jestescie potrzebne

Problemy związane z depresją.

jestescie potrzebne

Postprzez rainman » 17 wrz 2008, o 00:17

Melody, Agik, Mahika, Goszka, Niusia, Ewka, Bunia
jestescie potrzebne i wiele innych osob tez, tu na forum i w zyciu, bo jestescie jakie jestescie. nie chce Wam tu prawic teraz komplementow.
wystarczy przeczytac ostatnie watki Melody czy Niusi.
Ale mysle ze nie musicie tu byc tylko bedac potrzebnymi, mozecie chciec tez czegos dla siebie tak jak i w zyciu zreszta.
teraz tylko tak prosto moge to napisac, bo padam juz.
dobrze ze jestescie,
pozdrawiam Was,
r
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez nusia___ » 17 wrz 2008, o 04:42

:roll: :oops: :cmok:
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez Goszka » 17 wrz 2008, o 09:11

miłe są Twoje słowa Rainmanie :)
Nie wiem czym zasłużyłam bo ostatnio non stop marudzę ;)
Tak dobrze czuć że jest się potrzebnym...to bardzo budujące...Dziękuję :)
Mnie również miło że jesteś :kwiatek2: :cmok:
Goszka
 

Postprzez kaśku » 17 wrz 2008, o 09:19

a ja sie czuje tu niepotrzebna, dlatego jest mnie tu na forum coraz mniej ... :(
kaśku
 
Posty: 706
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 21:42

Postprzez Goszka » 17 wrz 2008, o 09:32

Porcupine,jak zrozumiałam to czujesz się niepotrzebna,tak?
Otóż powiem Ci kochana że ABSOLUTNIE tak nie jest i dałabym sobie uciąć głowę lub inną dowolną część ciała,że znajdą się inne osoby które myślą podobnie jak ja.I zobaczysz jak ich będzie dużo :)
Dlaczego tak uważasz?Czy ktoś był tu kiedyś dla Ciebie niemiły,nie w porządku lub dał do zrozumienia że Twoja obecność jest niepożądana?
Przecież jesteśmy jedną grupą wsparcia,niezależnie w jakim dziale kto się udziela...Tak trochę jakby rodziną jeśli nikt nie obrazi się że użyłam takiego porównania :oops:
Wszystkie punkty widzenia są ważne i pomocne,w tym Twój :)
Dużo dobrego tu robisz Porcupine,nawet nie wiesz jak wiele :)
No kochana,tylko nie próbuj stąd znikać :!: Jeśli masz ochotę się wyciszyć,odsunąć na moment-ok.Tylko nie mów że znikniesz...
Mnie też jest ciężko i w takich momentach mam wrażenie że świat i wszystko w nim jest przeciwko mnie-od mleka które wykipiało z garnka aż po mijaną na ulicy osobę która przypadkowo spojrzała na mnie,a ja sobie uroiłam że wyglądam jak idiotka,albo coś ze mną nie tak...
Może też masz podobnie?Może nie jest tak rzeczywiście,tylko Twoje wyobrażenie o sobie tak dziwnie kreuje tę rzeczywistość :?:
Goszka
 

Postprzez laissez_faire » 17 wrz 2008, o 10:02

porcupine przeciez jestes tu przede wszystkim dla siebie... zreszta jak my wszyscy...
laissez_faire
 

Postprzez Goszka » 17 wrz 2008, o 10:09

to racja laissez,no ale jednak będąc tu dłużej wchodzi się w jakieś silniejsze więzi z innymi.
Przecież to nie bank do którego idzie się po pożyczkę,ale grupa wsparcia z którą człowiek czuje się mniej lub bardziej związany,wymienia poglądy,dzieli się uczuciami,pomaga,otrzymuje tę pomoc...
Dlatego myślę że po czasie jest się tu już nie tylko dla siebie.
no,może być tak że to ja za poważnie podchodzę do tego wszystkiego,ale to pewnie dlatego że długo tu już jestem i w pewien sposób się uzależniłam.
Goszka
 

Postprzez melody » 17 wrz 2008, o 11:16

Ja również Ci dziękuję Kochany Rainmanie i przypominam delikatnie, że Ty również jesteś tu bardzo potrzebny i wspaniale, że jesteś :cmok:

:kwiatek2:
mel.
melody
 

Postprzez rainman » 17 wrz 2008, o 19:38

Porcupine ja nie mam watpliwosci ze jestes tu potrzebna, chocby dlatego ze czytalem Twoje wpisy, ale i dlatego ze wazna jest obecnosc kazdego kto chce wesprzec innych i po prostu pobyc z nimi. Mysle tez tak jak napisala Goszka ze cenne sa rozne indywidualne punkty widzenia problemow ktore tu sa poruszane. Wymienilem w poscie kilka dziewczyn, ale moglbym wymienic wiele innych osob ktore tu widzialem i spotkalem i uwazam ze dobrze ze tu sa i daja duzo dobrego dla innych. Moze to blad ze wymienilem tylko kilka ale nie chce sie juz nad tym rozwodzic teraz.
Pozdrawiam Cie serdecznie Porcupine i szczerze mysle ze dobrze ze tu jestes.
Ale zgadzam sie z leissez_faire'em ze dobrze tu byc przede wszystkim dla siebie.
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez mahika » 17 wrz 2008, o 19:42

:tak:
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez rainman » 17 wrz 2008, o 19:52

pardon Nusia ze zle napisalem Twoj nick :)
Avatar użytkownika
rainman
 
Posty: 245
Dołączył(a): 11 lut 2008, o 23:14

Postprzez nusia___ » 17 wrz 2008, o 20:29

8) luuzik 8) przyzwyczajona jestem :)
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez Koteczek » 17 wrz 2008, o 20:36

Marek Kotański kiedyś powiedział : NIE MA NIEPOTRZEBNYCH
Avatar użytkownika
Koteczek
 
Posty: 238
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 14:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Goszka » 17 wrz 2008, o 20:42

Nawiasem mówiąc to był wspaniały i wielki człowiek...
Szkoda że już nie żyje :(
Goszka
 

Postprzez agik » 17 wrz 2008, o 21:16

Dziękuje Rainman :buziaki:
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Następna strona

Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 484 gości

cron