Autoagresja- mowa duszy poprzez ciało...

Problemy związane z uzależnieniami.

Postprzez nusia___ » 10 sie 2008, o 15:59

---------- 14:56 10.08.2008 ----------

hmm a masz wlaczoony jakis program do pobierania plikow z neta : emule bearshire , utorrent ?

---------- 14:59 ----------

poprzez ten link powinno sie sciagac jakies 10 minut ??

z pewnoscia spowalnia sciagania lbo wogule blokuje wlacziony np:emule albo doza ilosc otwartych stron i programow
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez mahika » 10 sie 2008, o 16:02

uwierz mi znam mój komputer i nie pociągnie :P

Miałam ale juz nie mam nic takiego. moze jak bede u mamy to sie uda.
Ile razy inni zamieszczają linki i ogladają fajne rzeczy to sie tylko nawkurzam bo u mnie to by trwało ze 2 godziny a w miedzy czasie potrafi sie zawiesić :) naprawde :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez nusia___ » 10 sie 2008, o 16:03

nahukaj draniowi :D
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez mahika » 10 sie 2008, o 16:04

to mi całkiem padnie a tak to jeszcze robi łaskę i moge Was poczytać :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez nusia___ » 10 sie 2008, o 16:07

biedna mahiczka :pocieszacz:
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez mahika » 10 sie 2008, o 16:07

a swoja drogą rozbawiłas mnie :) bo szewc zawsze chodzi bez butów i ja jako rasowy informatyk mam taki komputer he he, w dodatku mi tłumaczysz jak sie ściąga pliki :)
dzieki, jemu i tak nic nie pomoże temu mojemu rupiećkowi :P:P:P
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez nusia___ » 10 sie 2008, o 16:08

mahika , ty jestes informatykiem ??
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez mahika » 10 sie 2008, o 16:09

ano biedan biedna, nie ma na nowy komp :)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez nusia___ » 10 sie 2008, o 16:09

zebys ty mnie teraz widziala , muzyka huka glosno a ja ryje ze smiechu jeszcze glosniej
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez agik » 10 sie 2008, o 16:10

nusia___ napisał(a):mahika , ty jestes informatykiem ??


I to jeszcze jakim !!!!
Mahiczus potrafi takie rzeczy, zę aż strach się bać...
agik
 
Posty: 4641
Dołączył(a): 5 maja 2007, o 16:05

Postprzez mahika » 10 sie 2008, o 16:11

aga, bez przesady :oops:

:)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez nusia___ » 10 sie 2008, o 16:13

O BOZE TO JA SIE CHOWAM , 3 Z INFORMATYKI , :oops: :oops: :oops: :oops: ( ale to ocena sprzed 2 lat wystawiona z jednej oceny czastkowej , bo dostalam 3 z excela a mialam nieogar , bo zaczynalam brac leki , a ze to byl ostatni rok informatyki to mi przepisali na koniec gimnazjum)
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez mahika » 10 sie 2008, o 16:16

no widzisz, to ja też sie juz chowam, bo z tych przedmiotów co masz piatki to ja miałam zazwyczaj 3 :oops:
:)
Avatar użytkownika
mahika
 
Posty: 13346
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 16:07

Postprzez nusia___ » 21 wrz 2008, o 00:55

---------- 15:18 10.08.2008 ----------

nie kazdy musi miec dobre oceny , a twoj zawod o czyms swiadczy , informatyk musi miec ŁEB ( BEZ OBRAZY) jak patrze na te zapiski mojego brata np z C++ to mi sie w oczach mieni :)

