jestescie potrzebne

Problemy związane z depresją.

Postprzez melody » 19 wrz 2008, o 21:56

chcialem dobrze a wyszlo zle

Drogi Rainmanie, chciałeś dobrze i tak wyszło. Spostrzeżenia innych osób zaś odbieram jako sugestie co do tego, jak można by zrobić, aby było jeszcze lepiej i wiem, że w pełni to rozumiesz. Spokojnie :usmiech2:

nie wnosze zbyt wiele na to forum

Powiedziałabym inaczej - wnosisz bardzo dużo lecz nie często. Kiedy się jednak pojawiasz, to zwykle z bardzo cenną i życzliwą uwagą. Jesteś doskonałym obserwatorem i bardzo świadomym siebie człowiekiem.

I ja dziękuję Ci, że tu jesteś :kwiatek2:
mel.
melody
 

Postprzez laissez_faire » 19 wrz 2008, o 23:23

del
laissez_faire
 

Postprzez rainman » 20 wrz 2008, o 13:53

laissez co chciales wyrazic?
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez laissez_faire » 20 wrz 2008, o 14:45

a nic... uwaga poza tematem, wynikajaca zapewne z tego, ze mam nieco odmienne do ogolu podejscie do ideii tego forum... pewnie zaraz zarzucono by mi, ze dyskredytuje ogroman prace, jaka jest wlozona przez wszystkich uzytkownikow, by stworzyc swoista strefe wsparcia... ja po prostu cieszylbym sie, gdyby miedzy innymi wymienione przez rainmana osoby nie mialy potrzeby nigdy wiecej zagladania na ten wortal i byly szczesliwe, spelnine, pogodzone z kazdym kolejnym dniem... sobie tez to zycze...
laissez_faire
 

Postprzez rainman » 21 wrz 2008, o 22:29

dzieki laissez za wytlumaczenie, jednak nie do konca rozumiem dlaczego uwazasz ze masz odmienne podejscie do tego forum od innych. ale nie musimy tego koniecznie teraz wyjasniac jesli nie masz ochoty tego drazyc.
ciekawy jestem jednak nadal co mialo oznaczac slowo del. czy to moze skrot od "delete it"?
pozdrawiam Cie
r
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Poprzednia strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 99 gości

cron