co dalej???....

Problemy związane z depresją.

co dalej???....

Postprzez Ivonka20204 » 10 wrz 2008, o 18:33

Hmmmm.....
Muszę wyjechać z Niemiec do Polski....Nie mam możliwoście, żeby zostać w Niemczech..:(:(:(
Kurcze jak ja tego żałuję,....tutaj mam mamę...najważniejszą osobę w życu....Niestety..życie to życie......
Na zimę będe mieszkać u cioci, która mnie do siebie przygarnie...Poza tym mój brat cioteczny, który ma własną firmę zatrudni mnie u siebie i będe ubezpieczona w Polsce i będe miała urlop maciertzyński i świadczenia w Polsce....
Na dodatek, gdy dziecko się urodzi złoże wniosek do sądu o ustalenie ojcostwa i o alimenty....a jako samotna matka nie będe płaciła kosztów sądowych....to będzie na głowie ojca mojego dziecka.....
Mam nadzieję, że wzytsko się ułoży.......Kurcze.....tak chciałam w tym czasie bardzo ciekawym dla kobiety....i w zasaszie najważniejszym <ciążą> być z mamą.....
Wiem, że będzie mi cieżko...zarówno tak fizycznie jak i psychicznie...ale wiem też że dam radę, bo mam dla kogo:)

Mimo wszystko trzymajcie za mnie kciuki....Potrzebne mi teraz wsparcie dobrych ludzików, takich jak Wy:)

Pozdraiam
Ivonka
Ivonka20204
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 lip 2007, o 21:22

Postprzez melody » 10 wrz 2008, o 19:04

Porusza mnie to, jaka jesteś dzielna Ivonko. Wiem, że jest Ci teraz trudno, ale jestem o Ciebie spokojna bo widzę, że jesteś bardzo zaangażowana w to, by sobie pomóc - sobie i maleństwu. Przykro mi, że jedyne co mogę Ci w tej sytuacji dać, to... jakieś tam słowa... zlepek słów... Cieszy mnie, że Twoja rodzina jest gotowa, by Ci pomóc (Twoja ciocia, Twój kuzyn). Żałuję tylko, że z powodu jakiejś idiotycznej biurokracji nie możesz być z mamą...

Ivonko, dbaj o siebie!
:pocieszacz:
melody
 


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 381 gości

cron