---------- 12:10 12.08.2008 ----------

jestem sama sobie winna , w nocy przypomnial mi sie ni z tad ni zowad szpital i moj pierwszy "chlopak" > Jak przyminam sobie nasz krotkotrwaly "zwiazek" to az mi samej wstyd jakie to bylo dziecinnne.
Ale jednak..... przypomnialo mi sie jak rysowal na przedramieniu dla mnie serce zelowym dlugopisem , czemu ja sie sprzeciwialam , bo nasbo nastepnie przekluwal te miesce igla zeby zostal taki pseudotatuaz. Wczoraj nie wiem co mi odbilo , bo zrobilam to samo :(
Pewnie sobie teraz pomyslicie ze ze mnie "slomiany ogien" , nie wiem co sobie wyobrazalam , ze zasne i na drugi dzien nie bede o tym pamietac ? Nie wiem , ale wiem za to ze nie chcialam myslec co bedzie za chwile , a przynajmniej od momentu kiedy zobaczyl krew, bo mocno wbijalam . Idiotka............
Ta chezapomnienia i zatracen w tym momencie , to chyba jest juz zly sygnal , to nie wiem jak moge to w sobie na nowo uspic......

---------- 20:50 ----------

to bylo tak glupie ze nawet nie ma odpowiedzi.....przepraszam, nie wiem kogo , ale czuje ze musze przeprosic

---------- 22:23 ----------

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :bezradny: :bezradny: :bezradny: :bezradny: :bezradny: :bezradny: :bezradny: :bezradny: :yyy: :yyy: :yyy: :yyy: :zalamka: :zalamka: :zalamka: :zalamka: :zmeczony: :zmeczony: :zmeczony: :zmeczony:

---------- 23:55 20.09.2008 ----------

ciemne dni nastaly , strach powrocil , lek tez.......
Nie wiem czego chce od zycia, klasa jest wporadku, w domu jest ok , a mi zle , dlaczego to ciagle musi wracac, musze sabie ciagle cos ubzdurac jak jest juz dobrze, boje sie jechac do mojej p. doktor , ani do psychologa. Chcialabym wrocic do silniejszej dawki.
Prawie zawsze moje zle samopoczucie konczylo sie tak samo , teraz chyba podobnie jak melody jestem bardziej swiadoma co sie po klei bedzie dzialo , ale i tak nie znika sstrach , nawet nie iwem przed czym, chyba najbardziej przed sama soba, zebym znow w to nie wpadla , ale jednoczesnie mam to cholerne poczucie ze musze , bo inaczej wbuche , dlaczego musze sie ciagle z tym meczyc.
moje mysli sa haotyczne i co za tym idzie wpisy , przepraszam za to kazdego kto to przeczyta.


Od dluzszego czasu mam leki , blache , nie wiem czy to jest spowodowane moja dziecinnoscia czy cos sie dzieje , boje sie zejsc z lozka , czy isc sie wykapac , najczesciej w nocy , ale ostatnio mialam taki epizod , ze obudzialam sie rano i mialam pojsc do szkoly , ale nagle mialam (zupelnie jak klatki przeskakujace przed oczami) obraz mojego gimnazjum i strasznie sie balam , wtulilam sie spowrotem i nie chcialam isc , do piero po chwili oprzytomnialam i doszlo do mnie ze przeciez ja chodze do liceum , strasznie to dziwne , jak historie w filmie , ale wieszcie mi , poprostu sie boje. :zmeczony: :zalamka: :zalamka: :cry:
na razie nie umiem nic wiecej napisac, przepraszam
Nusia
Avatar użytkownika
nusia___
 
Posty: 836
Dołączył(a): 4 lut 2008, o 20:30

Postprzez żonaprzera » 22 mar 2009, o 14:19

Znam ból duszy, który wyładowuje się na sobie, który przeciska się przez zranione dłonie, bo przeciez łatwiej krzywdzić siebiue niż kogoś, zresztą nie chcę nikogo krzywdzić. Ale ten ból tkwi we mnie głęboko jak rany zadawane co jakiś czas, nie kaleczę się codziennie, co miesiąc. Co rok, moja ręka wygląda jak sito. Wstydzę się siebie, to jakim jestem człowiekiem, nie czuję się ze sobą dobrze. Jestem ochydna i obrzydliwa do bólu. Nie moge się już na siebie patrzeć. :cry:
Avatar użytkownika
żonaprzera
 
Posty: 25
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 10:01

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uzależnienia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 138 gości

cron