Chce kilka razy a nie mogę...

Problemy natury seksualnej.

Chce kilka razy a nie mogę...

Postprzez simba25 » 14 wrz 2008, o 17:23

Mam taki problem otóż, gdy uprawiam sex i dojdę do końca, muszę długo czekać(ponad 60 minut na to aby znów dojść i żeby znów mieć wytrysk) jest to kłopotliwe gdyż, lubię gdy kobieta pierw zadowoli mnie oralnie, a później chcę uprawiać normalny sex, ale muszę niestety długo czekać :(

Ma ktoś podobny problem?? Może znacie jakieś metody na to??
simba25
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 wrz 2008, o 11:46

Postprzez christmas_tree » 14 wrz 2008, o 18:12

Poczekaj na wpis od Michała, ale on też wspominał, że trzeba odczekać :-(
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Darek » 14 wrz 2008, o 21:29

Sprecyzujmy pytanie bo nie do konca rozumiem... Czy 60min(po pierwszym orgazmie) zajmuje ci dojscie do drugiego orgazmy kochajac sie czy 60 min czekasz az, ze tak powiem znow ci "stanie".
Regula jest ze po pierwszym orgazmie facet musi odczekac okolo 20 min (+-) po czym znow moze podjac wspołżycie i faktycznie .... drugi stosunek trwa dluzej ... ale czy to problem? predzej czy pozniej i tak dojdziesz :)

Chyba ze 60minut czekasz az znow bedziesz wstanie rozpoczac stosunek ... to troszke moze byc to klopotliwe ale co zrobic....jak sie kocha to sie czeka :)
Darek
 
Posty: 9
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 03:14
Lokalizacja: Spalding - Nowa Sól

Postprzez simba25 » 14 wrz 2008, o 23:17

no właśnie problem w tym że te 60 minut muszę czekać aby rozpocząć stosunek:(
simba25
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 wrz 2008, o 11:46

Postprzez Loki86 » 15 wrz 2008, o 02:22

No dobra ale w tym czasie możesz zadowolić swoją dziewczynę. A może w trakcie tak się wkręcisz, że szybciej będziesz miał wzwód. W ten sposób kobieta będzie zadowolona z długiej gry wstępnej a ty nie będziesz musiał rozwiązywać krzyżówki w między czasie
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez smutasek » 22 paź 2008, o 09:32

Moim zdaniem z Twoim instrumenetem wszystko jest ok. Nie da się tak raz za razem... widocznie Twój organizm potrzebuje nieco więcej czasu na "zebranie nowych sił".
W niektórych sytuacjach jest to kłopotliwe i współczuję jeśli masz z tego powodu kompleksy... Myślę, że nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko pogodzić się z sytuacją. No właśnie - w tym czasie możesz zadowolić swoją dziewczynę... może wspólna kąpiel...

No... - głowa do góry! Wszystko jest w porządku:)
smutasek
 
Posty: 24
Dołączył(a): 19 paź 2008, o 12:43

hej

Postprzez lisia » 22 paź 2008, o 12:17

Może za dużo o tym myślisz, aczkolwiek to nie jest na pewno urojone, no przecież! W każdym razie może pomyśl o jakichś wspomagaczach, mozna kupić dużo suplementów, witamin, ziółek i tym podobnych, które poprawiają kondycje w ogólności. Może jesteś przemęczony albo coś?? Na innym wątku pisali ludzie, że warto brać jakieś tabletki, które dostarczają niezbędnych składników - bo może ze względu na jesień jesteś osłabiony albo coś. Mój facet bierze permen, ziołowy suplement dla facetów, ale on ogólnie ma problem że tak powiem żeby w ogóle do czegoś między nami doszło ;/
Avatar użytkownika
lisia
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 12:43

Postprzez Kanarka » 22 paź 2008, o 12:27

chłopie za bardzo się stresujesz... spokojnie ;) zero papierosów, stresu, jakiś suplement diety i powinno być dobrze. Mój facet bierze permen,ale wiem, że tych środków na rynku trochę jest, na coś możesz sie zdecydować ;)
Kanarka
 
