wypuścić ból...

Problemy natury seksualnej.

wypuścić ból...

Postprzez Koteczek » 14 sie 2008, o 19:24

a ja temat widzę w 2 działach, tu i w depresji - to już od moderatorów zależy co z nim zrobią...

spotkałam na swej drodze s...i ... 3 razy... w 2 przypadkach nie uniknęłam...] raz w ostatniej chwili pomoc...
boli, okropnie... psychiczny ból.... jestem jak kłębek kocich nerwów... czasami w innym miejscu w necie piszę że zdobywam swój Everest, a za 5 minut w to wątpię...udaję że jest dobrze, a mam ochotę krzyczeć, coś zniszczyć... niby to normalnie funkcjonuję... sztucznie, nie normalnie... w temacie o papierosach napisałam już że jestem pod opieką psychiatry i psycholog...

ciągle myśl która mnie niszczy... myśleć o sobie, tak porządnie zająć się sobą, a nie zagłuszać... - nie (bardzo) wypada...
żyję problemami innych... ciągle o nich myślę... myślę... swoje zaniedbuję,zagłuszam...

już kilka miesięcy się nie cięłam, a niedawno wróciłam do tego... jestem po kilku próbach samobójczych... nie, nie zwalczyłam tego do końca... a mam wrażenie że ostatnio znów się nasiliło... nie mogę... tak kocham braciszka... dla niego walczę...

ajjj... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

czy ktoś przytuli nieszczęśliwego kotka? ( a raczej 23letnią kotkę?)
nick stąd że kocham te zwierzęta...
Avatar użytkownika
Koteczek
 
Posty: 238
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 14:07
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Loki86 » 15 sie 2008, o 03:02

Przytulam i głaszcze pod bródką :* i zaprawdę powiadam ci zastąp cięcie czymś co upuści ciśnienie nie pozostawiając blizn 23 lata to tak nie wiele jeszcze wszystko może się zmienić
Avatar użytkownika
Loki86
 
Posty: 556
Dołączył(a): 17 maja 2007, o 00:58
Lokalizacja: z tąd;d

Postprzez ewa_pa » 15 sie 2008, o 09:35

tulę mocniuchno widzę koteczku jak Ci trudno :pocieszacz:
Avatar użytkownika
ewa_pa
 
Posty: 812
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 21:15
Lokalizacja: bielsko

Postprzez Abssinth » 15 sie 2008, o 10:30

ja miaukam Ci do uszka (tez kocham koty....wspaniale stworzenia). Przytulam mocno.

xxx
A.
Avatar użytkownika
Abssinth
 
Posty: 4410
Dołączył(a): 6 maja 2007, o 01:39
Lokalizacja: Londyn

ej

Postprzez madzia21635 » 19 sie 2008, o 00:41

trzymaj się mocno moi dziadkowie dostali właśnie małą koteczkę tylko ona może mnie dotykac zrób tak a najlepiej pójdz do lasu i sie wykrzycz mocno tule trzymaj się :D :wink:
madzia21635
 
Posty: 57
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:27


Powrót do Problemy seksualne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 375 gości