Podryw, znajomość kobiecej natury, a może manipulacja?

Rozmowy ogólne.

Postprzez Forsaken » 21 paź 2008, o 00:53

Dziekuwa, dziękuwa ludziska. Moje ego leży na podłodze i trzyma się obolały z przejedzenia brzuszek...
Jutro bede wam wszystkim odpowiadał a w szczególności to laissez, bo wkurzyłeś mnie tym obrazkiem, a najbardziej tym, że mogłeś mieć trochę racji :P
Dzisiąj nie było mnie cały dzień na forum, ale mam usprawiedliwienie. Poznałem piękność, aż 18 lat i w dodatku Ziomusie mi o niej powiedzieli:
"Zapomnij Ziomuś, jej nie wyruchasz - ona nie daje"
Chyba się zakochałem, tfu, tfu żebym się tylko nie zabujał, bo wszystko spieprzę. Jest piękna, leci na mnie że ho ho, pogardza moimi Ziomusiami("a tych to skąd wytrzasnąłeś??"), co dla dziewczyny jest oczywiście zaletą, nie ćpa, i sam osobiście ją wyrwałem "na ognia" (a jak!), gdy Ziomusie ściemniali puszczalskie piętnastki.
Byle się nie zakochać,
byle się nie zakochać....
Po miło spędzonym wieczorze, wypełnionym uspakajaniem pijanych Ziomusi, odwożąc laski złapałem gumę, i musiałem posłać dziewczyny do domu (nie daleko - z 2 km), zadzwonić do fex żeby mnie do rodzinnego miasta podrzuciła.... Jutro wracam tam busem, furkę do wulkanizacji zaprowadzić... Może spotkam się z moją piękną, choć według podręcznika to za szybko, powinienem dać jej czekać dwa tygodnie... Ale ona mi się tak podoba... Oczka, nosek, włoski, figura, usteczka - wszystko... I nie jest puszczalska... Jak mi się z nią uda to nie szukam dalej - zakocham się w niej na zabój i pieprzyć podręcznik...

Dobranoc,
Forsaken
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Postprzez laissez_faire » 21 paź 2008, o 11:01

ktorym obrazkiem?
tym?

Obrazek

nie doprawdy, nie ma sie o co zloscic...
laissez_faire
 

Postprzez Sanna » 21 paź 2008, o 11:29

Laissez, nieuważnie czytasz Forsakena, obiekt na obrazku za bardzo przypomina kobietę ;).


Cholera, znalazłam znacznie bardziej adekwatny obiekt, ale nie wiem jak wkleić obrazek :? .

Obrazek


Yes, yes, yes- jak by powiedział były premier ! Nie widać co prawda białych adidasków... ;)
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez Abssinth » 21 paź 2008, o 13:22

Sanna, osobki ubierajace sie w stylu, ktory wkleilas, predzej dalyby sie w pokrzywy wrzucic niz zalozyc biale adidaski :) to po raz.

po drugi raz - predzej by sie daly wytarzac w tych pokrzywach niz poleciec na kogos, kto chcialby je na bryke i ziomusi poderwac :)

najlepiej mu kate moss podeslijmy :) mozemy sie zlozyc, dorzucam pol zlotego :P
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez laissez_faire » 21 paź 2008, o 13:25

ze niby tak lepiej?

Obrazek
laissez_faire
 

Postprzez Sanna » 21 paź 2008, o 13:26

Ja myślę że Forsaken mógłby się obrazić bo Kate Moss jest zdecydowanie za stara! A na obrazku mamy lolitkę z gimnazjum , jak się patrzy: t-shirt jest, biustu nie ma, spodenki jeans są, ja jestem pewna białych adidasków ! Ta na obrazku jest trochę za bardzo ,, emo" - to fakt.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez laissez_faire » 21 paź 2008, o 13:27

teraz moss? ale w zasadzie ona jest tak cienka, ze i tak nie byloby jej widac na wizualizacji, to nawet nie wklejam ;]

a na serio, to facet, w co ty brniesz?
laissez_faire
 

Postprzez Sanna » 21 paź 2008, o 13:32

---------- 13:29 21.10.2008 ----------

laissez_faire napisał(a):ze niby tak lepiej?

Obrazek



Dzięki !!! :) Myślę , że lolitka pasuje tu znacznie bardziej niż ta wcześniej z rozbuchanymi cyckami. Co prawda, jak zauważyła słusznie Abs, jest trochę za bardzo mroczna....

---------- 13:32 ----------

laissez_faire napisał(a):teraz moss? ale w zasadzie ona jest tak cienka, ze i tak nie byloby jej widac na wizualizacji, to nawet nie wklejam ;]

a na serio, to facet, w co ty brniesz?



Nie wiem co powoduje dorosłymi facetami, których pociągają lolitki, pewnie sam Forsaken ma tu jakieś przemyślenia .Tzn. z jednej strony rozumiem: wrażenia estetyczne, ale z drugiej - gdzie partnerstwo, wspólny język, podobieństwo przemyśleń i doświadczeń, obejrzanych filmów, wysłuchanych płyt, gdzie związek?