Posty: 95
Dołączył(a): 28 maja 2008, o 15:30

Postprzez nana » 24 paź 2008, o 06:11

a właśnie, mialam wam powiedzieć, jest taki suplement jak intim-x. Mój znajomy tym handluje (również przez internet, jak ktoś chce kontakt, to prosze pisać na prv, bo nie chcę tu reklamy siać).
Mam całe kompendium wiedzy na ten temata, ale powiem w skrócie jest to w 100% bezpieczny środek, bo zawiera tylko naturalne składniki, jest dostępny bez recepty i tańszy niż większość innych. Efekty są zaskakujące! Zupełnie inne możliwości niż "bez". Ja z moim facetem ostatnio próbowaliśmy z ciekawości. Moje kochanie niby nie ma problemów, ale ten drugi raz zazwyczaj zajmował mu więcej czasu, niż moim poprzednim partnerom, a po intim-x bylo zupełnie inaczej.
Oczywiście wiadomo, że żaden środek nie zmieni twojej fizjoligii, ale taka tabletka na specjalne okazje, to chyba całkiem niezłe rozwiązanie?
Avatar użytkownika
nana
 
Posty: 634
Dołączył(a): 21 maja 2007, o 19:59
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Kanarka » 24 paź 2008, o 09:24

Na rynku jest teraz tyle tych suplementów, tyle tabletek, że z pewnością każdy facet może znaleźć coś dla siebie. Najważniejsze jest to, żeby nie siedzieć z założonymi rękami i nie czekać aż problem sam się rozwiąże.
A propos tabletek, to widziałam ostatnio reklamę permenu w TV i jest taka promocja, że dodają do niego nakładkę wibracyjną... nie chcę wyjść na jakąś niedoświadczoną, ale co to jest?? :P wrażenia są jakieś przyjemniejsze?? może ktoś próbował?? bardzo jestem ciekawa :P
Kanarka
 
Posty: 95
Dołączył(a): 28 maja 2008, o 15:30

:pp

Postprzez lisia » 27 paź 2008, o 15:13

nakładki są fajne, hehe co prawda lepiej sie nie przyzwyczajać :) A drogo wychodzą tabletki razem z nakładka? może lepiej kupić zestaw, a nie oddzielnie, czasami jak robią promocje to faktycznie jest duużo taniej niż kupować oddzielnie :)
Avatar użytkownika
lisia
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 12:43

Postprzez Kanarka » 29 paź 2008, o 13:57

---------- 12:07 28.10.2008 ----------

no wiadomo, że lepiej kupić zestaw :P w końcu to jest promocja. a jeżeli ktoś już permenu używa, to dla niego jeszcze lepiej, że nie musi kupować tego oddzielnie ;)

---------- 12:57 29.10.2008 ----------

wiecie co zrobiłam :P zamówiłam to mojemu facetowi :P przez internet wyszło 79 zł hehehe nie mogę się doczekać jego miny kiedy dam mu ten prezencik :P nakładka swoją drogą, ale tabletki jeszcze się przydadzą
Kanarka
 
Posty: 95
Dołączył(a): 28 maja 2008, o 15:30

Postprzez lisia » 30 paź 2008, o 16:41

Fajnie dobry pomysł a nakładka wibracyjna naprawdę hehehe no niezły wymysł. Świetny pomysł, może na imieniny coś mu podobnego kupię, bo na święta jeszcze za wcześnie, chociaż niektórzy już w sklepach wieszają dekoracje :PP
Avatar użytkownika
lisia
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 12:43

Postprzez Kanarka » 4 lis 2008, o 13:39

---------- 18:58 30.10.2008 ----------

na święta to dobrze by było żeby on Ci zrobił prezent z nakładką wibracyjną :P hehehe, u mojego faceta kuracja już dobiega końca, już jest coraz lepiej, od czasu do czasu nawet jakieś zaczątki wzwodu się pojawiają

---------- 12:39 04.11.2008 ----------

słuchajcie :D mojemu ukochanemu wreszcie się "polepszyło"!! :P oczywiście jeszcze nie na tyle żeby tam doszło do niewiadomo czego, ale już zauważyłam naprawdę znaczną poprawę :) cóż, chłopak przestał się stresować, tabletki jeszcze mu dodały trochę pewności i powoli zaczyna wracać do formy ;)
Kanarka
 
Posty: 95
Dołączył(a): 28 maja 2008, o 15:30

Postprzez lisia » 4 lis 2008, o 16:14

Wow super też tak chcę :) Bardzo sie cieszę, że te tabletki sa skuteczne - to bardzo ważna sprawa, nie chodzi mi o to że jedyna ważna w związku - ale przecież nie można też powiedzieć, że nic nie znaczy... Super, że tabletki działają, a nakładka na prezent - ekstra i nie musze czekać do świąt, zbliżaja się mikołajki :PPP
Avatar użytkownika
lisia
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 12:43

Następna strona

Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości