jestescie potrzebne

Problemy związane z depresją.

Postprzez ewka » 17 wrz 2008, o 23:50

rainman napisał(a): Moze to blad ze wymienilem tylko kilka ale nie chce sie juz nad tym rozwodzic teraz.

Tak... ja też uważam, że to błąd.
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez kaśku » 18 wrz 2008, o 00:11

"Przecież to nie bank do którego idzie się po pożyczkę,ale grupa wsparcia z którą człowiek czuje się mniej lub bardziej związany,wymienia poglądy,dzieli się uczuciami,pomaga,otrzymuje tę pomoc...
Dlatego myślę że po czasie jest się tu już nie tylko dla siebie."


zgadzam sie z tym co napisalas Goszko do tej pory mialam takie odczucia ...

a tak swoja droga to gratuluje pomyslu na temat rainman, moze miales dobre intencje, ale moim zdaniem jest to troche wykluczajace ...

a to prawda, ze przedewszystkim jestem tu dla siebie, no ale nie mozna ciagle tylko brac, to idzie tez w druga strone, bo fajnie jest tez dawac ...
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez Goszka » 18 wrz 2008, o 11:04

porcupine' napisał(a):fajnie jest tez dawac ...

i w tym momencie jesteśmy tutaj już nie tylko dla siebie.
Pewnie że jest jakaś radość,satysfakcja z pomagania,ale jednak główną intencją w takim przypadku jest dobro drugiej osoby...

Tak sobie myślałam po tym co napisała Ewka i muszę zgodzić się z tym,że osoby niewymienione mogły poczuć się niedocenione i pokrzywdzone...Chyba też bym się tak poczuła gdyby nie została wskazana moja osoba :wink:
Bo to rzeczywiście może działać w dwojaki sposób.
Takie małe faux pas ;) ale wierzę że Twoje intencje były jak najczystsze i to po prostu jakieś dziwne niedopatrzenie...
Goszka
 

Postprzez bunia » 18 wrz 2008, o 11:17

A mnie sie wydaje,ze to nie ma znaczenia czy ktos jest wymieniony czy nie....nie jestesmy kolkiem adoracji (hihi kiedys o tym tu juz bylo :lol: ),oczywiscie jesli ktos ma ochote na taki gest to nie ma sprawy tak jak pisze sie rowniez o rzeczach ktore sie nie podobaja.

Pozdrowka :kwiatek2: dla wymienionych i niewymienionych :wink:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez Goszka » 18 wrz 2008, o 11:20

no ja wiem..może źle to wyraziłam...
Chodziło bardziej o to ŻEBY NIE WYMIENIAĆ konkretnych osób.
Jeśli już wymienimy,to zawsze znajdzie się ktoś pominięty,a tym samym pokrzywdzony.
Jedni ludzie mają dystans,inni natomiast nie.
Gest jest bardzo miły,ale jak widać może powodować trochę niedomówień ;)
Goszka
 

Postprzez melody » 18 wrz 2008, o 11:31

---------- 11:27 18.09.2008 ----------

Kochane, zwracacie uwagę na małe "faux pas" ze strony autora tematu, mówicie o swoich uczuciach - i w porządku, to są bardzo cenne uwagi dla nas wszystkich na przyszłość.
Natomiast jeśli chodzi o moje uczucia, to ja widząc wymienionych kilka nicków odczytałam to tak, że Rainman odniósł się przede wszystkim do rozmów m.in. o poczuciu bycia niepotrzebną, jakie te osoby (w tym ja) toczyły tamtego dnia.

Nie mam cienia wątpliwości, że intencje Rainmana były bardzo czyste i nie podejrzewam go o chęć wykluczenia kogokolwiek. Spójrzcie na tego psiaka w awatarku - zobaczcie, jaki fajny on jest :wink:

Pozdrawiam Was serdecznie! :serce2:
mel.

---------- 11:31 ----------

P.S. Zgadzam się z Bunią.
melody
 

Postprzez kaśku » 18 wrz 2008, o 11:31

zdaje sie ze ktos juz wczesniej wspomnial, ze kazdy ma swoj punk widzenia, wiec ja wyrazilam swoje odczucia ...

pozdrawiam
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez Goszka » 18 wrz 2008, o 11:31

hihi ja nie toczyłam dyskusji w tamtym temacie Melody....Ale i tak bardzo było mi potrzebne poczucie,że ktoś docenia moją obecność :)
Jestem w takim stanie psychiki,że każde dobre słowo uskrzydla,a każde złe wbija w ziemię.
Rainmanku jeszcze raz wielkie dzięki,pomimo że określenie kilku osób mogło być niefortunne...
Także pozdrawiam i przytulam :buziaki:
Goszka
 

Postprzez mahika » 18 wrz 2008, o 11:33

jest 3629 użytkowników, moze ktos chce podjąć sie wymienianiu wszystkich?
a rainman wymienił osoby które sie odezwały w watku nusi - niepotrzebna + goszka a pominął Iwonkę. Iwonka, mam nadzieje ze nie gniewasz sie po takim faux pas...
jeny, naprawde robicie takie problemy ze az wstyd :(
rainman to było miłe i odnosiło sie zapewne do wątku nusi w którym żaliłysmy sie ze jestesmy niepotrzebne. wiec ja mimo Twoich szczerych, dobrych chęci, nie zmieniłam zdania. niepotrzebna... :(
Moze jakos mi to minie to uczucie.ale na razie... ;/
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez Goszka » 18 wrz 2008, o 11:37

ech nie potrafię już lepiej wytłumaczyć o co mi chodziło i może powinnam skończyć gdzieś na drugim poście w tym temacie...
Zatem zamykam się :wink:
Goszka
 

Postprzez bunia » 18 wrz 2008, o 11:37

Mahiczko :D .....zapewniam Cie,ze bez Twojej :gites: byloby smutno.

:buziaki:
Avatar użytkownika
bunia
 
Posty: 3959
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 09:19
Lokalizacja: z wyspy

Postprzez melody » 18 wrz 2008, o 11:38

jest 3629 użytkowników

No właśnie... i wciąż przybywa...

Mahika, Kochana, życzę Ci bardzo, bardzo dużo siły. A gdyby jej zabrakło to... pamiętaj, że tu wiele osób na Ciebie czeka... :pocieszacz:

mel.
melody
 

Postprzez mahika » 18 wrz 2008, o 11:48

dziekuje :gites:
Zapomniałam o mojej gitarce :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez kaśku » 18 wrz 2008, o 11:54

sie nakrecacie dziewczyny, jak juz ktos wyrazi inne zdanie to juz jest problem, bol i bunt ... :roll:
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez mahika » 18 wrz 2008, o 12:04

kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień :gites:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 478 gości

cron