Dobra, ja jestem z Wenus, mogę w.w. nie rozumieć i mieć potrzebę żeby było jeszcze o czym porozmawiać w tzw. międzyczasie :).
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez Forsaken » 21 paź 2008, o 13:46

---------- 13:44 21.10.2008 ----------

:shock: :shock: :shock:
O RANY TELEPATIA!!!


Wierzcie lub nie (pewnie i tak nie uwierzycie) ale mój pulpit od dwóch tygodnie wygląda tak:
ObrazekObrazek
No po prostu szok... Czyżbym aż tak się odsłonił, że dopasowaliście do mnie dokładnie ten jeden jedyny obrazek panienki z dzylionów podobnych, które można ściągnąć z neta, który upodobałem sobie na moją tapetę?
:shock:

Albo mam backdoora i Sanna zagląda na mój komputer, chociaż to fizycznie nie możliwe, bo mam Tiny Personal Firewall '2001 - nie do obejścia...

A wiecie - tak właśnie wygląda moja nowa ulubienica przysyłająca mi eski na dzieńdobry i na dobranoc od wczoraj... Wypisz wymaluj moja P.



Pozdrawiam zszokowany, :shock:

Forsaken

P.S. Wasz mały nieprofesjonalny (cienie!) collage, przedstawia świetnie moją "skąplikowaną" naturę... he he
P.S.S. Wiem że nie uwierzycie, ja sam w to nie wierze... eh, czyż ona nie jest śliczna?

---------- 13:46 ----------

ej... dopatrzyłem się też adidasków...
sweeeet! Obrazek
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Postprzez Sanna » 21 paź 2008, o 13:59

Poczytaj ,, Lolitę" jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, powinno Ci się spodobać. Chciałam wstawić tu uśmiech, ale mi grzęźnie w gardle trochę, bo uświadomiłam sobie że moja córka gimnazjalistka może być obiektem starań takich Forsakenów...
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez laissez_faire » 21 paź 2008, o 14:17

del
laissez_faire
 

Postprzez Sanna » 21 paź 2008, o 15:05

Trafiając w obrazek nie sugerowałam się tym, że napisałeś że spotykasz się z 18-latką. Zasugerowałam się opisem, który przedstawiłeś - jeansy ( rurki niech zgadnę), koszulka, białe adidasy. Doskonale wiem o co chodzi, bo widzę jak ubiera się moja córka i jej koleżanki z gimnazjum. Mają wręcz taki mundurek - do tego chustka na szyi, najlepiej arafatka. Do tego miseczka A lub B, wąskie biodra, tak? A jeśli pisze o tym w pełni dorosły facet, to aż się prosi o lolitkę z mangi.
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Postprzez caterpillar » 21 paź 2008, o 15:20

:? no nie wiem ta "mangowa" panna nie pasuje mi do stylu Forsa... :roll:
to nie są adidaski i rurki!

no ale wole ten stajl jest mi bliższy hehe
nooo i widze ,ze w mr F. rodza sie ojcowskie instynkty :D no no

hehe z tą wklejka to niezły wkręt..witaj w Matrixie! :twisted:

p.s. Kurcze zawsze czytam twego nicka jako Fork :zly: no i dla mnie jesteś pan WIDELEC i koniec :!: może kiedys wyplewie te myśli o sztućcach heh :roll:
Avatar użytkownika
caterpillar
 
Posty: 7067
Dołączył(a): 29 maja 2008, o 16:15
Lokalizacja: część świata

Postprzez Forsaken » 21 paź 2008, o 17:04

fork w UNIXie oznacza nowy wątek, od tego momentu program rozdwaja się jak widelec i leci w dwóch identycznych wątkach, żeby każdy z nich poszedł inną ścieżką musimy zastosować atom, czyli np w UNIX zwykłą zmienną statyczną. To o taki widelec Ci chodziło Caterpillar. A może o moją rozczłonkowaną osobowść, chociaż pewnie nie, bo jestem dość zwarty ;)
Jeszcze jedno skojarzenie przychodzi (oprócz tekstu w futuramy Bender z widelcem do Jednookiej przed randką You can poke his eye out and he'll be just like you!) mi do głowy, że widelec ma wiele szpikulców i na każdy można nadziać inną Oliwkę :P

