mam wyjście:)

Problemy związane z depresją.

mam wyjście:)

Postprzez Ivonka20204 » 22 wrz 2008, o 14:46

Po poierwsze chcę Wam wszytskim podziękować...te ostatnie tygodnie nie były dla mnie dobre....dzięki, że ze mną byliście...

A co u mnie? Hmmmm......Mieszkam i będę mieszkac z bratem w oPolu. On wynajmuje kawalerkę(jeden pokoik, łazienka i kuchenka). No to będziemy razem go wynajmować do porodu. Potem postaramy się wynająć większe..jakies 2 pokojowe mieszkanko....po 3 miesiącach pójdę do pracy. dziecko będzie w jakims zlobku, albo z opikunka....wszytsko zalezy od tego ile będę zarabiać:) No a potem jak trochę stanę na nogi...wyprowadze się n aswoje....
Takie sa moje plany...wiadomo, że pewnie się jeszcze zmodyfikują..pod wpływem wydarzeń....ale jakiś wstęp juz jest...

Jestem szczęśliwa, że w końcu rozwiązała się sprawa z mieszkaniem...chyba dłużej bym nie wytrzymała...

No...to chyba ty;le.....
Pozdrawiam:)
Ivonka

P.S. Będę się odzywac do Was....lubię tutaj przychodzic...na to forum i wogóle na stronkę...
Ivonka20204
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 lip 2007, o 21:22

Postprzez agik » 22 wrz 2008, o 14:55

No Iwonka :)
Czytałam, ale nie wiedizałam, co powiedzieć...

Cieszę się, ze chociaż trochę się wyklarowało... że jakies swiatełko miga gdzieś...

Zuch jesteś, jak nie wiem, co :)
:buziaki:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez Goszka » 22 wrz 2008, o 14:58

Ivonko,brawo :!: :oklaski:
Jednak z każdej sytuacji jest jakieś wyjście i to jest wspaniałe :)
Czasem droga do rozwiązania jest kręta,długa i bolesna ale DA SIĘ! :tak:
Cieszę się że masz taki plan :)
Nie pozostaje mi nic innego jak trzymać mocno kciuki i życzyć Ci szczęścia i jak najszybszego stanięcia na nogi :pocieszacz:
Miło czytać dobre wieści,że komuś się coś udało...
Pozdrawiam!
Goszka
 

Postprzez mahika » 22 wrz 2008, o 15:00

:ok:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 452 gości

cron