:(

Problemy związane z depresją.

Postprzez Goszka » 23 paź 2008, o 12:19

To wg Ciebie powinnam sięgnąć dna żeby móc coś zrobić?
a czym jest dno?
Dla mnie jest nim chyba próba samobójcza i jeśli rzeczywiście tak jest to na dzień dzisiejszy daleko mi do dna,choć przez głowę co jakiś czas przewijają się myśli że jedyną opcją która wszystko załatwi jest skończenie ze sobą.
Jednak nie na tyle aby to zrobić...
Goszka
 

Postprzez bunia » 23 paź 2008, o 12:27

Dotkniecie dna to sprawa indywidualna i ja tego nie moge wiedziec....takie sa najczesciej mechanizmy w podejmowaniu decyzji....albo proba podjecia wysilku aby sie odbic albo pozostanie na nim....jest jeszcze droga posrednia,ktora jest najbardziej uciazliwa i czesto dluga.....wybor nalezy do Ciebie :bezradny:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Goszka » 23 paź 2008, o 18:55

tak...muszę coś zrobić...nie może tak to wszystko zostać.Nie będę czekała na dno,szkoda mi życia na to.Boję się tych wszystkich trudności które mnie czekają bo sił tak bardzo mało :(
Jutro dzwonię umówić się z psychiatrą.Piszę to tutaj bo od takiej zwerbalizowanej myśli nie będzie już raczej odwrotu...
ciężko i łeb mi pęka :( :( :(
Goszka
 

Postprzez bunia » 23 paź 2008, o 19:51

Trudnosci sa i beda ale z czasem bedzie lzej a to juz jakas perspektywa,natomiast staczanie sie z pochylni wrozy tylko katastrofe.

Trzymam kciuki :ok:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 296 gości

cron