powracająca fala

Problemy z partnerami.

powracająca fala

Postprzez lili » 30 sie 2008, o 21:09

witam wszystkich, chwilę mnie tu nie było, życie toczyło się swoim torem, o wielu rzeczach udało się zapomnieć...

dla tych którzy tu od niedawna, ja jestem z grupy tych których problemem jest niegdysiejsza zdrada partnera...

minął ponad rok, prawie celebrowałam tą rocznicę, próbowałam sobie wmówić i przekonać samą siebie że o będzie taka cezura, taki magiczny moment, po którym uda mi się zapomnieć o niej, o tym jak on kłamał i wypierał się wszystkiego, o tym, że potrafi kłamać tak przekonywająco że w życiu bym się nie domyśliła...

wydawało mi się, że ten rok jego morderczych prób i udowadniania mi, że zrozumiał, że żałuje i że zna kaliber błędu uspokoi mnie i pozwoli uwierzyć, że naprawdę tego nigdy więcej nie zrobi, że pozwoli mi to na nowo poczuć się pewnie, bezpiecznie i przestać kontrolować sytuację...

ostatnio wróciliśmy z cudownego urlopu, była wspaniale, udało się wszystko i pod każdym względem. W samolocie powrotnym do Polski przy okazji wspominkowo-luźnej rozmowy na zupełnie inny temat wypłynęła ONA, pojawiła się na nowo w mojej głowie i zmiotła wszystko...

czy da się z tym żyć a nie tylko udawać, że to życie?

pozdrawiam

lili
Avatar użytkownika
lili
 
Posty: 1236
Dołączył(a): 30 maja 2008, o 12:08

Powrót do Problemy w związkach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: yeavobezij i 216 gości

cron