Dlaczego to wszystko powróciło te wspomnienia

Dorosłe Dzieci Alkoholików.

Dlaczego to wszystko powróciło te wspomnienia

Postprzez mala20 » 1 sie 2008, o 20:46

witam was zastanwaim sie czemu gdy juz było dobrze zapomniałam o tym byłym palancie nagle gdy dowiedziałam sie ze przeprowadził sie mieszka gdzies indziej winnym mieście jakos wszystko zaczelo do mnie powracać jakieś wspomniena ,chwile ,to oczym juz nie myslam i takie dziwne odczucia nagle taki jakiś żal takie cos czego nie potrafie określc dziwnie to zabrzmi ale moze i smutek nie wiem czemu tak nagle mi sie dzwinie zrobiło gdy wiem ze mieszka daleko że to juz nie te dwa bloki niedaleko mnie zamiast powinnam sie cieszyc to ja sie tym faktem zdołowałam wiedzać ze ma juz jakies swoje życie wiedzac ze nie pije wiedzie mu sie i gdy ja patrzac teraz na siebie widze ze to ja przegralam cos w zyciu on duzo zyskał mimo ze kiedys pił i wiedzac ze rzeczywiscie to nigdy nie powroci co bylo kiedys juz rozdzial zamkniety i to tak jakbym teraz dopiero uświadomiła sobie że my nigdy juz nie bedziemy razem wiem to chore co mysle ale tak mam i nagle jakos zapomnialm otych krzywdach ktore wyrzadził tak jakby ich nie było i myśli moze mi sie zdawało ze mnie jakoś skrzywdził ale jednak jestem świadoma ze krzywdził bo przeciez robił zemna co chiał kiedys jak pisałam wam w innych postach mam zupelnie jakies mieszane uczucia nagle to mnie jakjos dziagło w serce że on jest nie wiem daleko kurcze czemu tak mam ;((
mala20
 
Posty: 65
Dołączył(a): 17 lut 2008, o 17:11

Postprzez Orm Embar » 1 sie 2008, o 21:36

Cześć Marlenko,

Bo to tak po prostu bywa - czasami wraca i tyle. Najpierw troszkę mocniej, ale z czasem coraz mniej. Po jakimś czasie człowiek w ogóle już nie myśli. Sprawdź sama: jakiś czas temu myśli o nim ciągnęłyby Ci się przez dwa tygodnie, a teraz pewnie po dwóch dniach Ci miną.

No i SUUUPEEER że się przeniósł do innego miasta - mniej będziesz narażona na powroty tego gościa. :D

Ciągnij terapię, pracuj nad sobą i nie przejmuj się tak bardzo. :D :D :D

papapapapapa!!!

Maks
Orm Embar
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 4 maja 2007, o 18:59

Postprzez mala20 » 2 sie 2008, o 09:52

wiem przeciez powinnam pomyśleć że to lepiej dla mnie nie bede narazona wogole na jego powroty ,nie bede go widywac i może w koncu bede potrafiła ulozyc sobie jakos życie juz nie patrzac nigdy w tył na to co było sama wiem że widywanie go przypadkiem nie sprawiało mi przyjemności może nawet teraz gdy sie wyprowadził minie mi wszystko szybciej widocznie tak w życiu musi byc jedno jest t pewne ze nigdy nie byliśmy sobie pisani i to wszystko musze zaakceptowac i być ztym faktem pogodzona przeciez w życiu sie zawsze cos zmienia moze kiedys ja doznam jakiegos szczesciai jeszcze sie zakocham bo bardzo bym tego chciala i uwolnić sie od tych całych przeszłych spraw co mnie meczyły i nie potrafiły tak naprawde do konca mi życ tak jak powinnam ..wszystko moze gdzies nam jest pisane nie wiem co mi ale myśle ze to jest mi przeznaczone nadejdzie kiedys i bede wkoncu naprawde szczesliwa że kiedsy ejszcze spojrze ze smiechem na to co sprawiało mi tyle cierpienia
mala20
 
Posty: 65
Dołączył(a): 17 lut 2008, o 17:11


Powrót do DDA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 226 gości

cron