nietypowe podejscie do tematu

Problemy związane z uzależnieniami.

Postprzez yoytek » 14 sie 2008, o 21:02

A gdzie w tym wszystkim jesteś TY? Terapeuci dostają za to pieniądze i niejeden taki palec w górze widzieli, no cóż taki sposób zarabiania. Kurator podobnie. Co do jednego masz rację, jeśli jesteś uzależniony, to Twoja matka ma wszelkie objawy współuzależnienia.
Pozdrawiam Wojtek
Ps Znałem alkoholika, który był silnym chłopem,a po pół roku picia podpierał się chodzikiem i połowa jego była. Czy musisz stracić swoją sprawność, aby zacząć coś ze sobą robić?
Avatar użytkownika
yoytek
 
Posty: 55
Dołączył(a): 31 maja 2007, o 10:01
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Agata1 » 14 sie 2008, o 22:04

Nadejdzie dzień że na wszystko będzie już zapóźno. I ani kurator ani psychoterapełta nie będą w stanie Ci pomóc. A jak czytam to co wypisujesz to powiem tylko tyle, że jesteś do tego na najlepszej drodze.
Agata1
 
Posty: 68
Dołączył(a): 30 paź 2007, o 21:58

Postprzez cocaine » 15 sie 2008, o 07:55

ehhhhhhh nie pamietam z kim pilem gdzie pilem i dlaczeog mam glowe rozwaloną i dlaczego mimo snu jestem dalej pijany w tej chwili :( ja nie chce ta zyc prosze pomuzcie mi ehhh
cocaine
 
Posty: 46
Dołączył(a): 1 maja 2008, o 11:49

Postprzez yoytek » 15 sie 2008, o 10:34

Co można poradzić skoro masz uprzedzenie do terapii? Jedno mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia. Ja wyszedłem z domu do innych trzeźwych ludzi, bo tu w necie możesz dostać tylko dodatkowe wsparcie do swojej własnej aktywności. Wykazy mitingów są na stronie NA http://www.anonimowinarkomani.org/mityngi_lista.jsp
Reszta zależy od Ciebie.
Powodzenia Wojtek
Ps Do nas (na AA) chodzą także osoby, które mają uzależnienie krzyżowe. Tak na początek zmień sobie podpis :)
Avatar użytkownika
yoytek
 
Posty: 55
Dołączył(a): 31 maja 2007, o 10:01
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Agata1 » 15 sie 2008, o 10:42

cocaine piszesz, że potrzebujesz pomocy, ale co Ty sam w tym kierunku robisz?
Agata1
 
Posty: 68
Dołączył(a): 30 paź 2007, o 21:58

Postprzez christmas_tree » 15 sie 2008, o 13:13

On czeka na dobrą wróżkę i superczary.
Ja się na takich czarach nie znam. Nie umiem pomóc.
chris
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez cocaine » 15 sie 2008, o 19:52

http://www.wyszkow.monar.org/SPOLECZNOSC.html

dzownilem w przyslzym tyg tam jade
zobaczymy
cocaine
 
Posty: 46
Dołączył(a): 1 maja 2008, o 11:49

Postprzez yoytek » 16 sie 2008, o 12:10

Gratuluję i napisz po powrocie jak było.
Pozdrawiam Wojtek
Ps Ważne, że ja do swojego Ośrodka pojechałem bez nastawienia. Nie było lekko, ale przetrwałem i nawet przedłużyłem o tydzień.
Avatar użytkownika
yoytek
 
Posty: 55
Dołączył(a): 31 maja 2007, o 10:01
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez cocaine » 20 sie 2008, o 22:18

---------- 22:13 20.08.2008 ----------

i chuj nie pojechalem cpalem pilem i jestem :( sumtno mi strasznie mam wyrzuty sumienia zle sie czuje i nie spie :( bo mam straszne koszmary jak zmroze oko i boje sie tego wole nie spac:(

---------- 22:18 ----------

wybilem szybe w domu bo mama nie chciala mnie wpuscci i poszedlem wchuj pic wieczorem mmnie wpuscila bo obiecalem ze bede sie leczyl ale wiadomo
cocaine
 
