kolejny dzien ...

Problemy związane z depresją.

Postprzez rainman » 21 paź 2008, o 22:02

---------- 22:00 21.10.2008 ----------

pewnie nie uwierzysz ale ja Cie lubie :).
posluchalem anathemy - piosenka podoba mi sie, ale nie jest powalajaca...
chyba sa utwory anathemy ktore mozycznie bardziej mi odpowiadaja.
aczkolwiek gitarki fajnie brzmia w tym lost controlu.
tekst tlumaczylem sobie na razie ze sluchu wiec nie jestem pewny czy calosc zrozumialem dobrze ale jest ok dla mnie.
pozdrawiam Cie,
r

---------- 22:02 ----------

a anathema ma jakos teraz koncert w krakowie tylko nie pamietam w ktory dzien...
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez kaśku » 21 paź 2008, o 22:10

masz racje, nie uwierze ;), odnosze takie wrazenie ze tu na tym forum jestem wszystkim obojetna, oj mniejsza z tym, ale zaczyna mnie to dolowac ... :(

wiesz anathemy nieznam jeszcze tak dobrze, kiedys mialam jakas jedna plytke i jej tylko sluchalam, ale calkiem niedawno sciagnelam kilka utworow, m.in lost control no i mi sie spodobaly, jakbys mogl mi cos polecic z ich dyskografii to bylo by fajnie

co do konceru to faktycznie mial byc, ale nie wiem dokladnie kiedy, przyznam ze z checia bym sie wybrala, ale jak zwykle sie nie uda ...
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez rainman » 21 paź 2008, o 22:42

:), nie slucham ich na tyle zeby Ci cos polecic po prostu pamietam ze byly utwory ktore gdzies slyszalem (np. w pracy kolega puszczal), ktore byly dosc ciekawe muzycznie (nie mozycznie jak napisalem wczesniej ;) ) dlatego nie pamietam nazw utworow zebym mogl ci polecic.

ale przy okazji zauwazylem pewna rzecz, ze ja w calym swoim zyciu zwracalem najpierw uwage na dzwieki i muzyke a dopiero potem na tekst. kobiety chyba bardziej zwracaja uwage na tekst i moze jest dla nich wazniejszy w piosence.
ale jest wiele piosenek ktore cenie za tekst.
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez kaśku » 21 paź 2008, o 22:51

oj to widze ze jednak mam podobnie jak ty :usmiech2: , najpierw zwracam uwage na dzwieki, muzyke, ktora jest dla mnie baaaaaaardzo wazna, moze nawet dlatego slucham rocka progresywnego, a co do anathemy to wlasnie w tym utworze uzekla mnie muzyka, nad samym sensem slow zaczelam zastanawiac sie pozniej, bo wczesniej mniej wiecej rozumialam ze sluchu, ale mimo wszystko urzekl mnie ten kawalek ... :usmiech2:
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 147 gości

cron