczuczysz mnie tak oględnie się wypowiadać?

---------- 21:41 ----------

mahika napisał(a):tak tylko pytam, bo sie emocjonujesz jakbys mogła miec na cokolwiek wpływ
:shock:
tylko tyle...
emocje emocje emocje :shock: :shock: :shock:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Sanna » 26 paź 2008, o 22:42

Oględne wypowiedzi mam w swoim zakresie obowiązków :D.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez agik » 26 paź 2008, o 22:44

---------- 21:42 26.10.2008 ----------

może i lepiej że mnie wywaliło z neta :?

---------- 21:44 ----------

Poproszę Sanna o nieodpłatne szkolenie :oops:
Wiem, wiem... przesadzam :oops:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez mahika » 26 paź 2008, o 22:46

to pewnie nie byłaby oglądna wypowiedź :wink:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Sanna » 26 paź 2008, o 22:50

Agik, nie waż się ani na jotę zmieniać stylu wypowiedzi!!! Jesteś mądrą, dorosłą, odważną, inteligentną, błyskotliwą, bez kompleksów, kobietą która ma swoje zdanie i je śmiało wyraża z właściwym sobie temperamentem i nie wyobrażam sobie żeby Twój styl komunikacji uległ zmianie!!! Byłoby to OGROMNĄ stratą dla tego forum.
To pisałam ja, Sanna.
Na wątku Forsakena, ale nie szkodzi.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez laissez_faire » 26 paź 2008, o 22:56

Forsaken napisał(a):Ja wiem że wariaci są ciekawsi


zadowolony wariat to... wciaz wariat ;]
laissez_faire
 

Postprzez Forsaken » 26 paź 2008, o 23:34

Że się staczam intelektualnie... o to wam chodzi...
Wiesz ja na to patrze trochę inaczej - ja wnoszę trochę światła w życie biednych dzieci z dolin społecznych. Tłumaczę im co to mleczna droga, że ma sto miliardów gwiazd, jak powstał nasz układ słoneczny, co to są witaminy, a co bakterie, czemu mają nie przeklinać(przesadnie), pokazuje że można się bawić na trzeźwo bez przewracania śmietników - uczę ich kultury... I to działa - oni zapatrzeni we mnie, kopiują mnie, a ja za to na ich pleckach wjeżdżam w świat nastolatek.
Myślicie że to mrzonki? A ja właśnie dostałem eska: "Ziom, milej nocy zycze"
Jeden z nich którego zabrałem na dyskę, bardzo ładnie daje się urabiać - jeszcze trochę i pomyśli pewnie o wieczorowej maturce...

Przybliżę wam trochę ich portrety psychologiczne:
Obaj mają po 17 lat...
Jeden (powiedzmy K1) pochodzi z patologicznej rodziny, handluje prochami, sterydami, kradzionymi telefonami będzie miał sprawę za to. Jak wypije to zaczyna rozrabiać(to zresztą ich cecha wspólna - jak widzą psa na ulicy to drą się obaj - "rozjedź!" co już mnie strasznie wkurwia) - oduczyłem go tego. Za tydzień jedzie na ustawkę 10 na 10. Butelki po piwie wyrzuca z okna - oduczyłem, teraz nawet papierków nie wyrzuca. Zaczepia przechodniów pytając czy chcą w ryja - oduczyłem. Rzuca mięchem aż skóra cierpnie - oduczyłem. Naprawdę słownictwo mu się poprawia. Zaczyna być trochę spokojniejszy i kulturalniejszy. Czerpie za to z mojej postawy jamesa b i jak jesteśmy razem to laski się za nami podwójnie oglądają - ukróciłem też trochę jego chamskie zaczepki i refren - "ej, no ale czemu? no chodźcie". Rzucił palenie, a na imprezach przestał się upijać, wytrzymuje na dwóch piwach. K1 za dwa miesiące zostanie ojcem, ale laska która z nim zaciążyła nie chce go znać...
Ten drugi(K2), wygląda na porządniejszego, lepiej się ubiera, lepiej się wysławia, mieszka z babcią i podkrada jej pieniądze na dragi. Jutro ma sprawę za spalenie samochodu. Dzisiaj jak go spotkałem to miał twarz podrapaną. Pytam co mu się stało - kota zabił... Na nim stawiam już krzyżyk, nie będę się z nim bujał i go na prostą wyciągał - on na pewno kogoś kiedyś zamorduje....

Nie dziwcie się że edukując ich (a właściwie to już tylko K1, bo K2 dla mnie umarł razem z tym kotem którego ubił), trochę sam się zniżam. Nie można zbudować kontaktu nie zrównując się z rozmówcą. Poza tym z kim przestajesz taki się stajesz i wam pieprzone, zapatrzone w siebie sztywniaki też by się przydało trochę luzu i dystansu, w szczególności do siebie. Ja dostałem od nich powiew młodzieńczej świeżości i czuję się młodszy... Tylko czekać aż mi się trądzik pojawi :P

Moja osiemnastka została przez Ziomusiów określona jako nie warta zainteresowania bo się nie puszcza. Dlatego pozwoliłem sobie na jakieś zaangażowanie.
Możecie sobie myśleć co chcecie, ale dla dla mnie moja Malutka to wymarzona partnerka. Taka jakiej potrzebuje - mądra, niewykształcona śliczna dziewczyna.
A ja dla niej jestem prawdziwym darem niebios choćbyście się śmiali i prychali, bo mogę dać jej lepsze życie, zrobić z niej osobę na poziomie, a ma zadatki i dać jej to czego kolesie z jej otoczenia nigdy nikomu nie będą w stanie ofiarować.

A K1 mnie podziwia, i szlachetnieje trochę przy mnie... Właśnie dostałem od niego następnego eska, ze chce wrócić do matki swojego przyszłego dziecka, że nie chce być już zły, ale jest niedługo pójdzie siedzieć i to będzie już koniec... Może do tego byłem mu właśnie potrzebny, żeby go na ludzi wyprowadzić, żeby przyjść na rozprawę i tego eska sędziemu pokazać...
Niezbadane są wyroki boskie... A teraz możecie mnie śmiało w pompkę cmoknąć.
Ostatnio edytowano 26 paź 2008, o 23:41 przez Forsaken, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 517 gości

cron