Nienawidze swoich rodzicow ;((

Problemy związane z depresją.

Nienawidze swoich rodzicow ;((

Postprzez Martuń » 2 wrz 2008, o 15:32

Narazie nic wiecej nie napisze bo chce mi sie tylko plakac ..

Myslalam ze mnie kochaja ale chyba sie mylilam .. ciagle tylko wyzywaja mnie ze egoistka ze len .. nienawidze ich gowno rozumieja.. nie wiedza jak to rani ... ;((((((( Czuje sie jak smiec .. :(( ;(((((((((((((((((((((((((((((((

Z jednej strony mam ochote pokazac im ze tak bardzo sie myla a z drugiej str nie mam sil udowadniac .. potrzebuje akceptacji zeby zaczac dzialac , zrozumienia a nie tylko sluchania jaka to ja nie jestem ;((( ;((((( ;(((

;(((((((( Nienawidze ich .. a z drugiej str boli mnie ze nie moge liczyc nawet na wlasnych rodzicow ;((
Martuń
 
Posty: 59
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 14:31

Postprzez pawel600 » 17 wrz 2008, o 21:21

Usuwam,

regulamin punkt 6.

administrator
pawel600
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 wrz 2008, o 21:19

Postprzez ten_z_przeciwka » 17 wrz 2008, o 22:23

pawel600: Obawiam się, że za takie słownictwo możesz stąd wylecieć.

Martuń.: Wiem o czym mówisz. Moi rodzice również nie wykazali się nadmiarem rodzicielskiego ciepła. Ojciec raczej skupiał się na sobie, a matka na zarabianiu pieniędzy. Większość czasu wolnego spędzałem samotnie, zamknięty w pokoju i nikogo raczej nie obchodziło, że wychodziłem tylko na obiad, czy kolację. Ktoś być może poleci Ci szczerą rozmowę, ale moja matka raczej zawsze wyglądała, jakby ją to nie obchodziło, a przed ojcem nie mogłem nigdy okazać słabości. Nie mogłem wyjść na mięczaka...
Myślę, że o tym już nie raz rozmawialiśmy i sorry, że znów Ci prawię morały, ale chyba powinnaś zrozumieć, że to nie w Tobie, tylko w nich leży źródło problemów. A jeżeli chcesz pogadać (i nie masz już dość) to zawsze zapraszam na GG.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
ten_z_przeciwka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 26 sie 2008, o 09:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Nienawidze swoich rodzicow ;((

Postprzez ewka » 17 wrz 2008, o 23:45

Martuń napisał(a):Narazie nic wiecej nie napisze bo chce mi sie tylko plakac ..

Szkoda, że więcej nie napiszesz... to dałoby jakieś światło. Rodzice zwykle chcą dobrze i zwykle z miłości - tak lekko mówisz, że nie kochają? No... jeśli krzyczą, jeśli się (z czymś tam) nie zgadzają to wcale nie znaczy, że nie kochają. Uwierz mi... czasami bardzo trudno być rodzicem.

:kwiatek2:
Avatar użytkownika
ewka
 
Posty: 10447
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:16

Postprzez pawel600 » 18 wrz 2008, o 22:17

przepraszam za moje wulgarne słownictwo ale już nie wytrzymałem ze o 1 głupio księgę mi awanturę zrobili.. jeszcze dzisiaj ojciec miał do mnie anse ze nie mam ambicji ze jestem len i nic nie umiem ;/
pawel600
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 wrz 2008, o 21:19


Powrót do Depresja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 230 gości

cron