Posty: 46
Dołączył(a): 1 maja 2008, o 11:49

Postprzez kalka » 20 sie 2008, o 23:24

czesc cocaine. Nie bede Cie osadzac ani sie ustosunkowywac.Jak dotad nikt Ci nie pomogl, forum Ci nie pomoglo, co za paradox - na forum tak bardzo potrzebujesz pomocy, deklarujesz ze jej chcesz a jednak nie dajesz sobie pomoc.W Twoim wypadku to chyba tylko jakas terapia szokowa, przykre to ale historia pokazuje ze rzeczywiscie musialaoby sie cos stac Tobie albo Twojej mamie zeby dotarlo do Ciebie. Nic odkrywczego tu nie napisze, nie wyobrazam sobie jak mozna Ci pomoc, ale wiesz co? niektorym sie udaje, i zycze Ci zeby Tobie sie udalo tez. Mozesz napisac jak sie czuje Twoja mama? czy ktos jej pomaga?
i czy mozesz napisac czy jest cos na czym Ci zalezy w zyciu?
kalka
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 sie 2008, o 16:31
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez cocaine » 21 sie 2008, o 04:53

1. chroniczny brak stymulacji ( zwiekszanie dawek narkotykow alkoholu az do utraty swiadomosci /przytomonsci)
2. coraz bardziej chora muzyka zaczynalem od disco polo skonczylem na schranz`ie
3. często brak odczuwania snu
4. zdolnosci do fantazjowania skrzywiania rzeczywistosci
5. mam za sobą 4 epizody psychotyczne
6.zaliczylem 10detoksykacji
7. 7krootnie podejmowalem leczenie
8. STwierdzone F19 F60.2 przez psychiatrow
9. Chęc leczenia ludzi ktorych doknol podobny problem do mojego
10. WYgralem ze swoimi mechanizami obronnymi
11. niski prog flustracji/agresji
12. po wielodniowych ciągach narkotyczno/alkoholwych mysli sucidalne
13. notoryczne lamanie prawda nie liczenie sie z konsekwecjami spoleczynmi
14.widoczne symptomy rozpadu osobowosci
15. nie potrafie stwierdzic kim tak naprawde jestem czego oczekuje od zycia jaki jest sens mojego istnienia




http://www.youtube.com/watch?v=aqjxLcEk ... re=related
cocaine
 
Posty: 46
Dołączył(a): 1 maja 2008, o 11:49

Postprzez Hija » 1 paź 2008, o 20:31

Jeśli takie życie cie kręci,to choćby nie wiem czym cie straszyli i tak bedziesz robil to co robisz i uwazam,ze jakies terapie,cuda na kiju ci nie pomogą. Chcesz sie staczac-twój wybór, ale nie wymagaj żeby twoja rodzina to zaakceptowala.
Hija
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 paź 2008, o 18:03

Postprzez pukapuk » 2 paź 2008, o 17:33

Zajmujesz czas innym, bo ty tak naprawdę jeszcze nie chcesz. Masz taki luzackie podejście potrafisz wyliczyć 15 punktów życiowego zjazdu i co ? Ano nic ! Ja jestem alkoholikiem 25 lat chlania i jarania tych punktów jak byłem czynny mogłem wyliczyć i z 30 i co? Ano nic ! Jak nie będziesz SAM CHCIAŁ to dorobisz sobie z czasem te 15 brakujących . Piszesz żeś chłop na schwał kawał byka wygląd nie świadczy o sile uwierz coś o tym wiem, siła i prawdziwa odwaga to POKORA do własnej zakręconej osoby. Nie ma ,że okoliczności, że matka, że kumple to są zwykłe wybiegi i zapalniki do picia, jak się chce chlać to flaszka i okazja zawsze się znajdzie.
pukapuk
 

Postprzez christmas_tree » 3 paź 2008, o 08:17

Noo, ale Cocaine zniknął z forum...
ciekawe co robi: fuka czy siedzi w ośrodku?
christmas_tree
 
Posty: 429
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 10:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez cocaine » 27 paź 2008, o 03:51

---------- 02:07 27.10.2008 ----------

juz wyjasniam nie zniknol tylko siedzial w areszcie bo pod wplywem alkoolhu zroiblem dziesione ale wypuscili mnie bo zeszlo na pobicie co zrobilem po wyjsciu? dostalem od wychowacy 100zl i to przepilem tak pilem ze znalazlem sie na izbie wytrzezwien z komplenie urwanym filmie zaraz mysl cos znowu zrobilem i strach ze znowu wruce... ale bylo ok teraz musze uciekac bo mam juz na koncie zamach na zycie i za to wyrok w zawieszniu teraz pujde juz na pare lat do wiezenia..........

