Głupie pytanie

Problemy z partnerami.

Głupie pytanie

Postprzez Loki86 » 20 wrz 2008, o 01:31

Czasami wydaje mi się że mój post w temacie będąc ostatni jest tak daremny że nikt więcej w wątku nie piszę więc był bym wdzięczny za jakieś konstruktywne myśli na ten temat.


Głupie to jest ale usprawiedliwienie jak zawsze tkwi w alkoholu.Więc czy tak jest czy nie ?? pytam bo a jestem pijany a przez to szczery a b i c niema
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez wielorybica » 20 wrz 2008, o 01:35

Loki idź spać, bo jutro zawstydzisz się tylko przy porannej kawie...i nie, Twój głos nie bywa daremny, nawet jeśli kończy wątek.

Ściskacze-piwa-nie-otwieracze ;)
Avatar użytkownika
wielorybica
 
Posty: 458
Dołączył(a): 17 gru 2007, o 01:40

Postprzez ewka » 20 wrz 2008, o 10:19

Ha, jakiś post musi być ostatni, Loki... zgadzasz się?

Ja też czasami myślę, że gdy mój jest ostatni - to znaczy, że jest beznadziejny i odbiera ochotę na dalszą dyskusję. Z drugiej strony bardzo trudno jest mi nic nie napisać, jeśli potrzebę napisania posiadam, a tę zwykle posiadam;) Z trzeciej strony... zawsze myślę, że skoro ktoś pisze, to chce odpowiedzi - błędne koło.

I co wychodzi? Że tak źle, a tak niedobrze. I co pozostaje? No nie dajmy się zwariować;)
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez sikorkaa » 20 wrz 2008, o 23:56

to ja zakoncze, zeby Wam lepiej bylo ..... :)
sikorkaa
 

Postprzez agik » 21 wrz 2008, o 00:12

Loki
Jak dla mnie to Twoje wypowiedzi są cenne.
Bardzo rozsądne, wspierające, konkretne...

Ja zawsze czekam, aż coś napiszesz... Nie zawsze wiem, co powiedzieć, bo mi jakoś ostatnio nie idzie - ale zawsze czytam.
Odtąd będę zostawiać znak, ze przeczytałam- nic ważnego, bo na nic ważnego mnie nie stać, ale coś zostawię...

Pozdrawiam Cię Loki, bardzo serdecznie

Czekam, aż coś napiszesz...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05


Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 196 gości