Szpital

Problemy związane z depresją.

Jak to u mnie jest.

Postprzez Raul11 » 20 paź 2008, o 15:29

---------- 15:17 20.10.2008 ----------

Witam wszystkich uczestników forum.

Od dawna tu nie pisałem.

Chce powiedzieć,że od 10 września do 10 pazdziernika przez cały miesiąc 30 dniowy okres "przebywałem" w szpitalu.Miałem robione badania.Okres został obdykany ponieważ mam "inną dyslekcje"-nie nadaje się do szpitali a jak już bym się "nadawał" to pogłębiony " w romantyzmie" nawet na 3 miesiące.
Byłem tam z powodu,żeby "dobrano"mi lekarstwa.

Myślę,często o Polsce i Portugalii czyli dwóch narodach które wyznaje.
"Ten stół jest pięknie udekorowany potrawami a mojej babci objawia się w nocy Matka Boska Fatimska."

Mój dziadek pracował w restauracji jako kucharz a ja wciąż nie mam wyznaczonego celu w życiu.

Nie mogłem zrozumieć tego całego pobytu w szpitalu...

---------- 15:29 ----------

Chce powiedzieć,że jak depresja jeszcze istnieje u kogoś to promuje leczenie u psychologa i u psychiatry i dobrze dobierać lekarstwa.
Ja już na depresje nie choruje dawno nawet nie pamiętam kiedy to było.
Mam tylko problemy jeszcze z mgłą i czymś z żołądka.Ale to nie tak ja już jestem zdrowy tylko działo się coś w moim życiu związane ze "Świętymi rzeczami".
Raul11
 
Posty: 60
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 22:15

Postprzez bunia » 20 paź 2008, o 16:04

Witaj Raul....to prawda dlugo Cie nie bylo a ja Cie pamietam....ciesze sie jesli lepiej sie czujesz i wierze,ze "dobrane lekarstwa" przyniosa efekty.

Pozdrawiam cieplo :slonko:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez melody » 20 paź 2008, o 17:36

Cześć Raul :)

Miło Cię widzieć. Ja również o Tobie nie zapomniałam. Jest jednak coś, co mnie smuci, a mianowicie - trudno mi w pełni zrozumieć o czym piszesz :(
Postaram się jednak poprawić i cieszyłabym bardzo się gdybyś mi pomógł zrozumieć Twoje myśli.

:kwiatek2:

mel.
melody
 

Postprzez laissez_faire » 20 paź 2008, o 19:36

czesc Raul!
swego czasu na starym forum byles moim faworytem ;]
i jak tam w szkole? juz skonczyles liceum/ gimnazjum (?) ?
cel w zyciu, nie martw sie jeszcze masz czas... sluchaj sie lekarzy, w koncu ich celem jest by ludziom pomagac...
fajnie cie uslyszec i dowiedziec sie, ze jakos sobie radzisz...
pozdr
laissez_faire
 

Postprzez flinka » 20 paź 2008, o 22:47

Witaj Raul :usmiech2:
Pamiętam Cię bardzo dobrze. Wiesz mam podobne odczucia jak Melody... Nie rozumiem, np. czym był spowodowany Twój pobyt w szpitalu? Mógłbyś może (jeśli chcesz) mi (nam) to trochę przybliżyć?

Pozdrawiam Cię ciepło
Avatar użytkownika
flinka
 
Posty: 907
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 17:57
Lokalizacja: z krainy marzeń

Postprzez rainman » 20 paź 2008, o 23:40

cześć Raul :),
też Cie dobrze pamiętam, dawno Cie tu nie bylo. Jak się masz?
Mam nadzieję że jakoś sobie radzisz i widze ze starasz sie współpracować z lekarzem. To dobrze, oni mogą pomóc. Mi pomogli. Pozdrawiam Cie serdecznie,
r
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez Raul11 » 22 paź 2008, o 10:13

bunia-Liczę również,że lekarstwa przyniosą efekt bo mgła i coś z żołądkiem długo u mnie trwa.

melody-O czym pisze na forum(?)Moje myśli są jakie są.Nie umiem tego wytłumaczyć.Może mówię chaotycznie a ta choroba to wielki przekręt.

laissez faire-Do szkoły teraz nie chodzę.Czekam już na swoją kolej w piłce bo jestem piłkarzem.Nawet wrodziło mi się Dzieciątko Jezus ale jest mistywikacja i trudno jest się połączyć poza Świętym czymś.

flinka-Mój pobyt w szpitalu był spowodowany doborem lekarstw.

rainman-Jak się mam(?)Denerwuje mnie to,że nie mogę słuchać piosenek Myslovitz co jest spowodowane mgłą.Z lekarzami współpracuje.
Raul11
 
Posty: 60
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 22:15

Postprzez melody » 22 paź 2008, o 19:04

Raul, nie wiem, czy piszesz chaotycznie, czy nie. Nie staram się tego oceniać. Dzielę się tylko z Tobą tym, że troszkę trudno mi ogarnąć Twoją wypowiedź.

Ale luuuzik - poprawię się :wink:

Do miłego! :)
mel.
melody
 


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 242 gości

cron