Sanna, nie musisz obawiać o swe dziecię, przynajmniej jeśli chodzi o tego Forsaken'a i to przez dobre - trzy cztery lata :P Wierz mi lub nie, ale wczoraj spławiłem dwie chętne piętnastki, nakręcone przez Ziomusiów na robienie loda... Tak tak, sprawdzenie chuchu po tym jak córeczka wróci z deptaka jest wskazane nie tylko ze względu na odór alkoholu. Dzisiejsze dzieciaki seks oralny traktują jako lekki petting, jak my w jej wieku nasze pierwsze pocałunki... Odmówiłem im też w wulgarnych słowach spisania numeru telefonu do tych "lasek", mimo że bardzo nalegali, bo strasznie się chłopcy napalili. Posłałem dzieci do domu i to pięć minut przed tym jak zamieniłem pierwsze słowa z moją pełnoletnią manga-pięknością ("Ej Lala, ale Ty fajna jesteś...", na co ona jak na porządną dziewczynę przystało nie odpowiedziała ani słowem, ani uśmiechem, ani nawet spojrzeniem - co oczywiście znaczy ni mniej ni więcej tylko tyle, że już wcześniej mnie obcieła).
I co wy jeszcze ode mnie chcecie? Osiemnaście lat to piękny wiek, mówcie co chcecie ale KAŻDY facet w duchu myśli sobie to co ja mówię na głos - i kto tu jest nieautentyczny, co? No? No? Który nie obejrzał się nigdy za seksowną osiemnastką, niech pierwszy rzuci kamieniem!

A jaki to może być związek? Powiem wam jaki... Na pewno inny niż z Ziomusiem w jej wieku, który robi na zakładzie, a po pracy dorabia sprzedając piguły na dyskotece... Ile takich ślicznych nimfetek zaciążyło przed dwudziestką (popatrzcie po sobie) po potańcówce bo on miał w dupie kondomy, a ona myślała że dziewica nie zajdzie? (Sanna kupujesz swojej córce gumki, czy też ona swój pierwszy raz ma jeszcze daleeeko przed sobą?)
Ile z nich wylądowało z gościem który w ich życie może wnieść co najwyżej tanią flaszkę (wołając od progu "E stara... jusz przyszłem, wyciongaj ogórki bo gości prowadze!")?
Jakie ona będzie miała horyzonty jako fryzjerka z piątką dzieci i mężem pijakiem, co przed laty miał fajną nawijke, włosy na żel, i szczały za nim wszystkie koleżanki?

A różnice intelektualne mają to do siebie, że lubią się zacierać. Wystarczy trochę nad dziewczyną popracować i może być taki high class, że byście się przy niej zaczerwieniły... Nie wierzycie?

Przytoczę wam pewną historyjkę zasłyszaną w saunie od gościa który wykupił by mnie z całym dobytkiem za jedną wypłatę. Znany w okolicy bogacz, właściciel sieci supermarketów. Wiecie z kim się bujał?
Z młodziutką kasjerką po zawodówce! A facet nad wyraz inteligentny i dobrze wykształcony. A czemu akurat z taką pustą lalencją? Bo się z kolesiami założy o skrzynkę łiskacza... że zrobi z niej damę. I zrobił. Najpierw posłał ją do wieczorowego liceum i zrobiła maturkę. Potem na studia - skończyła dwa kierunki. Nauczyła się w tym czasie ogłady i kolesie którzy wcześniej śmiali się jej w oczy z jej głupoty, czerwienili się przy niej, bo to ona tym razem potrafiła im pokazać, że są pustymi prostakami. I choć wkurzał mnie trochę protekcjonalny ton jego opowieści, to nie mogłem się oprzeć myśli, że zrobił z niej lepszego człowieka, dał jej dobry start w życiu - szanse której jej koleżanki z zawodówy nigdy nie dostaną.

Więc zanim zaczniecie poprawiać sobie humor i karmić swoje ego podśmiewajkami z kogoś kto nie boi się przyznać ze podobają mu się piękne i o dekadę młodsze laleczki, spróbujcie się zastanowić czy to faktycznie takie niespotykane i z gruntu złe jak to przedstawiacie.
Zazdrośnice cholerne!

A jak tam u was? Mąż płaci za SPA, wybielanie ząbków, liftingi i botoks? No nie mówcie kobietki, że nie byłoby miło pozbyć się tych paru zmarszczek pod oczami, hehe. Bo mnie stać, i chętnie wydam na moją kobietę te lekko zarobione pieniądze, bo zrobię to między innymi dla siebie - w końcu dla niektórych kutasów cielesności jest ważna, nie?

Pozdrawiam,
Forsaken
Ostatnio edytowano 21 paź 2008, o 17:15 przez Forsaken, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forsaken
 
Posty: 596
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 02:26

Postprzez Sanna » 21 paź 2008, o 17:14

Ja rozumiem, ze stosunki seksualne dozwolone są od 16 lat, a ukończone 18 lat to zgodnie z prawem dorosłość. Formalnie wszystko jest ok. Mnie zastanawia tylko jaka Twoja cecha powoduje , że pociąga Cię lolitkowatość tj. niedojrzałość i co powoduje że chcesz być Pigmalionem? Ot co.

Acha - i wiesz co, może Ci się to nie mieści w głowie- ale są kobiety które stać na swoje Spa, kosmetyczkę, fryzjera , botox itp. - co daje ten ogromny komfort że nie muszą być miłe dla faceta ze strachu przed odcięciem od koryta, tylko są miłe bo chcą.
Ostatnio edytowano 21 paź 2008, o 17:23 przez Sanna, łącznie edytowano 1 raz
Sanna
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 15:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 462 gości

cron