ciagle mysle o chlaniu i o cpaniu pije jakes wynalazki czaje napary z czego sie tylko da

gram po 10-12godzin w gry sieciowe jestem w tym dosyc dobry i mnie bawi zabijanie innych jakos to mnie kreci ;/ udowadnienie innym zej estem lepszy

ciagle mysle o chlaniu wszystko mi ise z tym kojazy mam marzenia senne ze pije i ejst zajebisce teraz 2 tyg nie pije bo mama powiedziala zej ak sie napije zadzowni po policje a ze mam dozur policyjny to wiecie jak to sie skonczy

mysle co by tu zrobic zeby sie nachlac i blyo ok
nie wiem czemu tak jest :(

jestem bezradny
do monaru nie chce isc bo tam jest zjebanie bylem przed aresztem w wyszkowie i lipa

---------- 02:28 ----------

a i jeszcze taką ciekawą sprawe zaowazylem ze sam widok alkoholu trzymanie w reku butelki i ta mysl ze zaraz to wypije daje mi wieksze poczucie radosci blogosci niz samo picie nie wiem co to ma znaczyc

a i tylko pierwsze pol litra vodki poprawia mi humor a mimo to pije do nieprzytomnosci i wtedy urywa mi sie film

i odrazu na drugi dzien jak sie bidze znowu mysle o tym magicznym zwiazku

ciagle o nim mysle teraz jest noc a ja mysle jak tu wyjsc pocichu z domu i zalatw se gorzale przyniesc pic sobie w pokoju i sluchac muzy i siedziec w necie doslownie mam dreszcze jak wyobraze sobie ten smak i ten "high" ktory nastepuje po pierwszym wiekszym lyku ....... smak vodki z redbullem

ale niemam pienidzy i zakaz picia przez wszystkich ale i tak szukam psosobu zeby sie napic mimo to ze jak sie napije trafiam do wiezienia automatycznie

nawet mysalem zeby wzioasc bilet kretytowy wyjechac gdzies i tam sie napic zeby nikt mnie pijanego nie widzial.....

ci co nie pija pare lat moim zdaniem nie kochali alkoholu tak jak ja on mi daje wszystko co chce powoduje stan umyslu ktory jest doskonaly wyostrzone zmysly poczucie blogostanu lekkosci itp

---------- 02:42 ----------

ahh siedze sobie z papierosem i tak marze

kumple glosna muza kawalki typu Velvet Chemistry puszcane z youtuba.... glosniczki na maxa wszyscy pijemy cpamy smiejemy sie jest zajebisice tanczymy sobie bijemy sie dla zabawy coraz wiecej wiecej niektorzy juz leza reszta sie z nich smieje demolujemy chate jest zajebiscie wszyscy mają wyjebane jest tak beztrosko optymistycznie

jak jabym chcial swiat w ktorym by nikomu nic nie zakazywano na sile to jest obieranie czlowiekowi wolnosci

mama sie wyprowadza niedlugo ale rada miasta nie chce mi tego mieszkania zostawic ;/ jakby bylo pieknie....
pamietam 2lata temu kasy wbrud imprezki codzienie wszystko bylo bogaci koledzy razem sie bawilismy bylismy poprostu the best najlepsi

a teraz to to nawet do ekipy miejskich zuli nie dolącze bo szkoda im kubka wina za darmo dac....

a pozatym to koledzy ci bogaci mam jeszcze kilku na gg to przyklad opis jednego z nich na gg " ;( <--- W Huj !!! Nie chce sie zyc ! || Śpie ... sQl... :( "

pije codzienie tyle ze on jeszcze ma kase.... doniego napisze nawet nie odpisze ......

---------- 02:51 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=9xxENiPx ... re=related

obejzycie sobie ten teledysk moim zdaniem to chalucynacje ktore jakis nacpany grafik stworzyl

nie wiem czemu to mnie tak strasznie nakreca jak jabym to chcial widziec we wlasnej glowie slyszac ta muzyke....
cocaine
 
Posty: 46
Dołączył(a): 1 maja 2008, o 11:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uzależnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 376 gości

cron