Lubimy najbardziej po alk...

Problemy natury seksualnej.

Lubimy najbardziej po alk...

Postprzez loli33 » 21 wrz 2008, o 22:48

Lubimy oboje sex, ale tak się jakoś składa, że najlepiej smakuje po alkoholu, to nie znaczy, że pijemy w trupa, żeby nie pamiętać co robić, tylko po alk jakoś łatwiej, więcej doznań itp. Boli mnie to okropnie, ale boję się., że już nie będziemy potrafili inaczej, że jak wypijemy dwa piwka, lub trzy kieliszki winka to jest poezja w sexie, dwa razy kochaliśmy się bez alkoholu, było tak, że ona nie mogła, może to jakieś opry psychiczne, już tak się przyzwyczailiśmy, że jak pada hasło "kupić dobre winko" to wiadomo, że po kolacyjce ostry sex... Może to dla innych nie problem, ale ja się czuje jak szmaciarz :evil: :twisted: :?: :evil: :evil: :evil: :evil:
loli33
 

Postprzez Goszka » 21 wrz 2008, o 23:01

Witaj,
może nie uwierzysz ale da się inaczej i będziecie mogli,tylko trzeba chcieć i próbować...
Ja też kiedyś inaczej nie umiałam,ale poznałam niepijącego chłopaka(mój partner aż do dziś) i jakoś tak po czasie nawet sama przestałam sięgać po alkohol przed seksem...na początku było to dziwne,czułam jakby czegoś mi brakowało(ha!wiadomo czego)ale potem doszłam do wniosku że seks najpełniej smakuje na trzeźwo,kiedy w pełni świadomie przeżywasz bliskość z drugim człowiekiem,łączysz się nie tylko fizycznie ale i duchowo poprzez miłość :)
Po pijanemu kojarzy mi się teraz z brakiem kontroli,czymś zwierzęcym,traktowaniem partnera jak kawałka mięsa czy przedmiot...
Oczywiście lampka wina działa jak afrodyzjak tak nawiasem mówiąc,ale niedobrze gdy wejdzie to na stałe i w większej ilości w Wasze życie seksualne...
Spróbujcie inaczej,bo po alkoholu umyka Wam wiele aspektów seksu.Poza tym jedna rzecz,co wbili mi terapeuci i na pewno mają rację:na alkoholu nie zbudujesz żadnych trwałych i głębokich relacji z drugą osobą,a chyba prócz seksu łączy Was coś więcej,prawda?
Pozdrawiam.
Goszka
 

Postprzez loli33 » 5 paź 2008, o 10:19

Seks jest najpięknieszym przeżyciem jakie może być :wink: alkohol stał się zbędny. Jesteśmy wolni i zakochani jak Romek i Julka :P dzięki Goszka za rade :P
loli33
 

Postprzez mila31 » 5 paź 2008, o 11:29

:P

Pozdrawiam
mila31
 
Posty: 69
Dołączył(a): 13 wrz 2008, o 22:34
Lokalizacja: Kraków

Postprzez loli33 » 5 paź 2008, o 11:39

:buziaki:
loli33
 


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości